Menu

Karty graficzne CADZadziwiająca moc obliczeń kart graficznych

Profesjonalne rozwiązanie graficzne NVIDIA Quadro stanowi prawdziwy przełom technologiczny, oferując dużo wyższą wydajność w szerokim zakresie aplikacji związanych z projektowaniem, animacją oraz przetwarzaniem i obróbką wideo.

Profesjonaliści wykorzystują je, by uzyskiwać najlepsze możliwe wrażenia podczas pracy z aplikacjami takimi jak Adobe, Avid Media Composer, Autodesk 3ds Max, Autodesk Smoke, Autodesk Inventor i wieloma innymi. By osiągnąć maksymalną wydajność aplikacji, dołącz do swojej stacji roboczej układ Tesla P100 i poczuj moc technologii NVIDIA Pascal.

Karta graficzna NVIDIA Quadro P600 2GB

Karta graficzna Quadro P600, skonstruowana jest z myślą o profesjonalnych użytkownikach korzystających z czołowych aplikacji CAD i wizualizacji. Zapewnia najlepszą wydajność w swojej klasie, umożliwiając osiągnięcie maksymalnej produktywności przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. Podstawowa karta graficzna do aplikacji 2D i 3D.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Karta graficzna NVIDIA Quadro P2000 5GB

Twórz i rozwijaj projekty oraz dostarczaj wyższej jakości rezultaty w krótszym czasie za pomocą profesjonalnego rozwiązania graficznego ze średniej półki NVIDIA Quadro P2000.

Dzięki najszybszej w swojej klasie obsłudze wiodących aplikacji CAD i DCC, zapewnia ono w przystępnej cenie wysoką wydajność, która ma decydujący wpływ na to, jak inżynierowie, projektanci i animatorzy pracują na co dzień. Średniej klasy karta do rozwiązań 3D.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Karta graficzna NVIDIA Quadro P4000 8GB

Quadro P4000 jest pierwszym profesjonalnym rozwiązaniem graficznym w swojej klasie, które integrując wysoką wydajność obliczeń i zaawansowane możliwości wizualizacyjne, zmienia współczesne sposoby pracy nad projektami.

Oferując do 5 razy wyższą wydajność, model ten stanowi idealne profesjonalne rozwiązanie graficzne dla szerokiego zakresu aplikacji związanych z projektowaniem, animacją oraz przetwarzaniem i obróbką wideo.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Karta graficzna NVIDIA Quadro P5000 16GB

Możesz liczyć na lepszą interakcję podczas prac projektowych z najbardziej złożonymi modelami, bogatsze detale sceny i efektów w tworzonej treści i szybsze rezultaty podczas przetwarzania rozległych zbiorów danych w badaniach naukowych. Quadro P5000 wykorzystuje szereg innowacyjnych funkcji, włączając w to SMX dla uzyskania większej przepustowości na cykl zegara podczas kluczowych operacji graficznych oraz technikę bindless textures, która pozwala jednostce GPU odnosić się do tekstur bezpośrednio z pamięci.

Dodatkowo, karta zapewnia obsługę do czterech wyświetlaczy – co doskonale sprawdza się w przypadku rozwiązań dla wielkoskalowych wizualizacji.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Karta graficzna NVIDIA Quadro P6000 24GB

Profesjonalne rozwiązanie graficzne NVIDIA Quadro P6000 stanowi prawdziwy przełom technologiczny, oferując do 5 razy wyższą wydajność w szerokim zakresie aplikacji związanych z projektowaniem, animacją oraz przetwarzaniem i obróbką wideo.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Kontakt z nami


Nasi konsultanci udzielą pełnej informacji, zaproponują również optymalną ofertę cenową. Skontaktuj się z anmi na kilka róznych sposobów:

  • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
  • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the cup.    Promocje