Menu

Monitory HPWybierz swoją konfigurację

Dedykowane monitory HP dla grafików. Wyposażone są w matryce IPS, które cechują się bardzo szerokimi kątami widzenia w poziomie i pionie, mają równomierne podświetlenie oraz lepszą wierność odwzorowywanych kolorów.

Monitor HP Z24nf G2 24”

Uzyskaj niezwykle szerokie kąty widzenia oraz wyraźne, jednolite wyświetlanie obrazu poza osią w przystępnej cenie. 24-calowy monitor HP Z24nf-g2 IPS z podświetleniem LED zapewnia zaawansowane funkcje łączności, w pełni regulowaną konstrukcję i wyjątkową wydajność ekranu IPS, stanowiąc idealne rozwiązanie dla konfiguracji obejmujących wiele monitorów i firm dbających o swój budżet.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Monitor HP Z24n G2 24”

Monitor HP Z24n z podświetleniem LED jest bardzo cienki i został wyprodukowany bez używania rtęci. Technologia IPS zapewnia doskonałą dokładność obrazu przy kącie oglądania nawet 178° oraz do 10 razy większy kontrast. Profesjonalny wyświetlacz jest fabrycznie skalibrowany, oraz stworzony pod kątem niezawodności, ciągłej pracy i dostępu do najnowszych portów w tym USB typu C.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Monitor HP Z27n G2 27”

Zamień swoją firmę w centrum produktywności dzięki eleganckiemu monitorowi HP Z27n G2 QHD o przekątnej 68,58 cm (27″).

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Monitor HP Z32 31,5”

Zobacz na własne oczy ten nadzwyczajny, precyzyjny kolor i korzystaj z większej ilości miejsca na projekty na monitorze o oszałamiającej rozdzielczości 4K.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Monitor HP Z38c 37,5”

Zachwyć się nieodpartą elegancją zakrzywionego monitora HP Z38c. Forma łączy się z funkcją dzięki wyraźnemu, panoramicznemu obrazowi, a użytkownik może w pełni skupić się na pracy.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Kontakt z nami


Nasi konsultanci udzielą pełnej informacji, zaproponują również optymalną ofertę cenową. Skontaktuj się z anmi na kilka róznych sposobów:

  • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
  • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
  • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the tree.    Promocje