Menu

Oprogramowanie


autodesk-autocad-CAD

AutoCAD

Zaprojektuj i ukształtuj świat wokół siebie za pomocą potężnych i elastycznych funkcji programu AutoCAD – jednego z najlepszych narzędzi projektowania 2D oraz 3D na świecie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk 3ds Max oprogramowanie do wizualicji, animacji i grafiki 3D

Autodesk 3ds Max

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie programu do tworzenia wizualizacji i animacji 3D. Oprogramowanie Autodesk 3ds Max pozwala tworzyć świetnie wyglądające modele 3D w krótszym czasie. Udostępnia wszystkie opcje modelowania, animacji i renderingu 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Inventor professional oprogramowanie CAD 2D i 3D do projektowania mechanicznego

Inventor Professional

Zapewnia on łatwe w użyciu narzędzia 3D do tworzenia konstrukcji mechanicznych, które pomagają w projektowaniu, wizualizacji i symulacji cyfrowych prototypów. Najnowsza wersja zawiera udoskonalone podstawowe narzędzia projektowania, umożliwia lepsze wykorzystanie danych oraz komunikację.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Kolekcja PDiM

Product Design & Manufacturing Collection

Kolekcja z zakresu projektowania produktów obejmuje takie kluczowe programy inżynieryjne, jak Inventor Professional, AutoCAD i Navisworks Manage oraz inne narzędzia niezbędne do sprawnego projektowania produktów oraz linii produkcyjnych.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Fusion 360

Fusion 360

To środowisko łączące w sobie narzędzia do: modelowania CAD 3D części i zespołów, generowania dokumentacji 2D, wizualizacji i renderingu, animacji działania wyrobów, obliczeń wytrzymałościowych MES, obliczeń termicznych, generowania ścieżek CNC lub programów do wydruku na drukarkach 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autodesk-autocad-CAD

AutoCAD Mechanical

Oprogramowanie do kreślenia i projektowania AutoCAD Mechanical to AutoCAD stworzony z myślą o przyśpieszeniu procesu projektowania mechanicznego. Program zawiera wszystkie funkcje AutoCAD, a także bogate biblioteki standardowych części, części znormalizowanych (ok 700 000 elementów) oraz narzędzia automatyzujące zadania projektowe. Obsługiwanych jest wiele międzynarodowych standardów projektowych, dzięki czemu pozwala inżynierom na szybkie i wydajne przygotowanie dokumentacji technicznej. AutoCAD Mechanical to część programu AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi. Nie kupisz go osobno.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autodesk-autocad-CAD

AutoCAD Electrical

Oprogramowanie AutoCAD Electrcial to oprogramowanie dla projektantów systemów sterowania zostało zaprojektowane specjalnie do tworzenia i modyfikowania elektrycznych systemów sterowania. Zautomatyzowane zadania oraz obszerne biblioteki symboli umożliwią Ci zwiększenie wydajności, wyeliminowanie błędów i stanowią źródło informacji potrzebnych w fazie wykonawczej. AutoCAD Electrical to część programu AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi. Nie kupisz go osobno.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autodesk-alias

Alias

Kreatywni projektanci stawiają sobie, wykonywanej pracy i używanym narzędziom najwyższe wymagania. Oprogramowanie Autodesk Alias usprawnia proces kreatywnego projektowania i opracowywania powierzchni, oferując nowatorskie narzędzia do szkicowania, modelowania i wizualizacji, które pomagają zmienić wizję w realne projekty w krótszym czasie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Inventor Nastran obliczenia i analizy

Inventor Nastran

Oprogramowanie Inventor Nastran to osadzone w środowisku graficznym CAD uniwersalne narzędzie do analizy metodą elementów skończonych (MES). Bazuje na solverze Autodesk Nastran (NEI Nastran). Zawiera symulacje obejmujące wiele rodzajów analiz: liniowych, nieliniowych, dynamicznych i termicznych. Produkt ten obsługuje Autodesk Inventor. Zapewnia to spójność użytkowania i eliminuje potrzebę stosowania wielu jednoplatformowych programów do symulacji i obliczeń.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Inventor CM symulacja obróbki CNC

Inventor CAM

Oprogramowanie to pozwala  na przygotowanie obróbki dla maszyn CNC i wygenerowanie ścieżek CAM dla operacji frezowania, toczenia, wiercenia, cięcia, itp.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Moldflow symulacja wtrysku

MoldFlow

Oprogramowanie do projektowania form wtryskowych zawiera narzędzia pomocne przy optymalizowaniu projektów części z tworzyw, form wtryskowych i procesu wtryskiwania. Zakres analiz obejmuje przepływy tworzywa, układy zasilające, chłodzenie formy, skurcz i deformacje.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Vault professional

Autodesk Vault

Oprogramowanie do zarządzania danymi Autodesk Vault Professional umożliwia bezpieczny zapis oraz zarządzanie informacjami inżynierskimi, danymi projektowymi i dokumentami.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Maya

Autodesk Maya

Autodesk Maya jest obecnie najpotężniejszym narzędziem w rękach niemal każdego mistrza animacji 3D i filmowych efektów specjalnych. Dzięki rozbudowaniu i tak ogromnych możliwości symulowania fizyki i zjawisk atmosferycznych stał się filarem każdego poważnego studia efektów specjalnych i zaawansowanej animacji 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesl Arnold

Arnold Render

Arnold Render jest silnikiem renderującym firmy Solid Angle, zaimplementowanym do programów graficznych firmy Autodesk jako jedna z podstawowych opcji

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

MotionBuilder

Autodesk MotionBuilder

Autodesk MotionBuilder jest obecnie podstawowym narzędziem niemal każdego studia animacji 3D oraz motion capture. Jest doskonałym narzędziem służącym do czyszczenia animacji motion capture, pre-wizualizacji oraz animacji postaci na potrzeby gier 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Kolekcja mediowa M&E

Media & Entertainment Collection

Kolekcja z zakresu mediów i rzrywki to pełen kompletny pakiet programów do projektowania i animacji, którego najważniejszym składnikiem jest 3ds Max. Maya, Mudbox, Motion Builder oraz usługi chmurowe.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Mudbox

Autodesk Mudbox 

Autodesk Mudbox to zaawansowane oprogramowanie do rzeźbienia cyfrowego i malowania tekstur 3D dla twórców 3D z branży gier, filmu, telewizji i projektowania. Program Mudbox firmy Autodesk łączy w sobie niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika oraz szereg bardzo zaawansowanych zestawów narzędzi, szablonów oraz pędzli do tworzenia wyjątkowo realistycznych modeli i środowisk 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Flame efekty specjalne

Autodesk Flame 

Autodesk Flame to profesjonalne oprogramowanie do postprodukcji wideo, oferujące zaawansowane narzędzia edycyjne, efekty wizualne i korekcję kolorów. Znane ze swojej potęgi i wszechstronności, Flame jest wykorzystywane w przemyśle filmowym i reklamowym do tworzenia wysokiej jakości treści wizualnych. Dzięki możliwościom interaktywnej pracy w czasie rzeczywistym, stanowi niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów dążących do osiągnięcia efektów wizualnych najwyższej klasy.

Więcej o Flame     Zapytanie ofertowe

Shotgid

Autodesk ShotGrid

Autodesk ShotGrid, wcześniej znany jako Shotgun Software, jest narzędziem przeznaczonym do koordynacji procesów produkcyjnych i twórczych w obszarze filmowym, gier oraz efektów specjalnych. Jego głównym celem jest usprawnienie porządku w środowisku kreatywnym i poprawa komunikacji pomiędzy zespołami, a take z klientem.  Nawet krótka chwila ma ogromne znaczenie przy dużych, czaso- i pracochłonnych projektach.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

 DODATKI  i ROZSZERZENIA DO OPROGRAMOWANIA  M&E
Xsens aytoryzowany dostawca

Xsens MVN Animate

Oprogramowanie Xsens MVN Animate firmy Movella to zaawansowane narzędzie do analizy ruchu i animacji postaci. Dzięki precyzyjnym algorytmom śledzenia ruchu, umożliwia tworzenie realistycznych animacji postaci ludzkich oraz zwierzęcych. To wszechstronne rozwiązanie jest szczególnie przydatne w dziedzinach takich jak animacja filmowa, gry wideo i badania biomechaniczne. MVN Aminate przetwarza dane z czujników przy strojach Xsens – mobilnych systemach MotionCapture,

Więcej o Xsens     Zapytanie ofertowe

chaos-V-Ray

V-Ray

Silnik renderujacy V-Ray, stworzony przez firmę Chaos Group, jest jednym z najpopularniejszych pluginów dla 3ds max i Maya, ale również innych programów graficznych i architektonicznych. Najnowsza wersja oprogramowania – V-Ray 6 zawiera wiele nowych funkcji, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze wizualizacje, w krótszym czasie. V-Ray to najlepsze narzędzie dla twórców, którym zależy na fotorealiźmie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

chaos-corona-renderer-dystrybutor

Corona Renderer

Corona Renderer, stworzony przez firmę Chaos Group, jest potężnym silnikiem renderującym opartym na technologii ray tracingu. ]Pozwala na tworzenie wizualizacji o imponującym realizmie, ale także umożliwia artystom eksperymentowanie z różnymi teksturami i efektami świetlnymi, osiągając efekty bliskie fotografii. Nawet dla osób początkujących w dziedzinie renderowania, korzystanie z Corony jest płynne i intuicyjne. Dzięki temu, nawet bez głębokiego zrozumienia technicznego, użytkownicy mogą skupić się na tworzeniu wspaniałych wizualizacji zamiast tracić czas na zawiłościach technicznych.

Więcej o silniku Corona”     Zapytanie ofertowe

chaos vantage renderowanie

Chaos Vantage

Chaos Vantage to innowacyjne oprogramowanie do wizualizacji 3D, rozwijane przez firmę Chaos Group. To narzędzie umożliwia przekształcenie modeli 3D stworzonych w popularnych programach graficznych na interaktywne, realistyczne wizualizacje w czasie rzeczywistym. Dzięki temu profesjonaliści z branży architektonicznej, projektowej i gier wideo mogą w pełni zanurzyć się w swoich projektach, analizować detale i oświetlenie, co przyspiesza proces tworzenia i podejmowania decyzji projektowych.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Lumion oficjalny dystrybutor silnika renderującego

Lumion

Lumion 2023 to rewolucyjne oprogramowanie do ekspresowego renderowania 3D. Dzięki niezrównanej szybkości działania i imponującej jakości wizualizacji, pozwala projektantom, architektom i wizualizatorom wcielić swoje pomysły w życie w sposób łatwy i efektywny. Bogata biblioteka modeli i możliwość animacji dodatkowo umożliwiają tworzenie realistycznych wizualizacji architektonicznych na nowym poziomie.

Więcej o programie Lumion”     Zapytanie ofertowe

Program Enscape do 3D i renderowania

Enscape

Enscape to innowacyjne oprogramowanie do wizualizacji architektonicznych i projektowych w czasie rzeczywistym. Pozwala projektantom, architektom i innym twórcom na szybkie generowanie realistycznych wizualizacji swoich projektów w środowisku 3D. Dzięki Enscape można w łatwy sposób przechodzić od projektowania do wizualizacji bezpośrednio w programach takich jak Revit, SketchUp, Rhino czy ArchiCAD. To narzędzie zyskało popularność dzięki swojej prostocie obsługi i możliwością natychmiastowego oglądania zmian w projekcie wizualnie, co zdecydowanie przyspiesza proces tworzenia i podejmowania decyzji projektowych.

Więcej o programie Lumion”     Zapytanie ofertowe

program sketchuUp

SketchUp

SketchUp to intuicyjne oprogramowanie 3D, idealne do wizualizacji architektonicznych. Dzięki krótkiemu okresowi nauki staje się łatwe w obsłudze. Kompatybilność z innymi narzędziami, duża baza gotowych modeli i integracja z V-Ray przyciągają głównie architektów i projektantów.

Więcej o programie SketchUp”     Zapytanie ofertowe

Chaos player dawny pdplayer

Chaos Player

Chaos Player to profesjonalne oprogramowanie do odtwarzania sekwencji obrazów, dedykowane dla branży 3D. Chaos Player pomoże grafikowi szybko ocenić jakość stworzonych klatek, a także dokonać podstawowej korekty materiału. Pdplayer pozwala na zrobienie korekty kolorystycznej w czasie rzeczywistym, w tym kontrastu, nasycenia, zmiany odcienia itd

Więcej o programie Chaos Player     Zapytanie ofertowe

Realiity Capture

RealityCapture

RealityCapture jest oprogramowaniem słowackiej firmy Capturing Reality zajmującej się technologią fotogrametrii pod niemal każdą możliwą gałąź przemysłu, w której ta technologia mogłaby usprawnić procesy tworzenia.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

 

RealFlow-logo

RealFlow

Program RealFlow  może być używane w połączeniu ze wszystkimi głównymi platformami 3D tworząc szybko i łatwo bezbłędne symulacje płynów. Współpraca możliwa jest po pobraniu i zainstalowaniu bezpłatnych pluginów ze strony producenta. Licencja zawiera jedną licencję RealFlow RenderKit.

Więcej o usłudze     Zapytanie ofertowe

Maxwell render

Maxwell Render

Wśród wielu silników renderujących jednym z najbardziej interesujących w ostatnim czasie jest Maxwell Render. Praca w nowym środowisku to niewątpliwe wyzwanie dla artysty, jednak wszyscy Ci, którzy używali aparatu fotograficznego, z pewnością zaadaptują się do nowego sposobu pracy.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

AutoCAD LT

AutoCAD LT

Przeznaczone do kreślenia i detalowania oprogramowanie AutoCAD LT wyposażone jest w niezbędne narzędzia usprawniające tworzenie dokumentacji 2D, ułatwiające współpracę i podnoszące wydajność, obsługiwane zarówno przez system operacyjny Windows jak i Mac. Program korzysta z autentycznych plików DWG, zapewnia stabilność oraz zgodność komunikacji z klientami oraz współpracownikami.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Revit LT

Autodesk Revit LT

Autodesk Revit LT to intuicyjne oprogramowanie do trójwymiarowego modelowania informacji o budynku (BIM), pozwalające precyzyjnie tworzyć projekty i dokumentację wyższej jakości.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

AutoCAD Revit LT Suite

Autodesk Revit LT Suite

W skład pakietu AutoCAD Revit LT Suite wchodzą dwa programy: AutoCAD LT i Revit LT.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Kolekcja architektoniczna autodesk AEC

Architecture, Engineering & Construction Collection

Kolekcja z zakresu AEC to bogaty zestaw narzędzi BIM, oprogramowania i innowacyjnych technologii, które pomogą Ci zaprojektować, zbudować i skonstruować wyższej jakości, bardziej przewidywalne budynku i projekty infrastruktury cywilnej.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

3ds Max

Autodesk 3ds Max

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie programu do tworzenia wizualizacji i animacji 3D. Oprogramowanie Autodesk 3ds Max pozwala tworzyć świetnie wyglądające modele 3D w krótszym czasie. Udostępnia wszystkie opcje modelowania, animacji i renderingu 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Maya

Autodesk Maya

Autodesk Maya jest obecnie najpotężniejszym narzędziem w rękach niemal każdego mistrza animacji 3D i filmowych efektów specjalnych. Dzięki rozbudowaniu i tak ogromnych możliwości symulowania fizyki i zjawisk atmosferycznych stał się filarem każdego poważnego studia efektów specjalnych i zaawansowanej animacji 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesl Arnold

Arnold Render

Arnold Render jest silnikiem renderującym firmy Solid Angle, zaimplementowanym do programów graficznych firmy Autodesk jako jedna z podstawowych opcji

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

MotionBuilder

Autodesk MotionBuilder

Autodesk MotionBuilder jest obecnie podstawowym narzędziem niemal każdego studia animacji 3D oraz motion capture. Jest doskonałym narzędziem służącym do czyszczenia animacji motion capture, pre-wizualizacji oraz animacji postaci na potrzeby gier 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Kolekcja mediowa M&E

Media & Entertainment Collection

Kolekcja z zakresu mediów i rzrywki to pełen kompletny pakiet programów do projektowania i animacji, którego najważniejszym składnikiem jest 3ds Max. Maya, Mudbox, Motion Builder oraz usługi chmurowe.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Mudbox

Autodesk Mudbox 

Autodesk Mudbox to zaawansowane oprogramowanie do rzeźbienia cyfrowego i malowania tekstur 3D dla twórców 3D z branży gier, filmu, telewizji i projektowania. Program Mudbox firmy Autodesk łączy w sobie niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika oraz szereg bardzo zaawansowanych zestawów narzędzi, szablonów oraz pędzli do tworzenia wyjątkowo realistycznych modeli i środowisk 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Flame efekty specjalne

Autodesk Flame 

Autodesk Flame to zaawansowane oprogramowanie do postprodukcji wideo, oferujące profesjonalne narzędzia edycyjne, efekty wizualne i korekcję kolorów. Idealne dla branży filmowej i reklamowej.

Więcej o Flame     Zapytanie ofertowe

Shotgid

Autodesk ShotGrid

Autodesk ShotGrid, wcześniej znany jako Shotgun Software, jest narzędziem przeznaczonym do koordynacji procesów produkcyjnych i twórczych w obszarze filmowym, gier oraz efektów specjalnych. Jego głównym celem jest usprawnienie porządku w środowisku kreatywnym i poprawa komunikacji pomiędzy zespołami, a take z klientem.  Nawet krótka chwila ma ogromne znaczenie przy dużych, czaso- i pracochłonnych projektach.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

 DODATKI  i ROZSZERZENIA DO OPROGRAMOWANIA  M&E
Xsens aytoryzowany dostawca

Xsens MVN Animate

Oprogramowanie Xsens MVN Animate firmy Movella to zaawansowane narzędzie do analizy ruchu i animacji postaci. Dzięki precyzyjnym algorytmom śledzenia ruchu, umożliwia tworzenie realistycznych animacji postaci ludzkich oraz zwierzęcych. To wszechstronne rozwiązanie jest szczególnie przydatne w dziedzinach takich jak animacja filmowa, gry wideo i badania biomechaniczne. MVN Aminate przetwarza dane z czujników przy strojach Xsens – mobilnych systemach MotionCapture,

Więcej o Xsens     Zapytanie ofertowe

chaos-V-Ray

V-Ray

Silnik renderujacy V-Ray, stworzony przez firmę Chaos Group, jest jednym z najpopularniejszych pluginów dla 3ds max i Maya, ale również innych programów graficznych i architektonicznych. Najnowsza wersja oprogramowania – V-Ray 6 zawiera wiele nowych funkcji, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze wizualizacje, w krótszym czasie. V-Ray to najlepsze narzędzie dla twórców, którym zależy na fotorealiźmie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

chaos-corona-renderer-dystrybutor

Corona Renderer

Corona Renderer to zaawansowany silnik renderujący, znany z szybkości i imponującej jakości renderowania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz zdolności do realistycznego odwzorowania światła i materiałów, jest ceniony w branży architektonicznej i projektowej. Przy jego użyciu tworzenie profesjonalnych wizualizacji staje się bardziej dostępne, a rezultaty są bliskie fotorealistycznym.

Więcej o silniku Corona”     Zapytanie ofertowe

chaos vantage renderowanie

Chaos Vantage

Chaos Vantage to innowacyjne oprogramowanie do wizualizacji 3D, rozwijane przez firmę Chaos Group. To narzędzie umożliwia przekształcenie modeli 3D stworzonych w popularnych programach graficznych na interaktywne, realistyczne wizualizacje w czasie rzeczywistym. Dzięki temu profesjonaliści z branży architektonicznej, projektowej i gier wideo mogą w pełni zanurzyć się w swoich projektach, analizować detale i oświetlenie, co przyspiesza proces tworzenia i podejmowania decyzji projektowych.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Lumion oficjalny dystrybutor silnika renderującego

Lumion

Lumion 2023 to zaawansowane oprogramowanie do szybkiego renderowania i tworzenia wizualizacji 3D. Dzięki prostocie obsługi i wysokiej jakości renderowania, pozwala na tworzenie realistycznych wizualizacji architektonicznych i projektowych. Idealne dla profesjonalistów z różnych branż.

Więcej o programie Lumion”     Zapytanie ofertowe

Program Enscape do 3D i renderowania

Enscape

Enscape to oprogramowanie umożliwiające wizualizację architektoniczną w czasie rzeczywistym. To prosty sposób na generowanie realistycznych wizualizacji w środowisku 3D, integrujący się z popularnymi programami projektowymi.

Więcej o programie Lumion”     Zapytanie ofertowe

program sketchuUp

SketchUp

SketchUp to intuicyjne oprogramowanie 3D, idealne do wizualizacji architektonicznych. Dzięki krótkiemu okresowi nauki staje się łatwe w obsłudze. Kompatybilność z innymi narzędziami, duża baza gotowych modeli i integracja z V-Ray przyciągają głównie architektów i projektantów.

Więcej o programie SketchUp”     Zapytanie ofertowe

Chaos player dawny pdplayer

Chaos Player

Chaos Player to profesjonalne oprogramowanie do odtwarzania sekwencji obrazów, dedykowane dla branży 3D. Chaos Player pomoże grafikowi szybko ocenić jakość stworzonych klatek, a także dokonać podstawowej korekty materiału. Pdplayer pozwala na zrobienie korekty kolorystycznej w czasie rzeczywistym, w tym kontrastu, nasycenia, zmiany odcienia itd

Więcej o programie Chaos Player     Zapytanie ofertowe

Realiity Capture

RealityCapture

RealityCapture jest oprogramowaniem słowackiej firmy Capturing Reality zajmującej się technologią fotogrametrii pod niemal każdą możliwą gałąź przemysłu, w której ta technologia mogłaby usprawnić procesy tworzenia.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

 

RealFlow-logo

RealFlow

Program RealFlow  może być używane w połączeniu ze wszystkimi głównymi platformami 3D tworząc szybko i łatwo bezbłędne symulacje płynów. Współpraca możliwa jest po pobraniu i zainstalowaniu bezpłatnych pluginów ze strony producenta. Licencja zawiera jedną licencję RealFlow RenderKit.

Więcej o usłudze     Zapytanie ofertowe

Maxwell render

Maxwell Render

Wśród wielu silników renderujących jednym z najbardziej interesujących w ostatnim czasie jest Maxwell Render. Praca w nowym środowisku to niewątpliwe wyzwanie dla artysty, jednak wszyscy Ci, którzy używali aparatu fotograficznego, z pewnością zaadaptują się do nowego sposobu pracy.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Autodesk Inventor professional oprogramowanie CAD 2D i 3D do projektowania mechanicznego

Inventor Professional

Teraz oprogramowanie Inventor dostępne jest do zakupu tylko w wersji Professional.  Zapewnia on łatwe w użyciu narzędzia 3D do tworzenia konstrukcji mechanicznych, które pomagają w projektowaniu, wizualizacji i symulacji cyfrowych prototypów. Najnowsza wersja zawiera udoskonalone podstawowe narzędzia projektowania, umożliwia lepsze wykorzystanie danych oraz komunikację.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Kolekcja PDiM

Product Design & Manufacturing Collection

Kolekcja z zakresu projektowania produktów obejmuje takie kluczowe programy inżynieryjne, jak Inventor Professional, AutoCAD i Navisworks Manage oraz inne narzędzia niezbędne do sprawnego projektowania produktów oraz linii produkcyjnych.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Fusion 360

Fusion 360

To środowisko łączące w sobie narzędzia do: modelowania CAD 3D części i zespołów, generowania dokumentacji 2D, wizualizacji i renderingu, animacji działania wyrobów, obliczeń wytrzymałościowych MES, obliczeń termicznych, generowania ścieżek CNC lub programów do wydruku na drukarkach 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autodesk-autocad-CAD

AutoCAD Mechanical

Oprogramowanie do kreślenia i projektowania AutoCAD Mechanical to AutoCAD stworzony z myślą o przyśpieszeniu procesu projektowania mechanicznego. Program zawiera wszystkie funkcje AutoCAD, a także bogate biblioteki standardowych części, części znormalizowanych (ok 700 000 elementów) oraz narzędzia automatyzujące zadania projektowe. Obsługiwanych jest wiele międzynarodowych standardów projektowych, dzięki czemu pozwala inżynierom na szybkie i wydajne przygotowanie dokumentacji technicznej.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autodesk-autocad-CAD

AutoCAD Electrical

Oprogramowanie AutoCAD Electrcial to oprogramowanie dla projektantów systemów sterowania zostało zaprojektowane specjalnie do tworzenia i modyfikowania elektrycznych systemów sterowania. Zautomatyzowane zadania oraz obszerne biblioteki symboli umożliwią Ci zwiększenie wydajności, wyeliminowanie błędów i stanowią źródło informacji potrzebnych w fazie wykonawczej.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autodesk-alias

Alias

Kreatywni projektanci stawiają sobie, wykonywanej pracy i używanym narzędziom najwyższe wymagania. Oprogramowanie Autodesk Alias usprawnia proces kreatywnego projektowania i opracowywania powierzchni, oferując nowatorskie narzędzia do szkicowania, modelowania i wizualizacji, które pomagają zmienić wizję w realne projekty w krótszym czasie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Inventor Nastran obliczenia i analizy

Inventor Nastran

Oprogramowanie Inventor Nastran to osadzone w środowisku graficznym CAD uniwersalne narzędzie do analizy metodą elementów skończonych (MES). Bazuje na solverze Autodesk Nastran (NEI Nastran). Zawiera symulacje obejmujące wiele rodzajów analiz: liniowych, nieliniowych, dynamicznych i termicznych. Produkt ten jest dostępny w formie licencji sieciowej i obsługuje wiele programów CAD między innymi Autodesk Inventor. Zapewnia to spójność użytkowania i eliminuje potrzebę stosowania wielu jednoplatformowych programów do symulacji i obliczeń.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Inventor CM symulacja obróbki CNC

Inventor CAM

Oprogramowanie to pozwala  na przygotowanie obróbki dla maszyn CNC i wygenerowanie ścieżek CAM dla operacji frezowania, toczenia, wiercenia, cięcia, itp.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Moldflow symulacja wtrysku

MoldFlow

Oprogramowanie do projektowania form wtryskowych zawiera narzędzia pomocne przy optymalizowaniu projektów części z tworzyw, form wtryskowych i procesu wtryskiwania. Zakres analiz obejmuje przepływy tworzywa, układy zasilające, chłodzenie formy, skurcz i deformacje.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Vault professional

Autodesk Vault

Oprogramowanie do zarządzania danymi Autodesk Vault Professional umożliwia bezpieczny zapis oraz zarządzanie informacjami inżynierskimi, danymi projektowymi i dokumentami.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

3ds Max

3ds Max

3ds Max wyznacza kolejne standardy w architektonicznej wizualizacji 3D. Jest to pakiet „szyty na miarę” każdego architekta, chcącego zaprezentować swoje projekty w sposób świeży i nowatorski. Program pozbawiony jest zbędnych funkcji, po to aby tworzenie wizualizacji było jeszcze wydajniejsze niż dotąd

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

autodesk-autocad-CAD

AutoCAD

Zaprojektuj i ukształtuj świat wokół siebie za pomocą potężnych i elastycznych funkcji programu AutoCAD – jednego z najlepszych narzędzi projektowania 2D oraz 3D na świecie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

AutoCAD LT

AutoCAD LT

Przeznaczone do kreślenia i detalowania oprogramowanie AutoCAD LT wyposażone jest w niezbędne narzędzia usprawniające tworzenie dokumentacji 2D, ułatwiające współpracę i podnoszące wydajność, obsługiwane zarówno przez system operacyjny Windows jak i Mac. Program korzysta z autentycznych plików DWG, zapewnia stabilność oraz zgodność komunikacji z klientami oraz współpracownikami.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Kolekcja architektoniczna autodesk AEC

Architecture, Engineering & Construction Collection

Kolekcja z zakresu AEC to bogaty zestaw narzędzi BIM, oprogramowania i innowacyjnych technologii, które pomogą Ci zaprojektować, zbudować i skonstruować wyższej jakości, bardziej przewidywalne budynku i projekty infrastruktury cywilnej.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Revit LT

Autodesk Revit LT

Autodesk Revit LT to intuicyjne oprogramowanie do trójwymiarowego modelowania informacji o budynku (BIM), pozwalające precyzyjnie tworzyć projekty i dokumentację wyższej jakości.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

AutoCAD Revit LT Suite

Autodesk Revit LT Suite

W skład pakietu AutoCAD Revit LT Suite wchodzą dwa programy: AutoCAD LT i Revit LT.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

chaos-V-Ray

V-Ray

V-Ray to zaawansowany silnik renderujący, znany z doskonałej jakości wizualizacji. Stosowany w branżach takich jak architektura, design, film czy gry wideo. Dzięki zaawansowanym algorytmom, precyzyjnemu oddawaniu światła i materiałów, jest niezastąpionym narzędziem dla profesjonalistów dążących do osiągnięcia najwyższej jakości grafiki 3D.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

chaos-corona-renderer-dystrybutor

Corona Renderer

Corona Renderer to zaawansowany silnik renderujący, znany z szybkości i wysokiej jakości renderowania. Charakteryzuje się intuicyjnością, realistycznym odwzorowaniem materiałów i oświetlenia oraz umożliwia tworzenie profesjonalnych wizualizacji. Popularny w branży architektonicznej i projektowej, umożliwia osiągnięcie efektów fotorealistycznych.

Więcej o silniku Corona”     Zapytanie ofertowe

chaos vantage renderowanie

Chaos Vantage

Chaos Vantage to nowoczesne oprogramowanie do wizualizacji 3D, stworzone przez Chaos Group. Pozwala na przekształcenie modeli 3D w interaktywne, realistyczne wizualizacje w czasie rzeczywistym. Idealne dla profesjonalistów z różnych branż, takich jak architektura czy gry wideo.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Lumion oficjalny dystrybutor silnika renderującego

Lumion

Lumion 2023 to rewolucyjne oprogramowanie do ekspresowego renderowania 3D. Dzięki niezrównanej szybkości działania i imponującej jakości wizualizacji, pozwala projektantom, architektom i wizualizatorom wcielić swoje pomysły w życie w sposób łatwy i efektywny. Bogata biblioteka modeli i możliwość animacji dodatkowo umożliwiają tworzenie realistycznych wizualizacji architektonicznych na nowym poziomie.

Więcej o programie Lumion”     Zapytanie ofertowe

Program Enscape do 3D i renderowania

Enscape

Enscape to narzędzie do tworzenia realistycznych wizualizacji architektonicznych w czasie rzeczywistym. Pozwala na łatwą integrację z różnymi programami projektowymi i szybkie generowanie efektów wizualnych w trójwymiarze.

Więcej o programie Lumion”     Zapytanie ofertowe

program sketchuUp

SketchUp

SketchUp to intuicyjne oprogramowanie 3D, idealne do wizualizacji architektonicznych. Dzięki krótkiemu okresowi nauki staje się łatwe w obsłudze. Kompatybilność z innymi narzędziami, duża baza gotowych modeli i integracja z V-Ray przyciągają głównie architektów i projektantów.

Więcej o programie SketchUp”     Zapytanie ofertowe

autodesk-autocad-CAD

AutoCAD

Zaprojektuj i ukształtuj świat wokół siebie za pomocą potężnych i elastycznych funkcji programu AutoCAD – jednego z najlepszych narzędzi projektowania 2D oraz 3D na świecie.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

AutoCAD LT

AutoCAD LT

Przeznaczone do kreślenia i detalowania oprogramowanie AutoCAD LT wyposażone jest w niezbędne narzędzia usprawniające tworzenie dokumentacji 2D, ułatwiające współpracę i podnoszące wydajność, obsługiwane zarówno przez system operacyjny Windows jak i Mac. Program korzysta z autentycznych plików DWG, zapewnia stabilność oraz zgodność komunikacji z klientami oraz współpracownikami.

Więcej o programie     Zapytanie ofertowe

Dlaczego warto zamówić subskrypcję

Subskrypcja Autodesk to automatyczne uaktualnienie oprogramowania oraz oszczędność pieniędzy.


Zdobądź najnowszą wersję oprogramowania

Gdy w trakcie obowiązywania subskrypcji wydana zostanie nowa wersja oprogramowania, subskrybent otrzyma ją natychmiast. Uzyska on także dostęp do najnowszych dodatków i usprawnień zwiększających funkcjonalność.


Zyskaj dodatkową licencję, by móc pracować także poza biurem

Dzięki dodatkowej licencji Home Use Benefit będzie możliwa praca w dowolnym miejscu. Dodatkowa instalacja i autoryzacja pozwala na korzystanie z oprogramowania w domu i poza biurem.


Korzystaj z nieograniczonej mocy obliczeniowej

Platforma Autodesk 360 to internetowa „chmura”, która znacząco usprawnia pracę dzięki nieograniczonej mocy obliczeniowej. Umożliwia ona pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.


Nie trać czasu na wdrożenia i instalacje

Po otrzymaniu uaktualnienia (upgrade) subskrybent nadal może używać poprzedniej wersji programu. Nie ma konieczności przerywania prac nad projektem, by wdrożyć lub zainstalować najnowszą wersję.


Dopasuj wersję językową do potrzeb zagranicznych kontrahentów

Zmiana wersji językowej to opcja, która idealnie sprawdza się w przypadku współpracy z klientem zagranicznym. Od teraz wszystkie projekty można przedstawić jako zrealizowane w języku kontrahenta. Zdecydowanie podnosi to poziom konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.


Skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalistów

Subskrybent otrzymuje dostęp do internetowego Centrum Subskrypcyjnego, co zapewnia kompleksową obsługę subskrypcji od jej zarejestrowania, przez instalację po jej odnawianie. W przypadku problemów uzyska pomoc i wsparcie techniczne bezpośrednio od konsultantów firmy Autodesk.


Zdobądź dodatkową wiedzę dzięki szkoleniom e-Learning

Istnieje możliwość samodzielnego uzupełnienia wiedzy z zakresu obsługi i funkcji danego produktu. Szkolenia dostępne są w formie krótkich interaktywnych ćwiczeń i symulacji.


Zaoszczędź do 50% kosztu ewentualnego uaktualnienia (upgrade)

Zakup subskrypcji może być nawet o 50% tańszy niż późniejszy zakup uaktualnienia (upgrade). Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji, sprawiają, że jest ona atrakcyjną formą planowania wydatków związanych z oprogramowaniem Autodesk, pozwalającą na wcześniejsze budżetowanie tych wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the truck.


    Promocje

     

    Oprogramowanie, 3.3 out of 5 based on 7 ratings