Adobe Photoshop

Autodesk dla branży 3D

Adobe Photoshop


Jedna z najlepszych na świecie aplikacji do obróbki i tworzenia obrazów. Jest nieodłącznym elementem praktycznie każdego projektu artystycznego.

Oprogramowanie to stanowi samodzielne narzędzie zarówno na stacje robocze jak i urządzenia przenośne, zapewniając stały dostęp do narzędzi. Idealnie sprawdzi się przy tworzeniu i ulepszaniu fotografii, projektowaniu witryn internetowych i aplikacji na urządzenia przenośne.


Photoshop viewport

©PCC Polska


Jest również nieodzownym narzędziem do opracowywania grafiki 3D, wideo i wiele innych.

Adobe Photoshop wyznacza standardy, z których korzystają wszystkie profesjonalne studia gier, animacji i grafik trójwymiarowych.

Jest to idealne narzędzie do tworzenia tekstur, grafik koncepcyjnych, szkiców i korekcji obrazu. Ma wiele zastosowań dzięki szerokiej gamie narzędzi.

Adobe Photoshop, jest programem wydanym w 1990 roku i do dziś jest nieocenionym narzędziem w pracy grafików, concept artystów, artystów 3D, wizualizatorów i wielu innych.

Adobe Photoshop jest dostępny na wszystkie nowoczesne systemy operacyjne.

Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Ile kosztuje Adobe Photoshop?


Cena Photoshop zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.

kontakt
    Zapytaj o ofertę naszych doradców    
promocja
                 Sprawdź promocje                 Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.


    Promocje