Menu

Wizualizacje w VR – testy gogli HTC Vive

HTC vive - testy gogli i ich wykorzystanie do spacerów architektonicznych

Kategoria: 3ds Max, Tagi: , ,

Testy, testy i po testach! Sprawdziliśmy jak gogle od HTC Vive spisują się w wizualizacjach 3D!


Gogle HTC Vive podczas spacerów architektonicznych

Technologia wirtualnej rzeczywistości od dawna wkrada się coraz mocniej w dziedzinę rozrywki i architektury. Olśniewające rendery 2D  niestety nie są w stanie oddać świetnie zaprojektowanego świata w 3D, który możemy obejrzeć dogłębnie. Czy technologia VR ma szansę wejść pewnym krokiem w dziedzinę architektury i wizualizacji? Sprawdzimy to!

Tutaj z pomocą przyszli nasi partnerzy, którzy podesłali nam swoje prace, żebyśmy mogli sprawdzić ich wysiłki w rozszerzonej rzeczywistości. Otrzymaliśmy kilka świetnych wizualizacji wyrenderowanych w kamerze sferycznej, dzięki czemu mogliśmy je obejrzeć z detalami i z bardzo bliska dzięki goglom HTC Vive. Jak wypadły testy, możecie zobaczyć w naszym materiale video, w którym robimy unboxing sprzętu, przygotowanie renderu pod VR oraz sprawdzamy te wizualizacje już w rozszerzonej rzeczywistości!


Podziękowania należą się szczególnie naszym Partnerom, bez których nie udałoby się nam przygotować tak atrakcyjnego materiału. Dlatego polecamy sprawdzić ich wizualizacje, nie tylko pod VR, ale także inne, ponieważ robią to naprawdę dobrze!

Materiał powstał dzięki współpracy z:

 • B1Design (www.b1design.pl)
  panorama 3D B1Design
 • Nahajowski.studio° (www.nahajowski.pl)
  panorama 3D Nahajowski.studio
 • Dabarti CGI Studio (dabarti.com)
  panorama 3D Dabarti CGI Studio
 • NAVI STUDIO (www.facebook.com/navinaturalvisualisation)
  panorama 3D NAVI STUDIO

Chcesz więcej?

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wszystkimi nowościami z zakresu wizualizacji i technologii, zapisz się do naszego newslettera i zasubskrybuj nasz kanał na youtube: https://www.youtube.com/user/pccpolska!

Będziemy stale umieszczać filmy z naszych testów, z poradników oraz ciekawości ze świata technologii, która może wspierać Wasze działania na rynku nie tylko archi-viz ale także animacji i świata 3D!

Sprawdzajcie nasz fanpage i kanał i czekajcie na materiał z testami – bo warto! 😊.

 

Autor: Michał Chimelewicz | PCC Polska