Menu

AutoCAD LT

Branża architektoniczna


Twórz, udostępniaj, dokumentuj projekty 2D
dzięki AutoCAD LT 2025

Przeznaczone do kreślenia i detalowania oprogramowanie AutoCAD LT wyposażone jest w niezbędne narzędzia usprawniające tworzenie dokumentacji 2D, ułatwiające współpracę i podnoszące wydajność, obsługiwane zarówno przez system operacyjny Windows jak i macOS.


Udostępniaj dokładną dokumentację dzięki niezawodnej technologii TrustedDWG w AutoCAD LT

AutoCAD LT korzysta z oryginalnego typu plików DWG,  który stał się standardem na rynku projektowania. Dzięki temu rozszerzeniu można swobodnie wymieniać i edytować rysunki różnych firm. Technologia  TrustedDWG zapewnia stabilność oraz zgodność komunikacji z klientami oraz współpracownikami.

Ponieważ technologia DWG jest technologią Autodesk, wszystkie programy tej firmy mogą się dzięki niej komunikować (przesyłać dane). Korzystając z DWG wymiana plików minimalizuje dodatkową korektę błędów i niezgodności.


Funkcjonalność AutoCAD LT

AutoCAD LT jest w pełni funkcjonalnym narzędziem do projektowania. Autodesk jako producent i światowy lider w oprogramowaniu do projektowania cały czas inwestuje w jego rozwój, testowanie oraz wdrożenie w pełnym zakresie funkcji i narzędzi wobec tego AutoCAD LT jest co roku wzbogacony o nowe funkcje i sprawniejsze działanie. Wiele  konkurencyjnych firm zdecydowało się tylko na niektóre z tych funkcji.


Możliwość dostosowania AutoCAD LT

Dzięki odpowiednim opcjom menu i interfejsu użytkownika, możesz również zoptymalizować oprogramowanie, dostosowując je do swojej pracy. Oprogramowanie AutoCAD LT i jego potężne funkcje to rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o kreśleniu.


Mobilność AutoCAD LT

Dzięki technologiom mobilnym użytkownicy AutoCAD LT mogą połączyć się bezpośrednio z programu AutoCAD WS WWW i innych aplikacji mobilnych, aby uzyskać dostęp, edycję i udostępnianie plików gdziekolwiek się znajdują.


Wydajność AutoCAD LT

„Czas to pieniądz”. Użytkownicy mogą pracować bardziej efektywnie korzystając z narzędzi i funkcji w programie AutoCAD LT, które minimalizują czas poświęcany na powtarzalne czynności projektowe.

Użytkownicy AutoCAD LT mogą również pracować szybciej ponieważ nie tracą czasu na kompatybilność danych i usuwanie błędów konwersji z innych programów.


Wsparcie i nauka w AutoCAD LT

Ponieważ AutoCAD jest popularnym programem do nauki w szkołach, wielu potencjalnych użytkowników tego programu już nie musi się go uczyć. Dzięki temu nie ponoszą oni kosztów szkolenia i czasu nauki tego programu.

Jest wiele serwisów społecznościowych użytkowników oprogramowania AutoCAD i każdy użytkownik może korzystać z ich wsparcia (globalna wiedza).FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

 

1. Czym jest i do czego jest wykorzystywany program AutoCAD LT?

AutoCAD LT to oprogramowanie do komputerowego wspomagania projektowania 2D. Przeznaczony jest do kreślenia i detalowania oraz tworzenia dokumentacji płaskiej. To uproszczona wersja programu AutoCAD.


2. Ile kosztuje licencja AutoCAD LT?

Dostęp do programu AutoCAD LT możliwy jest wyłącznie w formie subskrypcji czasowych. Koszt rocznej subskrypcji to 460 € netto, a trzyletniej subskrypcji 1380 € netto.


3. Czym różni się AutoCAD LT od AutoCAD?

Najprościej ujmując AutoCAD LT służy do projektowania 2D, a tzw. pełny AutoCAD posiada dodatkowo narzędzia do modelowania 3D i wizualizacji. Szczegółowe porównanie różnic pomiędzy tymi programami znajdziesz tutaj: https://www.pccpolska.pl/branza-architektoniczna/autocad-lt/porownanie-wersji/


4. Czy jest dostępna bezpłatna wersja AutoCAD LT?

Tak. Możliwe jest bezpłatne pobranie 30-dniowej wersji testowej programu AutoCAD LT. Poproś o dostęp: https://sklep.pccpolska.pl/pl/content/21-autocad-lt-trial


5. Czy wersja kupiona na macOS (Mac) będzie działała pod Windows?

Nie, aktualnie kupując AutoCAD LT otrzymujesz możliwość pobrania i instalacji programu na systemy: Windows lub MAC (iOS), ale są to nadal dwie różne wersje programu. Tak więc jeśli pobrałeś wcześniej wersję na MAC to prawidłowo będzie działa tylko pod macOS. Dla Windows musisz pobrać osobną wersję instalacyjną.

 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the truck.


    Promocje

    AutoCAD LT, 5.0 out of 5 based on 1 rating