Menu

Flow Production Tracking (dawny ShotGrid) – program do zarządzania projektami w branży filmowej / TV / GameDev

Flow Production Tracking dawny ShotgridDlaczego warto korzystać z oprogramowania Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)?

Program Autodesk Flow Production Tracking dawny ShotGrid  (a jeszcze wcześniejszy Shotgun Software) służy do zarządzania produkcją i procesami twórczymi w branży filmowej, gier i efektów specjalnych. Dosłownie pomaga w niwelowaniu bałaganu w studio kreatywnym. Jak wiemy czas to pieniądz i nawet każda minuta jest na wagę złota. A każde nawet przeszukiwanie emaila w poszukiwaniu potrzebnego pliku czy zaleceń dotyczących danego aspektu projektu, to ogromna strata czasu w globalnej skali całego projektu. Czy nie lepiej mieć wszystko pod ręką i mieć kontrolę nad procesem twórczym na bieżąco?

Flow Production Tracking to oparte na chmurze rozwiązanie do przeglądania i śledzenia produkcji dla zespołów od efektów wizualnych, czy animacji i gier, które pomaga zmaksymalizować wydajność, rozszerzyć możliwości biznesowe i zwiększyć możliwości twórcze.

Shotgun Software opis programu

1. Większa wydajność pracy dzięki Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)

Efektywne planowanie dzięki zaawansowanym możliwościom śledzenia, harmonogramowania i raportowania.

Raporty, harmonogramy i dane projektowe w czasie rzeczywistym pomagają efektywnie zarządzać czasem Twojego zespołu. Przegląd kontekstowy i adnotacje na ekranie pomagają iterować twórcom, minimalizując przy tym nieporozumienia. Bezpośredni dostęp do kreatywnych narzędzi skupia uwagę zespołów na kończeniu rozliczanych projektów, zamiast na spotkaniach na ich temat.

Shotgun Software do czego służy program grafik pracy


2. Nowe możliwości biznesowe dzięki Flow Production Tracking

To przede wszystkim eliminacja przeszkód technologicznych wstrzymujących udział w przetargach. Flow Production Tracking (dawny ShotGrid) zapewnia łatwy dostęp do poprzednich projektów dlatego pomaga w szacowaniu czasu i planowaniu ilości zespołu, abyś mógł wygrywać i dostarczać nowe projekty z większą pewnością.

Flow Production Tracking (dawny ShotGrid), jako program chmurowy, jest w pełni skalowalny. Pozwala to na dopasowanie do każdego studia, niezależnie od jego obecnej wielkości. Flow Production Tracking to także ochrona aktywów klienta, dzięki światowym klasy zabezpieczeniom i poziomom ochrony zasobów.

Shotgun Software do czego służy program widok zadań


3. Optymalizacja zasobów dzięki Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)

Przejrzystość i zawsze aktualny widok precyzyjnych informacji.

Flow Production Tracking pozwala interesariuszom, z całego świata, być na bieżąco dzięki aktualnym raportom, które także Tobie pomogą lepiej planować pracę i podejmować szybsze decyzje. Interesariusze mogą przeglądać i przekazywać informacje zwrotne z dowolnego urządzenia i lokalizacji, utrzymując projekty na dobrej drodze i bez przestojów. Specjalnie zaprojektowane narzędzia dla artystów, szefów działów i deweloperów pozwalają zespołom na całym świecie pracować z tymi samymi, scentralizowanymi zasobami i informacjami.

Shotgun Software do czego służy program dodawanie członków zespołu


4. Więcej czasu na kreatywność dzięki Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)

Artyści mogą skoncentrować się na tworzeniu zamiast na sprawach organizacyjnych.

Zarządzanie plikami i zadaniami odbywa się w jednym miejscu. Nie jest rozproszone na kilka narzędzi, dzięki czemu artyści mogą skoncentrować się na pracy twórczej. Wspólna, jedna platforma zapewnia artystom dostęp do najnowszych wersji i notatek, co skutkuje mniejszą liczbą błędów. Adnotacje na ekranie i komentarze są zawsze powiązane z odpowiednią wersją. W pełni zintegrowany odtwarzacz RV umożliwia dostęp do klatek o wysokiej rozdzielczości, porównanie wielu wersji i szybkie odtwarzanie z lokalnych multimediów.

Shotgun Software do czego służy program - adnotacje zespołu

Flow Production Tracking (dawny ShotGrid) stworzyły osoby, które pracowały w branży i spotkały się z problemem komunikacji w firmie. Program od razu został doceniony, ale twórcy nie spoczęli na laurach i jest wciąż rozwijany. Często przeprowadzane są konferencje, spotkania i ankiety. Twórcy słuchają społeczności i Flow Production Tracking jest rozbudowywany i poprawiany w odpowiednim kierunku. Liczby mówią samie za siebie i jaka to jest skala, bo ostatnia ankieta była robiona w 130 firmach i łącznie około 21tys artystów wzięło w niej udział.


Obejrzyj przygotowane przez nas tutoriale jak zacząć swój pierwszy projekt w programie Flow Production Tracking dawny ShotGrid (jeszcze wcześniej Shotgun):


Zajrzyj za kulisty pracy z programem Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)! Dzięki niemu największe studia tworzyły takie superprodukcje, jak:

 

Więcej o ShotGrid
Przejdź do sklepu
Zapisz się na newsletter
Skontaktuj się z nami

Wymagania systemowe programu Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)


Flow Production Tracking działa na następujących systemach operacyjnych:

System operacyjny
 • Windows XP/Vista/7/8/10
 • macOS 10.6+
 • Linux 64 bit CentOS 5/6, and Fedora 15+

Ile kosztuje licencja Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)?


Cena Flow Production Tracking zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.

Wdrożenie programu może wymagać także konsultacji – zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie, gdyż jesteśmy oficjalnym, certyfikowanym przez Autodesk, wdrożeniowcem programu Flow Production Tracking (dawny ShotGrid)!


Flow Production Tracking - licencja na 1 rok (dawny ShotGrid)
Cena:
1 106,74 zł netto
260,00 € netto

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!


english version of site

 

Obejrzyj film o programie Flow Production Tracking (dawny ShotGrid):

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the cup.  Promocje

  Flow Production Tracking (dawny ShotGrid) - program do zarządzania projektami w branży filmowej / TV / GameDev, 5.0 out of 5 based on 1 rating