Menu

Baza wiedzy

Dzielimy się wiedzą

Oferujemy wsparcie techniczne dla użytkowników oprogramowania Autodesk oraz ChaosGroup. Wsparcia udzielają certyfikowani przez firmę Autodesk pracownicy działu technicznego PCC Polska.


POMOC TECHNICZNA
Dla klientów PCC Polska do zakupionego oprogramowania

Wsparcie techniczne jest wyceniane indywidualnie i świadczone jest naszym klientom poprzez email, zdalnie lub telefonicznie w dni robocze w godzinach 8.00 – 16.00 na podstawie zgłoszenia serwisowego wysłanego na adres serwis@pccpolska.pl. Możesz też skorzystać z formularza obok (po prawej stronie).


POMOC TECHNICZNA ODPŁATNA
Wparcie dla pozostałych użytkowników oprogramowania

Wsparcie dla użytkowników, którzy nabyli produkt inną drogą niż zakup od PCC Polska – świadczone jest zawsze odpłatnie. Cena ustalana jest indywidualnie dla danego oprogramowania i problemu technicznego. Koszt jednorazowo udzielonego wsparcia zawiera się w granicach 150 zł – 2200 zł.

Wsparcie można uzyskać pisząc na adres e-mail: serwis@pccpolska.pl lub korzystając z formularza obok (po prawej stronie).


KONSULTACJE TECHNICZNE

Usługa konsultacji to płatne porady skierowane na zwiększenie efektywności projektowania, podnoszenie jakości tworzonej dokumentacji i przyspieszenie cyklu projektowego. Analizujemy nie tylko bieżące stosowanie narzędzi i wykorzystanie oprogramowania czy sprzętu przez klienta ale również długofalowe potrzeby firmy i kierunki jej rozwoju.

Obecnie umożliwiamy skorzystanie z 3 lub 6-godzinnej usługi konsultacji! WIĘCEJ >>


PRZECZYTAJ HISTORIE KLIENTÓW, KTÓRZY SKORZYSTALI Z NASZYCH KONSULTACJI:


BAZA WIEDZY

Skorzystaj z darmowych porad i tipsów od naszych ekspertów, zawartych w obszernej Bazie Wiedzy na naszym serwisie. Aby przejść do wybranego działu kliknij odpowiedni button poniżej:

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak działają systemy Autodesk lub masz wątpliwości co do dotychczasowego wykorzystywania oprogramowania umów się z nami na spotkanie. Podczas spotkania zaprezentujemy możliwości poszczególnych programów, pomożemy dobrać odpowiednie kompleksowe rozwiązanie i odpowiemy na Twoje pytania.


W zależności od preferencji, prezentacje odbywają się w siedzibach naszych Klientów
lub w biurze PCC Polska we Wrocławiu. 
Aby umówic się na prezentację prosimy o kontakt:

new-logo-ADSK_partner


Dlaczego warto?

W ciągu kilkunastu lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę. Zdobyte certyfikaty świadczą o tym, że nasze usługi wykonujemy na najwyższym światowym poziomie.


Zobacz jak pomogliśmy naszym klientom:


Skontaktuj się z namiWypełnij formularz zgłoszenia technicznego

Masz problem techniczny? Skontaktuj się z naszymi konsultantami. Aby to zrobić, wypełnij poniższy formularz.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the star.    Promocje

    Baza wiedzy, 4.0 out of 5 based on 2 ratings