Menu

Adobe Photoshop

Autodesk dla branży 3D

Adobe Photoshop

Jedna z najlepszych na świecie aplikacji do obróbki i tworzenia obrazów. Jest nieodłącznym elementem praktycznie każdego projektu artystycznego: od opracowywania grafiki 2D, modeli 3D, zdjęć, filmów i wiele innych.

adobe-photoshop

Adobe Photoshop, jest programem wydanym w 1990 roku i do dziś jest jednym z najpopularniejszych narzędzi w pracy grafików, concept artystów, artystów 3D, wizualizatorów…

Photoshop idealnie sprawdzi się przy tworzeniu i ulepszaniu fotografii, projektowaniu witryn internetowych i aplikacji na urządzenia przenośne. Aktualnie licencje programu funkcjonują jako subskrypcje czasowe, tzw. plany Creative Cloud.

Oprogramowanie to stanowi samodzielne narzędzie zarówno na stacje robocze jak i urządzenia przenośne, np. iPad. Twórz używając do tego palca lub rysika Apple Pencil.

Photoshop viewport

©PCC Polska

Photoshop-na-ipada


Photoshop – mieszaj i łącz zdjęcia, grafikę, efekty i kolory, aby stworzyć zupełnie nowe rzeczy

Adobe Photoshop wyznacza standardy, z których korzystają wszystkie profesjonalne studia gier, animacji i grafik trójwymiarowych. Jest to idealne narzędzie do tworzenia tekstur, grafik koncepcyjnych, szkiców i korekcji obrazu. Ma wiele zastosowań dzięki szerokiej gamie narzędzi.

Za pomocą zalewie kilku kliknięć możesz zretuszować obrazy, zmienić tło, rozmyć je czy stworzyć inne dodatkowe efekty. Możesz mieszć kolory i warstwy, sprawiając, że twarze  będą wyglądały inaczej. Niesamowite narzędzia do edycji pozwolą Ci szybko sprawić, aby Twoje zdjęcia wyglądały tak, jak tego chcesz.

photoshop-narzedzia

Rysuj, maluj i baw się cyfrowymi pędzlami, które sprawiają, że czujesz się, jakby były prawdziwe (nnp.  farba w sprayu, akwarele i farby olejne, narzędzia aplikacji Adobe Fresco). Możesz wykazać się całą swoją nieograniczoną kreatywnością a swoją pracę szybko opublikować w chmurze. Udostępniaj swoje projekty w Internecie, na komputerze i tablecie iPad. Zapraszaj współpracowników do komentowania.

Adobe Photoshop jest dostępny na wszystkie nowoczesne systemy operacyjne.

Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Ile kosztuje Adobe Photoshop?


Cena Photoshop zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.

kontakt
    Zapytaj o ofertę naszych doradców    
promocja
                 Sprawdź promocje                 Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the house.


    Promocje