Menu

Newsletter Branżowy PCC Polska

Bądź na bieżąco z newsletterem

Zachęcamy do subskrypcji wydawanego przez nas newslettera branżowego, wysyłanego co miesiąc do kilku tysięcy specjalistów i projektantów CAD i 3D.


Jak zamówić newsletter?

Aby dokonać subskrypcji, wystarczy wypełnić poniższy formularz, wybierając tematykę newslettera (istnieje możliwość wyboru kilku tematów jednocześnie). Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności. Zapraszamy!


  Jak wygląda Newsletter PCC Polska?

  Nasz newsletter to podsumowanie ostatnich wydarzeń i ciekawostek w branży, odnośniki co interesujących multimiediów, porady techniczne oraz aktualności PCC Polska. To doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich projektantów działających w branży CAD.

  Newsletter wysyłamy raz w miesiącu do każdej wybranej branży. Oznacza to, że np. zaznaczając pola 'Grafika 3D’ oraz 'Szkolenia i kursy’ otrzymasz w miesiącu dwie różne wiadomości. Newsletter posiada link umożliwiający rezygnację lub zmianę subskrypcji. Nie wysyłamy dodatkowych reklam i spamu. Zależy nam na rzetelnej i wartościowej komunikacji – co cenią subskrybenci.


  przykładowy newsletter pcc polska  Promocje

  Newsletter Branżowy PCC Polska, 5.0 out of 5 based on 2 ratings