Rozwiązania dla grafików 3D i wizualizatorów

banner1

Rozwiązania dla grafików 3D i wizualizatorów

PCC Polska oferuje gotowe profesjonalne rozwiązania dla grafików 3D i wizualizatorów. Proponujemy: oprogramowanie graficzne, komputery i dodatkowy sprzęt usprawniający pracę.


Celem PCC Polska jest wskazanie projektantom / wizualizatorom profesjonalnej i niezawodnej ścieżki rozwoju swojej działalności. Dzięki temu będą mogli skupić się przede wszystkim na tworzeniu i realizowaniu swoich wizji.

Trzon naszych rozwiązań stanowią produkty Autodesk (3ds Max, Maya, MotionBuilder itp.), ale nasza oferta jest dodatkowo rozbudowana o Reality Capture (fotogrametria), Xsens (system MoCAP), Lumion czy Substance. Posiadamy do tego silniki i programy renderujące takie jak Corona, V-Ray, Arnold czy Maxwell Render.

PCC Polska skupia się na trzech aspektach wsparcia dla grafiki 3D:

  • Oprogramowanie
  • Sprzęt
  • Szkolenia

Zostały one szerzej omówione na następnych podstronach.

Chase11_1335423856


     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Oprogramowanie wspierające grafików 3D i wizualizatorów

Jako Gold Partner firmy Autodesk oferujemy szeroką gamę programów graficznych wyznaczających rynkowe standardy w świecie grafiki. Ponad to, posiadamy szeroką gamę silników renderujących, dzięki którym zaprojektowane wizualizacje są na najwyższym poziomie.


Programy graficzne:

maya-2017-badge-128px

Maya – program ten zdobywa coraz szersze uznanie. Staje się on liderem na rynku graficznym. Praca w Maya jest przede wszystkim szybka, intuicyjna, a zarazem dokładna. Jest to świetne narzędzie do szeroko pojętej grafiki, wizualizacji, modelowania, animacji i renderingu.

3ds-max-2017-badge-128px

3ds Max – przysłowiowy kombajn graficzny. Program ten tak samo jak Maya posiada pełny wachlarz narzędzi do szeroko pojętej grafiki, wizualizacji, modelowania, animacji i renderingu. Wybór między 3ds Max, a Maya jest sprawą raczej osobistą i zależy od prywatnych preferencji użytkownika.

mudbox-2017-badge-128px

Mudbox – program do cyfrowego rzeźbienia i malowania. Głównie wykorzystywany do tworzenia bardzo szczegółowych obiektów i postaci (high poly).

motionbuilder-2017-badge-128px

MotionBuilder – profesjonalny program skupiający się na tworzeniu animacji postaci oraz tworzeniu mimiki twarzy. Ma zaimplementowaną obsługę technologii Motion Capture, dzięki czemu producenci mogą stworzyć naturalne animacje w oparciu o tą technologię.

realflow_logo_black

RealFlow – program do symulowania cieczy, gazów, pyłów, słowem wszystkiego co sypkie, płynne , lotne, czy płomieniste oraz wiele więcej. Za pomocą tego programu jesteśmy w stanie stworzyć, zasymulować i wyeksportować do innych programów, realistyczne efekty nie tracąc przy tym w żaden sposób na naturalności oddziaływań fizycznych.

Adobe_Photoshop_CC_icon

Adobe Photoshop – program do obróbki grafiki rastrowej. Jest najpopularniejszym, profesjonalnym oprogramowaniem do tworzenia grafik koncepcyjnych, szyldów, tekstur i wiele więcej. Jest nieodzownym, dodatkowym narzędziem dla 3D Artystów.

character-generator-icon-128px

Character Generator – dodatkowe rozszerzenie firmy Autodesk, dzięki któremu w szybki i prosty sposób stworzyć można trójwymiarową postać gotową do obróbki w oprogramowaniu Autodesk lub dowolnym silniku graficznym.


Silniki renderujące:

v-ray

V-Ray – silnik renderujący studia Chaos Group. Fotorealizm i prostota użytkowania to jego główne atuty. Jest to jeden z najpopularniejszych silników renderujących na rynku.

Arnold_Logo

Arnold – najnowszy nabytek firmy Autodesk, stworzony przez studio Solid Angle silnik, pozwalający na ogromne możliwości animacyjne, a wraz z oprogramowaniem Autodesk stwarza idealny duet.

Maxwell-Render

Maxwell Render – silnik ten jest przystosowany stricte do wizualizacji. W tym segmencie wiedzie on prym i posiada wiele interesujących funkcjonalności. Wysoka jakość renderowania i prostota użytkowania sprawiają, że jest on w czołówce pośród stacjonarnych silników renderujących.

Corona – jest to silnik renderujący. Cechuje się przede wszystkim świetnym odwzorowaniem oświetlenia i materiałów oraz intuicyjnością. Jego użycie pozwala na osiągnięcie efektów niemal fotorealistycznych.

Lumion – to służący do szybkiego renderingu 3D cieszący się coraz większą popularnością silnik renderujący. Pozwala on na tworzenie pięknych, realistycznych światów, wykorzystujących modele stworzone przez użytkowników w najbardziej popularnych programach takich jak 3ds Max, Revit, SketchUp czy Rhino.


Fotogrametria:

Reality Capture – jest oprogramowaniem firmy Capturing Reality stworzone z myślą o fotogrametrii i skanowaniu laserowym. Jest ono dostępne dla konkretnych rodzajów biznesu, o różnych budżetach, od pojedynczych licencji dla freelancerów, po potężne pluginy dla wysokobudżetowych projektów.


Systemy Motion Capture:

Xsens – system MoCAP od Xsens to rozwiązanie, które ma za zadanie przechwytywanie ruchu aktora i przenoszenia go do modelu 3D. System jest w pełni mobilny i opiera się na stroju z czujnikami czytającymi ruch w momencie zmiany ich położenia. Pozwala to na łatwiejsze i szybsze przygotowywanie animacji postaci, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i stworzyć animację bardziej realistyczną oraz o płynniejszym ruchu.

Pakiety:

me-collection-badge-128

W razie potrzeby zakupu więcej niż jednego programu, polecamy zapoznać się z ofertą pakietu Media & Entertainment Collection, który zawiera w sobie gotowy zestaw złożony między innymi z wyżej wymienionych programów w bardziej przystępnej cenie.


     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Sprzęt

HP sprzęt

Firma PCC Polska zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami dla grafiki 3D, w tym również sprzętem komputerowym, który jest dedykowany do tego typu rozwiązań.


Nasi specjaliści są w stanie dostosować odpowiedni sprzęt komputerowy do potrzeb klientów by ci mogli skupić się przede wszystkim na tworzeniu. Nic tak nie uprzykrza pracy jak niestabilny sprzęt, w którym może wystąpić ryzyko utraty danych. Praca na takich maszynach jest niekomfortowa i problemowa.

Idealnym wyborem są przetestowane i stabilne stacje robocze, które zapewnią komfortową i bezawaryjną pracę na wiele lat ciągłej eksploatacji.

Jako HP Silver Partner posiadamy w ofercie wyselekcjonowane stacje robocze, które są pozycjami sprawdzonymi i odpowiednio dobranymi do konkretnych zadań.

Nie jest natomiast problemem razem z naszymi specjalistami dobrać rozwiązanie dedykowane pod własne wymagania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi propozycjami lub do rozmowy z jednym z naszych specjalistów technicznych.

Warto również zainteresować się dodatkowym osprzętem, przyspieszającym pracę i poszerzającym możliwości.


     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Szkolenia

PCC Polska zajmuje się szeroko pojętymi szkoleniami, nie wystarczy zakupić sprzęt i oprogramowanie, by móc zacząć tworzyć grafiki i wizualizacje. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia wiedza na temat posiadanego oprogramowania i sprzętu.


Nasza firma prowadzi Autoryzowane Szkolenia z oprogramowania Autodesk w naszym Centrum Szkoleniowym. Dzielimy się z naszymi klientami wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu nie jesteśmy zwykłym resellerem, a prawdziwym doradcą, sprzedawcą i centrum szkoleniowym. Każdy nasz specjalista posiada wiedzę i doświadczenie na temat swojej specjalizacji, każdy inżynier jest doświadczonym w swojej branży, a graficy są doświadczonymi twórcami, co poparte jest bogatym portfolio.

Każdy nasz dział piastuje swoją wiedzę i cały czas ją uaktualnia, jeździmy na szkolenia, by jak najlepiej orientować się na prężnie rozwijającym się rynku IT, dzięki czemu nasza wiedza jest zawsze aktualna.
By zapoznać się z ofertą szkoleń zapraszamy do naszej oferty szkoleniowej.

3DS MAX POZIOM I POZIOM II
3ds-max-2017-badge-128px Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących rozpocząć prace w programie 3ds max. Tworzenie własnych scen 3D.
Więcej >>
Poznanie zaawansowanych funkcji programu 3ds max, modelowania złożonych obiektów, podstaw pracy z Mental Ray i podstaw animacji.
Więcej >>
TERMINY  Sprawdź terminy >> Sprawdź terminy >>
V-RAY V-RAY DLA 3DS MAX POZIOM I
v-ray-badge Szkolenie przeznaczone dla osób rozpoczynających naukę pracy z programem V-Ray dla 3ds Max i jednocześnie mających co najmniej podstawowe umiejętności pracy z programem 3ds Max.
Więcej >>
TERMINY  Sprawdź terminy >>

     Przejdź do szkoleń    
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  color-on-white

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.Promocje