Menu

Manipulatory 3D dla branży GameDev i animacji

Nowe rozwiązania sprzętowe dla artystów
i twórców z branż animacji oraz GameDev

Firma 3Dconnexion, producent znanych na całym świecie myszy 3D SpaceMouse®, zapewnia integrację swoich produktów z programami wykorzystywanymi przez artystów, animatorów i twórców 3D.

Zobacz jak manipulator 3d wspomaga w procesie tworzenia treści cyfrowych. Sprawdź wspierane aplikacje. Poznaj opinie użytkowników.

Sprawdź warianty i ceny   Przetestuj sam  

manipulatory-dla-game-dev-animacje-cover Nick Romick, producent kreatywny w RetroPixel Digital dostarcza nowe, dedykowane rozwiązania dla twórców treści cyfrowych.

Twórz gry i animacje w zupełnie nowy sposób

zalety manipulatorów infografika


Pracuj szybciej w Twoich ulubionych programach

 

Manipulatory 3D SpaceMouse to najbardziej znane produkty z portfolio firmy 3Dconnexion do płynnej i komfortowej nawigacji modelem. Używane są obecnie w najpopularniejszych na świecie programach CAD w branży przemysłowej oraz architektów, gdzie nawigacja, precyzja i wydajność są kluczowe, podobnie jak ergonomiczna konstrukcja.

Dodanie pełnego wsparcia dla różnorodnych aplikacji używanych przez Artystów Cyfrowych pokazuje zaangażowanie 3Dconnexion w umożliwienie Twórcom 3D przeniesienia ich prac na wyższy poziom oraz wygodną pracę podczas długich sesji.

 

Jednoczesne użycie obu rąk podczas interakcji i manipulacji oferuje naturalny sposób pracy, który zwiększa kreatywność:

3Dconnexion-integracja_Unreal_Unity_iClone

Zainstaluj sterownik 3DxWare, by w pełni wspierać i konfigurować swoje produkty 3Dconnexion

 

Unreal Engine, Unity oraz iClone to najnowsze aplikacje w pełni kompatybilne z urządzeniami 3Dconnexion. Dołączają one do bogatego portfolio innych, znanych w branży aplikacji – Autodesk 3ds Max, Adobe Substance Painter, Blender, Cinema 4D, Maya, ZBrush itp.

Dzięki sterownikowi 3DxWare® 10 możesz łatwo dopasować ustawienia i klawisze do twojej aplikacji i potrzeb. Specjalistyczna mysz 3dconnexion przeznaczona jest nie tylko dla użytkowników CAD. To więcej niż standardowa myszka. Pozwoli Ci na lepsze pozycjonowanie modelu, precyzyjną nawigację, wzrost wydajności – dokładnie to czego potrzebujesz. 

obsługiwane programy przez 3dconnexion

Chcesz dowiedzieć się więcej o manipulatorach 3D? | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >>

Poznaj opinię użytkowników SpaceMouse w oprogramowaniu 3ds Max

 

”Ogromnym plusem manipulatorra 3D – SpaceMouse Enterprise – jest to, że nie musimy przeskakiwać między klawiaturą a myszką, tylko wszystko mamy pod jedną ręką. Umożliwia lepsze i bardziej płynne panowanie nad widokiem. (…) To pozwala nam dużo precyzyjniej opracować dany element, co przyczynia się do zmniejszenia czasu pracy.”

– Olga Furmaniak, Artystka 3D
wizualizacje i modelowanie przestrzeni

 


Odkryj rodzinę polecanych manipulatorów firmy 3Dconnexion

Seria manipulatorów SpaceMouse to kluczowe narzędzia pracy oferowane artystom 3D przez firmę 3Dconnexion. Także pozostałe produkty gwarantują lepsze doświadczenie 3D połączone z poprawioną wydajnością przy wielogodzinnej pracy w aplikacjach CAD i 3D. Ponżej prezentujemy najbardziej popularne manipulatory oraz przykłady myszek CadMouse, które zapewnia intuicyjną, prezcyzyjna nawigację, lepszą niż przy użyciu standardowej myszki.

SpaceMouse® Enterprise

Dowolnie nawiguj swoim modelem w przestrzemi 3D. Korzystaj z 31 programowalnych przycisków, szybko twórz potrzebne widoki kamery. Uwolnij pełną moc tworzenia animacji.

SpaceMouse Enterprise-1

▶️  KUP TERAZ

SpaceMouse®Pro

Zmieniaj kamery, oświetlenie i uruchamiaj animacje za pomocą niestandardowych przycisków. Poruszaj się bez wysiłku po swojej scenie 3D – jakbyś był jej fizyczną częścią.

SpaceMouse Pro

▶️  KUP TERAZ

SpaceMouse® Compact

Nawet tak prosty dodatek ma znaczenie. Teraz edytowanie i kontrolowanie obiektów czy świateł staje się łatwiejsze i szybsze. Zwiększ precyzję i wygodę pracy nad grą czy animacją 3D.

SpaceMouse compact

▶️  KUP TERAZ

 

SpaceMouse® PRO Wireless

Bezprzewodowy wariant SpaceMouse PRO sprawia, że manipulator jest jeszcze bardziej ergonomiczny w użyciu. Pracuj nawet do dwóch miesiący bez ładowania baterii.

SpaceMouse Pro Wireless

▶️  SPRAWDŹ CENĘ >>

SpaceMouse® Wireless

Swobodnie rozwijaj swoją kreatywnosć. Ciesz się porządkiem na biurku i mniejszą ilością kabli dzięki bezprzewodowej werji manipulatora SpaceMouse. Idealny wariant dla podróżujących.

SpaceMouse wireless

▶️  SPRAWDŹ CENĘ >>

CadMouse® Pro

Niewiarygodnie wygodna i funkcjonalna myszka stworzona do pracy w programach graficznych i CAD. Zapomnij o ciągłym klikaniu kółka myszy i zacznij cieszyć się precyzją i komfortem.

CadMouse Pro

▶️  SPRAWDŹ CENĘ >>

CadMouse® Compact Wireless

Kompaktowa i ergonomiczna, zapewnia wydajność, precyzję podczas pracy w programach 2D i 3D. Świetnie sprawdza się przy częstym przemieszczaniu się.

CadMouse Compact Wireless

▶️  SPRAWDŹ CENĘ >>


Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

 

Nie tylko manipulatory 3D SpaceMouse, najbardziej znane profesjonalistom z portfolio 3Dconnexion, ale i pozostałe produkty gwarantują lepsze doświadczenie 3D połączone z poprawioną wydajnością pracy w aplikacjach CAD i 3D.  Rodzina CadMouse zawierająca model dla osób leworęcznych, a także nowa Klawiatura Keyboard Pro with Numpad pozwalają użytkownikom na szybką nawigację, zapewniając prosty dostęp do komend aplikacji i poprawiając jakość ich pracy. Poznaj jak sprzęt firmy 3Dconnexion pomaga sprawnije tworzyć w programach typu Cimena 4D czy silniku graficznych Unity.

„Każda z naszych linii produktów daje użytkownikom dostęp do ważnych narzędzi i zaawansowanej nawigacji. Myszka 3D SpaceMouse pozwala na szybszą i bardziej intuicyjną nawigację po modelach i scenach. Myszki CadMouse i klawiatura Keyboard Pro with Numpad oferują precyzyjną dokładność, różne możliwości ustawień na biurku i wysoki komfort pracy.”

– Antonio Pascucci, CEO 3Dconnexion

„Wielu artystów znajdzie w naszych produktach ogromne wsparcie dla swojej wymagającej pracy. (..) Wstępnie ustawione profile z najpopularniejszymi komendami dla każdej aplikacji, które automatycznie dostosowują się podczas przełączania między aplikacjami, a także nieskończone opcje programowania komend sprawiają, że są to najlepsze na świecie narzędzia dla cyfrowych artystów.

– Robert Stadie, Product Manager w 3Dconnexion.


Oszczędzaj swój czas – porozmawiaj z ekspertami

Połącz się z naszym zespołem ekspertów i dowiedz się, jakie rozwiązania do tworzenia animacji i gier sprawdzą się w Twoim studiu i mogą Ci zapewnić najwyższy możliwy komfort pracy.

 

 

O firmie 3Dconnexion

 

Firma 3Dconnexion opracowuje precyzyjny, wydajny, ergonomiczny sprzęt oraz inteligentne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, dzięki którym praca z szeroką gamą aplikacji CAD i 3D jest szybka, wygodna i przyjemna.

Od produktów SpaceMouse i CadMouse po Klawiaturę i Numpad — firma oferuje inteligentne rozwiązania dla projektantów i artystów 3D, umożliwiające intuicyjną i wydajną interakcję z cyfrowym światem. 3Dconnexion to globalna firma z biurami w Niemczech, Japonii, Monako, Polsce i USA. 

3dconnexion gama prouktów dla branży Game Dev

 


Poznaj historie naszych klientów z branży Game Development

 

Rozwój gry Medieval Dynasty
dzięki 3ds Max i MoCap

Kiedy niepozorny projekt małego niezależnego studia zamienia się w grę rozpoznawalną na całym świecie – poznaj idealne rozwiązanie, które rpzyniosło sukces.

▶️ Przeczytaj wywiad z Render Cube

renderCube-medieval-dynasty-pcc-polska

Ulepszenie procesu animacji postaci
z MotionBuilder, Maya, 3ds Max

Potrzebujesz ustandaryzowania pipeline’u aby umożliwić elastyczną współpracę z klientami na całym świecie? Nie ma problemu! Zobacz profesjonalistów z Bones Studio.

▶️ Przeczytaj o wdrożeniu w Bones Studio

bones-studio-cimetiki-trailery-pcc-polska

Tworzenie trailerów i cinematików
za pomocą 3ds Max

Szukasz rozwiązań do produkcji assetów i animacji do gier? Grupa profesjonaltisów z FUSIONFX pokazuje, jak zyskać stabilność pracy i wysoką jakość produkcji, dzięki jednem prostemu założeniu.

▶️ Zobacz wywiad z FUSIONFX

FUSIONFX-case-sudy-3ds-max

Zapraszamy do współpracy z PCC Polska

Kupując oprogramowanie Autodesk u Autoryzowanego Dostawcy Oprogramowania, jakim jest PCC Polska, możesz liczyć na wyjątkowe warunki, wysoką jakość obsługi i wiele dodatkowych korzyści:

profesjonalna-obsluga-pcc-polska

Fachowa obsługa i doradztwo

* Konsultacje i szkolenia
* Wsparcie techniczne ( online / telefon ).
* Dostęp do naszej Bazy Wiedzy.

bezpieczenstwo-zakupow-pcc-polska

Szybkie i bezpiecznie zakupy online

* Różne rodzaje płatności do wyboru.
* Bezpieczne (SSL) transakcje on-line.
* Legalnie pobieranie i instalacja.

oferty-specjalne-pcc-polska

Dodatkowe zniżki i oferty specjalne

* Najlepsze ceny: ‘Negocjuj cenę’, korzystaj z promocji z newslettera.
* Oszczędź 5-10% kupując na 3-lata.