Menu

CFD

Autodesk CFD banner

Autodesk CFD

Oprogramowanie Autodesk CFD zapewnia szybkie, dokładne i elastyczne narzędzia do symulacji cieplnej oraz przepływu płynów, które pomagają przewidzieć wydajność produktu, a także zoptymalizować projekty i zweryfikować zachowanie produktu przed wykonaniem prototypu fizycznego. Pozwala to na zminimalizowanie kosztów produkcji poprzez eliminację konieczności wykonywania kosztownych, fizycznych prototypów oraz pomaga na szybsze wprowadzanie innowacyjnych produktów.

Wizualizacja w Autodesk CFD

©Autodesk

Kontrola przepływu przemysłowego dzięki Autodesk CFD

Autodesk CFD wspomaga producentów urządzeń do kontroli przepływu, takich jak zawory, regulatory, turbiny czy sprężarki, pod kątem symulacji przepływu płynu na modelu 3D. Poprzez intuicyjny interfejs oprogramowania można pracować bezpośrednio z projektami stworzonymi w Autodesk Inventor lub innymi modelami CAD 3D.

Autodesk CFD - Zawór - Rozłożenie temperatury w zaworze

©Autodesk

Chłodzenie Elektroniki dzięki Autodesk CFD

Autodesk CFD wykorzystywany jest do testowania wydajności cieplnej projektów elektroniki.
Wspomaga rozwiązywanie problemów tak jak: znalezienie optymalnych miejsc dla radiatorów, ciepłowodów, zarządzania gospodarką cieplną w urządzeniach oraz przepływem ciepła między poszczególnymi komponentami.


Projekty architektoniczne, mechaniczne, elektryczne oraz hydrauliczne dzięki Autodesk CFD

Architekci, mechanicy, elektrycy oraz branża MEP mogą wykorzystywać rozwiązanie CFD, aby zrozumieć przepływ powietrza oraz zależności termiczne w środowisku zabudowanym na końcowym etapie projektu.


Wysokiej jakości wizualizacje w Autodesk CFD

Można łączyć wyniki analizy z programie Autodesk CFD z dedykowanymi narzędziami wizualizacyjnymi do tworzenia fotorealistycznych renderów.

CFD jest interoperacyjny m.in. z programami Showcase, VRED, 3ds Max czy Maya.


Elastyczne rozwiązanie wykorzystania zasobów w chmurze Autodesk

Autodesk CFD pozwala na pracę lokalnie podczas gdy obliczenia końcowe mogą być wykonywane w chmurze z wykorzystaniem zasobów obliczeniowych serwerów Autodesk.
Elastyczne opcje dostępne w chmurze wspomagają symulację opartą na przekazanych informacjach w projekcie. Pozwala to na przeanalizowanie zastosowanej konfiguracji a także lokalne przygotowanie zasobów do iteracji oraz optymalizacji projektu.


Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Ile kosztuje Autodesk CFD?


Cena programu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.

kontakt
    Zapytaj o ofertę naszych doradców    
promocja
                 Sprawdź promocje                 Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the heart.


    Promocje

    CFD, 5.0 out of 5 based on 1 rating