Menu

Architecture, Engineering & Construction Collection – Kolekcja z zakresu AEC

Architecture, Engineering & Construction Collection – Kolekcja z zakresu AEC

Architecture, Engineering & Construction Collection

Narzędzia BIM przeznaczone do projektowania budynków, infrastruktury komunalnej i innych zastosowań w budownictwie.


KOLEKCJA Z ZAKRESU ARCHITEKTURY, INŻYNIERII I KONSTRUKCJI

Architecture, Engineering & Construction Collection to bogaty zestaw oprogramowania i innowacyjnych technologii, które pomogą Ci zaprojektować, zbudować i skonstruować wyższej jakości, bardziej przewidywalne budynki i projekty infrastruktury cywilnej.


Architecture, Engineering & Construction Collection zawiera*:

Główne programy:

Programy wspomagające:

 • FormIt Pro
 • Insight
 • Navisworks Manage
 • Advanced Steel
 • Fabrication CADmep
 • ReCap Pro
 • Revit Live
 • Structural Bridge Design
 • Dynamo Studio
 • Robot Structural Analysis Professional
 • Vehicle Tracking
 • Rendering w A360
 • Przechowywanie w chmurze (25 GB)

* Zawartość poszczególnych kolekcji branżowych może od czasu do czasu być modyfikowana przez Autodesk


Architecture, Engineering & Construction Collection

Kolekcja z zakresu AEC umożliwia dostęp do wszystkich potrzebnych Ci narzędzi projektowych i inżynieryjnych w jednym instalatorze. Pobierz i zainstaluj, co chcesz, kiedy chcesz, czy to do sporadycznego użytku, w celu spełnienia wymagań konkretnego projektu lub klienta lub do odkrywania nowych przepływów pracy. Korzystaj z aplikacji mobilnych i mocy chmury.  Przeglądaj i twórz bogate wizualizacje, pracuj w terenie  i przechowuj swoje projekty w chmurze.

 AEC Collection  AEC Collection  AEC Collection

Zawodowo projektujesz budowle?

Korzystaj z szerokiej gamy interoperacyjnych technologii BIM (Building Information Modeling) oraz CAD, by pracować bardziej wydajnie, uzyskać lepszy wgląd we wszystkie fazy projektu budowlanego i zwiększyć swoją zdolność do dostarczania wspaniałych projektów.

Projektujesz infrastrukturę?

Użyj narzędzi z Kolekcji branżowej AEC aby połączyć pionowe i poziome procesy BIM w całym cyklu życia projektu. Dzięki temu zapewnisz bardziej skalowalną, trwałą i wytrzymałą infrastrukturę cywilną.

Pracujesz w branży konstrukcyjnej?

Kolekcja AEC pozwoli Ci wizualnie zbadać poprawność konstrukcji projektu, a w rezultacie pomoże efektywniej zarządzać kosztami i lepiej przewidzieć wyniki projektu. Możesz korzystać z funkcjonalności ponad 20 różnych programów specjalistycznych.


Zobacz pozostałe rodzaje Kolekcji Branżowych

PROJEKTOWANIE PRODUKTÓW MEDIA I ROZRYWKA
Product Design & Manufacturing Collection Media & Entertainment Collection
   Dowiedz się więcej >>  Dowiedz się więcej >>

Korzystniej, prościej i elastyczniej

Teraz to Kolekcje Branżowe zapewnią Ci dostęp do szerokiego wyboru niezbędnego oprogramowania Autodesk dla swojej profesji. Oferują one natychmiastowy dostęp do nowych technologii, usług w chmurze, a także kilka opcji licencjonowania – w atrakcyjnej cenie. 

Korzyści, prostota, elastyczność dzięki kolekcji branżowych


Dlaczego Architecture, Engineering & Construction Collection?

Sprawdzone narzędzia w Architecture, Engineering & Construction Collection

Autodesk daje Ci dostęp do bogatego zestawu kluczowych programów używanych w Twojej branży, który z biegiem czasu będzie dodatkowo rozwijany i ulepszany; to idealne rozwiązanie, gdy potrzebnych jest kilka produktów Autodesk.  Nie ma konieczności pobierania całej kolekcji branżowej. Można wybrać potrzebne produkty dostępne w ramach kolekcji, a następnie pobrać je i zainstalować w dowolnych kombinacjach i w dowolnej chwili.


Większa wartość dla użytkownika

Kolekcje branżowe obejmują produkty o wartości znacznie wyższej niż w przypadku wycofanych pakietów w wersjach Premium, a są oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie.


Elastyczne okresy licencjonowania Architecture, Engineering & Construction Collection

Kolekcje Branżowe podobnie jak pojedyncze programy Autodesk dostępne są obecnie w kilku różnych okresach licencjonowania (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni). Umożliwia to dopasowanie ilości licencji i kosztów do swoich potrzeb.


Proste zarządzanie oprogramowaniem w Architecture, Engineering & Construction Collection

Masz bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń programów.  Masz także prawo do korzystania z wcześniejszych wersji i uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży. Inne ważne zalety to pełna kontrola nad aktualizacjami i prawami dostępu, ujednolicony cykl zakupowy i łatwiejsze zarządzanie licencjami.


Dostęp do technologii wtedy, gdy jest potrzebna dzięki Architecture, Engineering & Construction Collection

Nowe pakiety będą zawsze umożliwiać dostęp do najnowszych aplikacji i usług chmurowych, dostarczając przy tym ulepszone procesy dopasowane do zmieniających się potrzeb biznesowych. Dostępnych będzie więcej usług w chmurze, co oznacza więcej okazji do wykorzystania ich mocy obliczeniowej. Pamiętaj także o możliwości wybrania jednego z dwóch rodzajów wsparcia technicznego.


Dla użytkowników indywidualnych i zespołów

Kolekcje Branżowe dają Ci dostępność licencji dla jednego użytkownika (single-user) lub — gdy potrzeba dzielić się oprogramowaniem — dla wielu użytkowników (multi-user). W przypadku subskrybowania kolekcji z dostępem dla wielu użytkowników dodatkowo będzie możliwe dzielenie dostępu do usług w chmurze.

Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Pytania i odpowiedzi na temat Kolekcji Branżowych


Jakie są najważniejsze korzyści związane z subskrybowaniem kolekcji branżowej Autodesk?
Kolekcje branżowe Autodesk dają klientom liczne korzyści:

 • dostęp do bogatego zestawu kluczowych programów Autodesk używanych w branży klienta, który z biegiem czasu będzie dodatkowo rozwijany i ulepszany;
 • bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń oprogramowania
 • elastyczne okresy licencjonowania (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni)
 • dostępność licencji zarówno dla jednego użytkownika (indywidualnych), jak i dla wielu użytkowników (udostępnianych)
 • prawa do korzystania z wcześniejszych wersji
 • uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży
 • dostęp do dodatkowych usług w chmurze
 • pomoc techniczna
 • narzędzia administracyjne


Co zrobić, jeśli potrzebuję produktu nieobjętego posiadaną kolekcją branżową?

Zawsze istnieje możliwość subskrybowania dodatkowych produktów indywidualnych odpowiadających specjalistycznym potrzebom, na przykład narzędzi do symulacji, zarządzania danymi itp.


Czym kolekcje branżowe różnią się od pakietów Design Suite i Creation Suite?

Kolekcje branżowe mają liczne zalety w porównaniu z pakietami Design Suite i Creation Suite:

Większa wartość: Kolekcje branżowe obejmują produkty o wartości znacznie wyższej niż w przypadku pakietów w wersjach Premium, a są oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie.

Ciągłe ulepszanie: Kolekcje branżowe będą ciągle rozwijane, aby dawały dostęp do najnowszych aplikacji i usług w chmurze, dostarczając przy tym ulepszone procesy dopasowane do zmieniających się potrzeb biznesowych. Nie musisz już czekać na doroczną premierę nowej wersji — teraz możesz korzystać z najnowszych technologii, gdy tylko się pojawią, a dzięki temu skutecznie reagować na zmieniające się wymagania prowadzonej działalności.

Większa elastyczność i wybór: Subskrypcje kolekcji branżowych będą dostępne w wersjach dla jednego lub wielu użytkowników i kilku różnych okresach, pozwalając klientom dobrać kombinację najlepiej dopasowaną do potrzeb biznesowych. Obecne subskrypcje pakietów Design Suite i Creation Suite są dostępne tylko z dostępem dla jednego użytkownika.

Więcej usług w chmurze: W porównaniu z pakietami Design Suite i Creation Suite dostępnych będzie więcej usług w chmurze, co oznacza więcej okazji do wykorzystania ich mocy obliczeniowej. W przypadku subskrybowania kolekcji z dostępem dla wielu użytkowników dodatkowo będzie możliwe dzielenie dostępu do usług w chmurze, podczas gdy posiadacze pakietów są obecnie ograniczeni do jednego nazwanego użytkownika na każdą usługę w chmurze.

Uproszczony podział na produkty: Ułatwiliśmy wybranie najbardziej odpowiedniej propozycji. Nie trzeba już zapoznawać się z zawartością wielu dostępnych pakietów, a następnie jeszcze wybierać poziomu (Standard, Premium lub Ultimate) — teraz wszystkie niezbędne narzędzia są zebrane w trzech kolekcjach branżowych:

 • Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa
 • Kolekcja z zakresu projektowania produktów
 • Kolekcja z zakresu mediów i rozrywkiZapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Ile kosztuje pakiet Architecture, Engineering & Construction Collection?

Cena pakietu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.


Architecture, Engineering & Construction Collection - licencja - subskrypcja 1 rok - single-user
Cena:
14 430,21 zł netto
3 390,00 € netto
Architecture, Engineering & Construction Collection - licencja - subskrypcja 3 lata - single-user
Cena:
43 290,64 zł netto
10 170,00 € netto
Architecture, Engineering & Construction Collection - licencja - subskrypcja 1 rok - single-user - odnowienie
Cena:
13 706,57 zł netto
3 220,00 € netto
Architecture, Engineering & Construction Collection - licencja - subskrypcja 3 lata - single-user - odnowienie
Cena:
39 268,06 zł netto
9 225,00 € netto

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!

Licencjonowanie programów Autodesk odbywa się poprzez subskrypcję.


Autodesk umożliwia użytkownikom wynajem oprogramowania na określone przedziały czasowe:

Model subskrypcyjny Architecture, Engineering & Construction Collection

Autodesk supscription badger
AUTODESK SUBSCRIPTION – subskrypcja

 • Wynajem oprogramowania: stacjonarny program z licencją czasową
 • Możliwe okresy wynajmu 1 miesiąc, 1 rok lub 3 lata

Zalety:

 • Pełna funkcjonalność licencji stacjonarnej
 • Praca na najbardziej aktualnych wersjach
 • Elastyczne licencjonowanie z możliwością rozbudowy o kolejne stanowiska
 • Praca w poprzednich wersjach
 • Dostęp do usług w chmurze
 • Dostęp do dodatkowych usług i narzędzi
 • Płacisz tylko wtedy gdy korzystasz

Czytam więcej >>


Konsultacje Navisworks

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the key.


  Promocje