Menu

Branża mechaniczna

Branża mechaniczna


Poznaj programy mechaniczne pomagające konstruktorowm i inżynierom na całym świecie projektować maszyny i urządzenia przemysłowe dla branż: meblaskiej, maszynowej, motoryzacyjnej, narzędziowej, stoczniowej, lotniczej, elektrotechnicznej, górniczej i wydobywczej itp.

inventor-professional-2017-badge-128px

Inventor Professional

Teraz oprogramowanie Inventor dostępne jest do zakupu tylko w wersji Professional.  Zapewnia on łatwe w użyciu narzędzia 3D do tworzenia konstrukcji mechanicznych, które pomagają w projektowaniu, wizualizacji i symulacji cyfrowych prototypów. Najnowsza wersja zawiera udoskonalone podstawowe narzędzia projektowania, umożliwia lepsze wykorzystanie danych oraz komunikację.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

pds-collection-badge-128

Product Design & Manufacturing Collection

Kolekcja z zakresu projektowania i wytwarzania produktów obejmuje takie kluczowe programy inżynieryjne, jak Inventor Professional, AutoCAD i Navisworks Manage oraz inne narzędzia niezbędne do sprawnego projektowania produktów oraz linii produkcyjnych.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

fusion-360-2017

Fusion 360

To środowisko łączące w sobie narzędzia do: modelowania CAD 3D części i zespołów, generowania dokumentacji 2D, wizualizacji i renderingu, animacji działania wyrobów, obliczeń wytrzymałościowych MES, obliczeń termicznych, generowania ścieżek CNC lub programów do wydruku na drukarkach 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autocad mechanical

AutoCAD Mechanical

Oprogramowanie do kreślenia i projektowania AutoCAD Mechanical to AutoCAD stworzony z myślą o przyśpieszeniu procesu projektowania mechanicznego. Program zawiera wszystkie funkcje AutoCAD, a także bogate biblioteki standardowych części, części znormalizowanych (ok 700 000 elementów) oraz narzędzia automatyzujące zadania projektowe. Obsługiwanych jest wiele międzynarodowych standardów projektowych, dzięki czemu pozwala inżynierom na szybkie i wydajne przygotowanie dokumentacji technicznej.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autocad-electrical-badge-128px-hd

AutoCAD Electrical

Oprogramowanie AutoCAD Electrcial to oprogramowanie dla projektantów systemów sterowania zostało zaprojektowane specjalnie do tworzenia i modyfikowania elektrycznych systemów sterowania. Zautomatyzowane zadania oraz obszerne biblioteki symboli umożliwią Ci zwiększenie wydajności, wyeliminowanie błędów i stanowią źródło informacji potrzebnych w fazie wykonawczej.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

alias-design-2017-badge-128px

Alias

Kreatywni projektanci stawiają sobie, wykonywanej pracy i używanym narzędziom najwyższe wymagania. Oprogramowanie Autodesk Alias usprawnia proces kreatywnego projektowania i opracowywania powierzchni, oferując nowatorskie narzędzia do szkicowania, modelowania i wizualizacji, które pomagają zmienić wizję w realne projekty w krótszym czasie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

nastran in-cad

Nastran In-CAD

Oprogramowanie Nastran In-CAD to osadzone w środowisku graficznym CAD uniwersalne narzędzie do analizy metodą elementów skończonych (MES). Bazuje na solverze Autodesk Nastran (NEI Nastran). Zawiera symulacje obejmujące wiele rodzajów analiz: liniowych, nieliniowych, dynamicznych i termicznych. Produkt ten jest dostępny w formie licencji sieciowej i obsługuje wiele programów CAD między innymi Autodesk Inventor. Zapewnia to spójność użytkowania i eliminuje potrzebę stosowania wielu jednoplatformowych programów do symulacji i obliczeń.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

cfd-2017-badge-128px

Autodesk Simulation CFD

Szybkie, dokładne i elastyczne narzędzia do symulacji przepływu płynów oraz do symulacji cieplnej, które ułatwiają przewidywanie wydajności produktu.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

moldflow-badge-128px-hd

MoldFlow

Oprogramowanie do projektowania form wtryskowych zawiera narzędzia pomocne przy optymalizowaniu projektów części z tworzyw, form wtryskowych i procesu wtryskiwania. Zakres analiz obejmuje przepływy tworzywa, układy zasilające, chłodzenie formy, skurcz i deformacje.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Vault

Autodesk Vault

Oprogramowanie do zarządzania danymi Autodesk Vault Professional umożliwia bezpieczny zapis oraz zarządzanie informacjami inżynierskimi, danymi projektowymi i dokumentami.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Dlaczego warto zamówić subskrypcję?


Rekomendujemy zakup subskrypcji do tego oprogramowania. Poniżej prezentujemy atuty takiego rozwiązania.


Zdobądź najnowszą wersję oprogramowania

Gdy w trakcie obowiązywania subskrypcji wydana zostanie nowa wersja oprogramowania, subskrybent otrzyma ją natychmiast. Uzyska on także dostęp do najnowszych dodatków i usprawnień zwiększających funkcjonalność.


Zyskaj dodatkową licencję, by móc pracować także poza biurem

Dzięki dodatkowej licencji Home Use Benefit będzie możliwa praca w dowolnym miejscu. Dodatkowa instalacja i autoryzacja pozwala na korzystanie z oprogramowania w domu i poza biurem.


Korzystaj z nieograniczonej mocy obliczeniowej

Platforma Autodesk 360 to internetowa „chmura”, która znacząco usprawnia pracę dzięki nieograniczonej mocy obliczeniowej. Umożliwia ona pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.


Zaoszczędź do 70% kosztu ewentualnego uaktualnienia (upgrade)

Zakup subskrypcji może być nawet o 70% tańszy niż późniejszy zakup uaktualnienia (upgrade). Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji, sprawiają, że jest ona atrakcyjną formą planowania wydatków związanych z oprogramowaniem Autodesk, pozwalającą na wcześniejsze budżetowanie tych wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie.


Nie trać czasu na wdrożenia i instalacje

Po otrzymaniu uaktualnienia (upgrade) subskrybent nadal może używać poprzedniej wersji programu. Nie ma konieczności przerywania prac nad projektem, by wdrożyć lub zainstalować najnowszą wersję.


Dopasuj wersję językową do potrzeb zagranicznych kontrahentów

Zmiana wersji językowej to opcja, która idealnie sprawdza się w przypadku współpracy z klientem zagranicznym. Od teraz wszystkie projekty można przedstawić jako zrealizowane w języku kontrahenta. Zdecydowanie podnosi to poziom konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.


Skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalistów

Subskrybent otrzymuje dostęp do internetowego Centrum Subskrypcyjnego, co zapewnia kompleksową obsługę subskrypcji od jej zarejestrowania, przez instalację po jej odnawianie. W przypadku problemów uzyska pomoc i wsparcie techniczne bezpośrednio od konsultantów firmy Autodesk.


Zdobądź dodatkową wiedzę dzięki szkoleniom e-Learning

Istnieje możliwość samodzielnego uzupełnienia wiedzy z zakresu obsługi i funkcji danego produktu. Szkolenia dostępne są w formie krótkich interaktywnych ćwiczeń i symulacji.


Jak zamówić subskrypcję?

Wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Konsultanci udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Więcej informacji prezentujemy na specjalnej stronie Subskrypcja Autodesk »


Dowiedz się więcej na temat subskrypcji


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the plane.


    Promocje

    Branża mechaniczna, 5.0 out of 5 based on 1 rating