Strechsense – rękawice do finger tracking | motion capture dłoni

Strechsense rękawice do finger trackingu

StrechSense – system motion mapture do sczytywania ruchu dłoni

Rękawice StrechSense MoCap Pro wyposażone są w wielosegmentowe czujniki zgięcia, które rejestrują osobno zgięcie knykci i zgięcie palców. Są one wykonane z wygodnego elastycznego materiału, który można prać w pralce, a ich bateria działa przez osiem godzin. Firma StretchSense opracowała również własny pakiet oprogramowania integracyjnego Hand Engine, który zapewnia gotowy interfejs między rękawicą a większością popularnych pakietów oprogramowania do animacji.


Surowe dane gotowe dla animatorów bezpośrednio po zarejestrowaniu

Dzięki unikalnej technologii czujników możesz przechwytywać dane o wysokiej wierności z płynnymi krzywymi klatek kluczowych (key-frame) bezpośrednio z rękawicy.

Czujniki rozciągania nie ulegają okluzji ani dryfowi i są odporne na uderzenia, co zmniejsza liczbę wymaganych ujęć. Dostarczaj animatorom gotowe dane ruchu, które są tak precyzyjne, że można je wykorzystać bezpośrednio w końcowych sekwencjach animacji.


Doskonała technologia czujników w rękawicach StrechSense

Dzięki technologii czujników, która różni się zasadniczo od innych rozwiązań do przechwytywania ruchu dłoni, rękawice StretchSense zapewniają wysoce powtarzalne i dokładne pomiary.  Efektem końcowym są wyraziste dane o ruchu, z którymi łatwo pracować animatorom.

Wysokiej jakości dane użytkowe pozwalają producentom treści przekraczać granice i zacząć wykorzystywać ręce jako twórczą broń.


Szybka konfiguracja

Idealna do scen z udziałem wielu wykonawców, ekspresowa kalibracja zajmuje 30 sekund na jednego użytkownika. Oprogramowanie Hand Engine zawiera też tutoriale, aby zapewnić Ci doskonałe rezultaty za każdym razem.

Dzięki możliwości dostrojenia kalibracji i dodania niestandardowych póz podczas sesji zdjęciowej możesz pozwolić swoim wykonawcom na wyrażenie siebie, dodając do końcowej kreacji komunikację niewerbalną.


Integracja StrechSense z Twoim pipelinem

Każdy pipeline jest inny, więc StretchSense pozwala Ci robić rzeczy po swojemu. Oferuje szereg integracji, dzięki którym podłączenie danych do Twojej postaci jest szybkie, proste i dokładne.

Oprócz natywnej integracji z Xsens, livestreamingu do Unreal, MotionBuilder, Maya i Unity oraz synchronizacji z OptiTrack, Vicon i Qualisys, możesz wyeksportować z Hand Engine pliki FBX z całym ciałem, otwierając świat możliwości!

StrechSense – system motion mapture ruchu dłoni 3

MoCap Pro Fidelity MoCap Pro SuperSplay
StrechSense – system motion mapture ruchu dłoni MoCap Pro Fidelity StrechSense – system motion mapture ruchu dłoni MoCap Pro SuperSplay
 • 26 czujników
 • 20 m zasięg Bluetooth

Najlepsza na świecie rękawica do przechwytywania ruchu dłoni mierzy teraz każdy stopień swobody dłoni. Posiada 26 bardzo dokładnych, rozciągliwych czujników, które generują dane ruchowe dłoni bezpośrednio z rękawicy. Uzyskaj najwyższą wydajność dostępną na rynku!

 • 16 czujników
 • 10 m zasięg Bluetooth

MoCap Pro SuperSplay ma 16 czujników i podobnie jak w przypadku wszystkich rękawic StretchSense, technologia czujników rozciągania nie ulega okluzji.  Zespoły MoCapowe mogą dostarczyć animatorom wysokiej jakości dane bez konieczności czyszczenia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o obu modelach rękawic StretchSense? Pobierz broszurę >>>


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o finger tracking lub wypróbować ww. sprzęt zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami od rozwiązań MotionCapture.

     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Ile kosztują rękawice MANUS?


Cena sprzętu firmy StrechSense zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować.
Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.

cena
    Zobacz produkty w naszym sklepie   
kontakt
    Zapytaj o ofertę naszych doradców    
promocja
    Sprawdź nasze aktualne promocje     


Dlaczego warto?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.
StretchSense oficjalny dystrybutor

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.

     Promocje