Menu

O PCC Polska

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 rok. W tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z ponad dwoma tysiącami klientów. Co sprawia, że nieustannie korzystają z naszych usług?


Autodesk-gold-partner-pcc-polska

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Autodesk

Posiadamy status Autodesk Gold Partner. To potwierdzenie, że nasze usługi takie jak konsultacje, wsparcie, szkolenia i wdrożenia, wykonujemy na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie w określonych branżach i rozwiązaniach.

Codziennie PCC Polska kieruje się celami i potrzebami klientów dostarczając im najbardziej nowoczesnych i niezawodnych narzędzi do projektowania 2D/3D, wizualizacji i animacji.

9 powodów, dla których warto kupować w PCC Polska -> Sprawdź


Wielokrotnie nagradzani

W 2014 roku po raz trzeci z rzędu otrzymaliśmy nagrodę dla największego dostawcy produktów Autodesk w branży Media&Entertainment na terenie Polski, Czech i Słowacji. Dodatkowo zostaliśmy docenieni za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dostarczania i wdrażania rozwiązań dla branży grafiki, wizualizacji i animacji 3D w Polsce.

chaos-partner

Jesteśmy jednym z największych dostawców silników renderujących firmy Chaos w Europie dla architektury, wizualizacji, reklamy i TV, filmów i gier.


Jako jedyni w Polsce jesteśmy partnerami dla firm z branży Media&Entertainment:

– Xsens – Systemy Motion Capture,
– FaceWareTech – rozwiązania do Motion Capture twarzy,
– ManusVR oraz StretchSense – rękawice do VR i Motion Capture dłoni i palców,
– HTC Vive – systemy VR (wirtualna rzeczywistość),
– EPIC oraz Reality Capture – program do fotogrametrii.

Od kilku lat aktywnie rozszerzamy świadomość naszych klientów na temat nowoczesnych technologii takich jak Motion Capture, VR czy Fotogrametria. Pomagamy dobrać rozwiązania, które usprawnią Twój workflow a także przyśpieszą tworzenie animacji i gier na światowym poziomie.


Jesteśmy rzetelni i wiarygodni

Wierzymy, że w biznesie najważniejsze jest zaufanie i wiarygodność wobec partnerów. Dlatego też dołączyliśmy do programu Rzetelna Firma.

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają też liczne referencje i pozytywne opinie otrzymane od naszych klientów.


Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym i Centrum Certyfikacji Autodesk

PCC Posla Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk

Certyfikat Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego (ATC) oraz Autoryzowanego Centrum Certyfikacji (ACC) to gwarancja najwyższej jakości usług szkoleniowych świadczonych przez naszą firmę. Należymy do światowego Centrum Testowego CERTIPORT. Wydajemy uznawane na całym świecie certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach.

Posiadamy nowoczesną i bogato wyposażoną salę szkoleniową, zajęcia prowadzimy metodą warsztatową na oryginalnym oprogramowaniu Autodesk. Oferujemy różne poziomy zaawansowania, w tym również szkolenia dedykowane pod konkretne potrzeby Klienta.

Ponadto od początku 2005 roku jesteśmy wpisani w Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.02/00046/2005. Od tego czasu przeprowadziliśmy setki szkoleń i kursów, kształcąc tysiące specjalistów.

Otrzymaliśmy także Certyfikat DEKRA wdrożenia Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojojwych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Widniejemy w Bazie Usług Rozwojowych. Nr rejestracyjny certyfikatu: DEKRA/SUS/000914


certyport ADSK_Authorised_Academic_Partner_2017 ADSK_Authorised_Training_Center_2017


PCC Polska w mediach społecznościowych

Jeśli korzystasz z takich serwisów jak Facebook, You Tube, Instagram czy Linkedin zapraszamy do polubienia i subskrybowania naszych profili. Znajdziesz na nich relacje z ostatnich realizacji, tutoriale, informacje o nadchodzących wydarzeniach i promocjach. Kliknij w ikonkę aby przejść do wybranego serwisu społecznościowego.

facebook PCC Polska
you tube PCC Polska
linked in PCC Polska
instagram PCC Polska

Kontakt z nami


Zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon:+48 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Skontaktuj się z nami


 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the house.  Promocje

  O PCC Polska, 3.1 out of 5 based on 14 ratings