Menu

Rozwiązania dla grafików 3D i wizualizatorów

rozwiązania dla grafików i wizualizatorów

Rozwiązania dla grafików 3D i wizualizatorów

PCC Polska oferuje w pełni profesjonalne i gotowe rozwiązania dla grafików 3D oraz wizualizatorów. Kompleksowo dopasowujemy tzw. Workflow (Sposób przepływu pracy w firmie) w każdej dziedzinie wizualizacji – od produktowej po architektoniczną oraz dla grafików 3D.


Rozwiązania dla grafikow i wizualizatorow Autodesk Arnold open-shading-language-support

Celem PCC Polska jest wskazanie projektantom i wizualizatorom profesjonalnej i niezawodnej ścieżki rozwoju swojej działalności. Dzięki temu będą mogli skupić się przede wszystkim na tworzeniu i realizowaniu swoich wizji.

Chętnie pomożemy przyszłym artystom wybrać kierunek, jaki powinni obrać, a obecnym – wspomóc rozwój ich działań, naszą wiedzą, doświadczeniem oraz praktycznym podejściem.

Trzon naszych rozwiązań stanowią produkty Autodesk (3ds Max, Maya) dzięki którym możemy zrealizować najbardziej wymagające projekty od prostego modelowania wnętrz po zaawansowane, duże projekty zawierające całe osiedla. 3ds Max jest idealnym narzędziem do tworzenia projektów architektonicznych. Jest najbardziej popularnym narzędziem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji wnętrz i budynków. Z racji jego popularności – można znaleźć wszędzie bardzo dużo materiałów wspomagających pracę, a sieć użytkowników jest na tyle duża, że każdy stara się wspierać społeczność wizualizatorów. Dodatkowym atutem 3ds Maxa jest jego współpraca z plikami wg. standardu branży, co pozwala na łatwiejsze poruszanie się w relacjach inwestorskich i skupieniu się wyłącznie na stronie artystycznej i praktycznej.

Maya natomiast, jest najczęściej używana przy wizualizacjach produktowych, gdzie liczy się kreatywność przedstawienia formy oraz pozwala wejść na jeszcze wyższy poziom, wykorzystując narzędzia do animacji oraz symulację płynów i cząsteczek Bifrost. Popularność tego softu wzmacnia się na rynku, ze względu na możliwości zawarte w programie wykorzystujący język Python.

Autodesk 3ds Max 2020 Autodesk Maya 2020

 

Powyższe programy pozwalają nam stworzyć projekt od podstaw i przygotować wszystkie niezbędne modele, które wykorzystamy w scenach i projektach. Jednak aby efekt końcowy był oszałamiający, rozszerzyliśmy naszą ofertę o silniki i programy renderujące takie jak Arnold (zawarty w programach Autodesk, jako podstawowy silnik renderujący), V-Ray, Corona czy Maxwell Render. Każdy z artystów zajmujący się wizualizacjami będzie w pełni zadowolony z możliwości i znajdzie u nas odpowiedni silnik renderujący dla siebie. A możliwości w nich drzemiące pozwolą zmniejszyć granicę pomiędzy grafiką 3D a realizmem a czasem całkowicie ją zniwelować! Chętnie wytłumaczymy zasadnicze różnice poszczególnych silników renderujących i dopasujemy ten, odpowiadający wymaganiom do danej dziedziny wizualizacji.

Vray deniz-atli-loft-interior-vray-01 3d rendering done in Corona Renderer - www.corona-renderer.com

Dla wymagających projektów, uzupełniliśmy naszą bazę o narzędzia do fotogrametrii – ReCap oraz Reality Capture Dzięki temu programowi możemy tworzyć realistyczne modele na podstawie wykonywanych zdjęć, co niesamowicie potrafi przyspieszyć pracę kilkanaście razy! Pomyślmy o dokładnym odwzorowaniu olbrzymich budynków dzięki serii ujęć z drona.Wsparcie merytoryczne dla grafików 3D i wizualizatorów

Staramy się być także wsparciem dla Was, prowadząc oficjalną grupę Autodesk 3ds Max + Maya – 3D porady i ciekawostki” na facebook’u, gdzie chętnie wymieniamy się doświadczeniami z innymi artystami:

Grupa na facebooku

Dołącz do naszej grupy >>


Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami, które chętnie przekazujemy dla partnerów za pomocą naszych newsletterów oraz bazy wiedzy, gdzie można znaleźć artykuły, które mogą okazać się pomocne przy rozpoczęciu pracy przy projektach:

Baza wiedzy online - 3ds Max wizualizacje baza wiedzy Baza wiedzy online - Maya animacje kurs wideo Baza wiedzy online - 3ds Max wizualizacje kurs wideo Baza wiedzy online - IKONY Maya animacje webinary na żądanie

Pamiętaj, że jesteśmy także na kanałach social media. Możesz wygodnie śledzić nas tam, gdzie wolisz!
 

 

Facebook pccpolska Instagram pccpolska LinkedIn PCC Polska YouTube pccpolskaJesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami, które chętnie przekazujemy dla partnerów za pomocą naszych newsletterów oraz bazy wiedzy, gdzie można znaleźć artykuły, które mogą okazać się pomocne przy rozpoczęciu pracy przy projektach. Jeśli chcesz z nich skorzystać kliknij odpowiedni przycisk poniżej:

Oprogramowanie wspierające grafików 3D i wizualizatorów

Jako Gold Partner firmy Autodesk oferujemy szeroką gamę programów graficznych wyznaczających rynkowe standardy w świecie grafiki. Ponad to, posiadamy szeroką gamę silników renderujących, dzięki którym zaprojektowane wizualizacje są na najwyższym poziomie.


Programy graficzne:

maya-2017-badge-128px

Maya – program ten zdobywa coraz szersze uznanie. Staje się on liderem na rynku graficznym. Praca w Maya jest przede wszystkim szybka, intuicyjna, a zarazem dokładna. Jest to świetne narzędzie do szeroko pojętej grafiki, wizualizacji, modelowania, animacji i renderingu.

3ds-max-2017-badge-128px

3ds Max – przysłowiowy kombajn graficzny. Program ten tak samo jak Maya posiada pełny wachlarz narzędzi do szeroko pojętej grafiki, wizualizacji, modelowania, animacji i renderingu. Wybór między 3ds Max, a Maya jest sprawą raczej osobistą i zależy od prywatnych preferencji użytkownika.

mudbox-2017-badge-128px

Mudbox – program do cyfrowego rzeźbienia i malowania. Głównie wykorzystywany do tworzenia bardzo szczegółowych obiektów i postaci (high poly).

SketchUp logo

SketchUp – jest prostym i szybkim do opanowania programem 3D. Jest to przede wszystkim program prosty w obsłudze i ukierunkowany głównie na wizualizację architektoniczną. Po 1-2 tygodniach nauki możemy używać go dosyć swobodnie. Bardzo dużym plusem jest kompatybilność z m.in. 3ds Max, ale także AutoCAD i wiele innych – dzięki możliwości importu i eksportu wszelkiej gamy plików.

RealFlow-logo

RealFlow – program do symulowania cieczy, gazów, pyłów, słowem wszystkiego co sypkie, płynne , lotne, czy płomieniste oraz wiele więcej. Za pomocą tego programu jesteśmy w stanie stworzyć, zasymulować i wyeksportować do innych programów, realistyczne efekty nie tracąc przy tym w żaden sposób na naturalności oddziaływań fizycznych.

Adobe_Photoshop_CC_icon

Adobe Photoshop – program do obróbki grafiki rastrowej. Jest najpopularniejszym, profesjonalnym oprogramowaniem do tworzenia grafik koncepcyjnych, szyldów, tekstur i wiele więcej. Jest nieodzownym, dodatkowym narzędziem dla 3D Artystów.

character-generator-icon-128px

Character Generator – dodatkowe rozszerzenie firmy Autodesk, dzięki któremu w szybki i prosty sposób stworzyć można trójwymiarową postać gotową do obróbki w oprogramowaniu Autodesk lub dowolnym silniku graficznym.


Silniki renderujące:

V-Ray logo

V-Ray – silnik renderujący studia Chaos Group. Fotorealizm i prostota użytkowania to jego główne atuty. Jest to jeden z najpopularniejszych silników renderujących na rynku.

Arnold_Logo

Arnold – najnowszy nabytek firmy Autodesk, stworzony przez studio Solid Angle silnik, pozwalający na ogromne możliwości animacyjne, a wraz z oprogramowaniem Autodesk stwarza idealny duet.

Corona – jest to silnik renderujący. Cechuje się przede wszystkim świetnym odwzorowaniem oświetlenia i materiałów oraz intuicyjnością. Jego użycie pozwala na osiągnięcie efektów niemal fotorealistycznych.

Maxwell Render Maxwell Render – silnik ten jest przystosowany stricte do wizualizacji. W tym segmencie wiedzie on prym i posiada wiele interesujących funkcjonalności. Wysoka jakość renderowania i prostota użytkowania sprawiają, że jest on w czołówce pośród stacjonarnych silników renderujących.
Lumion renderer logo

Lumion – to służący do szybkiego renderingu 3D cieszący się coraz większą popularnością silnik renderujący. Pozwala on na tworzenie pięknych, realistycznych światów, wykorzystujących modele stworzone przez użytkowników w najbardziej popularnych programach takich jak 3ds Max, Revit, SketchUp czy Rhino.


Fotogrametria:

Reality Capture – jest oprogramowaniem firmy Capturing Reality stworzone z myślą o fotogrametrii i skanowaniu laserowym. Jest ono dostępne dla konkretnych rodzajów biznesu, o różnych budżetach, od pojedynczych licencji dla freelancerów, po potężne pluginy dla wysokobudżetowych projektów.


Kolekcja programów:

me-collection-badge-128

W razie potrzeby zakupu więcej niż jednego programu, polecamy zapoznać się z ofertą pakietu Media & Entertainment Collection, który zawiera w sobie gotowy zestaw złożony między innymi z wyżej wymienionych programów w bardziej przystępnej cenie.


     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Sprzęt

sprzęt komputerowy dla grafików 3D i wizualizatorów

Firma PCC Polska zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami dla grafiki 3D, w tym również sprzętem komputerowym, który jest dedykowany do tego typu rozwiązań.


Nasi specjaliści są w stanie dostosować odpowiedni sprzęt komputerowy do potrzeb klientów by ci mogli skupić się przede wszystkim na tworzeniu. Nic tak nie uprzykrza pracy jak niestabilny sprzęt, w którym może wystąpić ryzyko utraty danych. Praca na takich maszynach jest niekomfortowa i problemowa.

Idealnym wyborem są przetestowane i stabilne stacje robocze, które zapewnią komfortową i bezawaryjną pracę na wiele lat ciągłej eksploatacji.

Jako HP Silver Partner oraz Partner stacji Terra posiadamy w ofercie wyselekcjonowane stacje robocze, które są pozycjami sprawdzonymi i odpowiednio dobranymi do konkretnych zadań.

Nie jest natomiast problemem razem z naszymi specjalistami dobrać rozwiązanie dedykowane pod własne wymagania. Wszystkie podzespoły, które wybieramy są sprawdzane pod kątem stabilności oraz wydajności, żeby klient posiadał sprzęt w pełni funkcjonalny o zabójczej mocy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi propozycjami lub do rozmowy z jednym z naszych specjalistów technicznych.

Warto również zainteresować się dodatkowym osprzętem, przyspieszającym pracę i poszerzającym możliwości.


     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Szkolenia

PCC Polska zajmuje się szeroko pojętymi szkoleniami, nie wystarczy zakupić sprzęt i oprogramowanie, by móc zacząć tworzyć grafiki i wizualizacje. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia wiedza na temat posiadanego oprogramowania i sprzętu.


Nasza firma prowadzi Autoryzowane Szkolenia z oprogramowania Autodesk w naszym Centrum Szkoleniowym. Dzielimy się z naszymi klientami wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu nie jesteśmy zwykłym resellerem, a prawdziwym doradcą, sprzedawcą i centrum szkoleniowym. Każdy nasz specjalista posiada wiedzę i doświadczenie na temat swojej specjalizacji, każdy inżynier jest doświadczonym w swojej branży, a graficy są doświadczonymi twórcami, co poparte jest bogatym portfolio.

Każdy nasz dział piastuje swoją wiedzę i cały czas ją uaktualnia, jeździmy na szkolenia, by jak najlepiej orientować się na prężnie rozwijającym się rynku IT, dzięki czemu nasza wiedza jest zawsze aktualna.
By zapoznać się z ofertą szkoleń zapraszamy do naszej oferty szkoleniowej.

3DS MAX POZIOM I POZIOM II
3ds Max Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących rozpocząć prace w programie 3ds max. Tworzenie własnych scen 3D.
Więcej >>
Poznanie zaawansowanych funkcji programu 3ds max, modelowania złożonych obiektów, podstaw pracy z Mental Ray i podstaw animacji.
Więcej >>
TERMINY  Sprawdź terminy >> Sprawdź terminy >>
V-RAY V-RAY DLA 3DS MAX POZIOM I
Szkolenie przeznaczone dla osób rozpoczynających naukę pracy z programem V-Ray dla 3ds Max i jednocześnie mających co najmniej podstawowe umiejętności pracy z programem 3ds Max.
Więcej >>
TERMINY  Sprawdź terminy >>

     Przejdź do szkoleń    
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  Autodesk Autoryzowany Partner


manipulatory dla game dev -popraw nawigacje


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the car.    Promocje