O PCC Polska

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 rok. W tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z ponad dwoma tysiącami klientów. Co sprawia, że nieustannie korzystają z naszych usług?


color-on-white-new

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Autodesk

Posiadamy status Autodesk Gold Partner. To potwierdzenie, że nasze usługi takie jak konsultacje, wsparcie, szkolenia i wdrożenia, wykonujemy na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie w określonych branżach
i rozwiązaniach.

Codziennie PCC Polska kieruje się celami i potrzebami klientów dostarczając im najbardziej nowoczesnych i niezawodnych narzędzi do projektowania 2D/3D, wizualizacji i animacji.

Wielokrotnie nagradzani

W 2014 roku po raz trzeci z rzędu otrzymaliśmy nagrodę dla największego dostawcy produktów Autodesk w branży Media&Entertainment na terenie Polski, Czech i Słowacji. Dodatkowo zostaliśmy docenieni za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dostarczania i wdrażania rozwiązań dla branży grafiki, wizualizacji i animacji 3D w Polsce.


Jesteśmy rzetelni i wiarygodni

Wierzymy, że w biznesie najważniejsze jest zaufanie i wiarygodność wobec partnerów. Dlatego też dołączyliśmy do programu Rzetelna Firma.Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym i Centrum Certyfikacji Autodesk

Certyfikat Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego (ATC) oraz Autoryzowanego Centrum Certyfikacji (ACC) to gwarancja najwyższej jakości usług szkoleniowych świadczonych przez naszą firmę. Należymy do światowego Centrum Testowego CERTIPORT. Wydajemy uznawane na całym świecie certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach.

Posiadamy nowoczesną i bogato wyposażoną salę szkoleniową, zajęcia prowadzimy metodą warsztatową na oryginalnym oprogramowaniu Autodesk. Oferujemy różne poziomy zaawansowania, w tym również szkolenia dedykowane pod konkretne potrzeby Klienta.


certyport ADSK_Authorised_Academic_Partner_2017 ADSK_Authorised_Training_Center_2017


PCC Polska w mediach społecznościowych

Jeśli korzystasz z takich serwisów jak Facebook, You Tube, Instagram czy Linkedin zapraszamy do polubienia i subskrybowania naszych profili. Znajdziesz na nich relacje z ostatnich realizacji, tutoriale, informacje o nadchodzących wydarzeniach i promocjach. Kliknij w ikonkę aby przejść do wybranego serwisu społecznościowego.

facebook PCC Polska
you tube PCC Polska
linked in PCC Polska
instagram PCC Polska

Kontakt z nami


Zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon:+48 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 12 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.  Promocje

  O PCC Polska, 3.2 out of 5 based on 13 ratings