AutoCAD LT

Branża architektoniczna


Twórz, udostępniaj, dokumentuj projekty 2D
dzięki AutoCAD LT 2022

Przeznaczone do kreślenia i detalowania oprogramowanie AutoCAD LT wyposażone jest w niezbędne narzędzia usprawniające tworzenie dokumentacji 2D, ułatwiające współpracę i podnoszące wydajność, obsługiwane zarówno przez system operacyjny Windows jak i macOS.


Udostępniaj dokładną dokumentację dzięki niezawodnej technologii TrustedDWG w AutoCAD LT

AutoCAD LT korzysta z oryginalnego typu plików DWG,  który stał się standardem na rynku projektowania. Dzięki temu rozszerzeniu można swobodnie wymieniać i edytować rysunki różnych firm. Technologia  TrustedDWG zapewnia stabilność oraz zgodność komunikacji z klientami oraz współpracownikami.

Ponieważ technologia DWG jest technologią Autodesk, wszystkie programy tej firmy mogą się dzięki niej komunikować (przesyłać dane). Korzystając z DWG wymiana plików minimalizuje dodatkową korektę błędów i niezgodności.


Funkcjonalność AutoCAD LT

AutoCAD LT jest w pełni funkcjonalnym narzędziem do projektowania. Autodesk jako producent i światowy lider w oprogramowaniu do projektowania cały czas inwestuje w jego rozwój, testowanie oraz wdrożenie w pełnym zakresie funkcji i narzędzi wobec tego AutoCAD LT jest co roku wzbogacony o nowe funkcje i sprawniejsze działanie. Wiele  konkurencyjnych firm zdecydowało się tylko na niektóre z tych funkcji.

Poznaj możliwości najnowszego AutoCAD LT dla Windows:


Możliwość dostosowania AutoCAD LT

Dzięki odpowiednim opcjom menu i interfejsu użytkownika, możesz również zoptymalizować oprogramowanie, dostosowując je do swojej pracy. Oprogramowanie AutoCAD LT i jego potężne funkcje to rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o kreśleniu.


Mobilność AutoCAD LT

Dzięki technologiom mobilnym użytkownicy AutoCAD LT mogą połączyć się bezpośrednio z programu AutoCAD WS WWW i innych aplikacji mobilnych, aby uzyskać dostęp, edycję i udostępnianie plików gdziekolwiek się znajdują.


Wydajność AutoCAD LT

„Czas to pieniądz”. Użytkownicy mogą pracować bardziej efektywnie korzystając z narzędzi i funkcji w programie AutoCAD LT, które minimalizują czas poświęcany na powtarzalne czynności projektowe.

Użytkownicy AutoCAD LT mogą również pracować szybciej ponieważ nie tracą czasu na kompatybilność danych i usuwanie błędów konwersji z innych programów.


Wsparcie i nauka w AutoCAD LT

Ponieważ AutoCAD jest popularnym programem do nauki w szkołach wielu potencjalnych użytkowników tego programu w pracy zawodowej już nie musi się go uczyć. Dzięki temu nie ponoszą oni kosztów szkolenia i czasu nauki tego programu.

Jest wiele serwisów społecznościowych użytkowników oprogramowania AutoCAD i każdy użytkownik może korzystać z ich wsparcia (globalna wiedza).


AutoCAD LT na MAC. Zobacz jego funkcje: 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Klucz.


    Promocje

    AutoCAD LT, 5.0 out of 5 based on 1 rating