Menu

Manipulatory 3DPełna kontrola

W naszej ofercie znajduje się kilka niezwykle wydajnych manipulatorów 3D oraz profesjonalnych myszek CAD, podkładek i klawatur. W zależności od Twoich potrzeb – oferujemy mniej lub bardziej zaawansowane urządzenia. Sprawdź i porównaj. A w razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami.

myszbokiem

CadMouse

Pierwsza na świecie profesjonalna mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie dla inżynierów, architektów, projektantów i grafików komputerowych.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

spaceMouse enterprise

SpaceMouse Enterprise

Liderzy nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Najlepsze światowe firmy wymagają najwyższej możliwej wydajności od swoich grup projektowych. Nie ma tu miejsca na niewykorzystane szanse lub niską wydajność. Liczą się tylko osiągane wyniki. Poznaj mysz 3D firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise – prezentujacą nowe standardy wydajności pracy inżynierów.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

SpaceMouse Pro

SpaceMouse Pro jest rozwinięciem funkcjonalności kontrolera SpaceExplorer. Najnowszy produkt 3Dconnexion posiada: większe i bardziej przejrzyste klawisze, wygodną pełnowymiarową podstawkę pod nadgarstek, nowe menu wyświetlane na ekranie bardzo funkcjonalny wirtualny kalkulator pomocny przy wprowadzaniu danych numerycznych.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

SpaceMouseProWireless

SpaceMouse Pro Wireless

Bezprzewodowa wersja opisanej wyżej myszki 3D. SpaceMouse PRO Wireless – pozwala na zarządzać materiałami 3D na zupełnie innym poziomie. Stworzona dla profesjonalistów opatentowana przez 3Dconnexion nasadka kontrolera SpaceMouse Pro Wireless z sześcioma stopniami swobody ruchu (6DoF) zapewnia poczucie naturalnej nawigacji 3D. Dwa miesiące żywotności baterii!

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

SpaceMouse Compact

SpaceMouse Compact został stworzony, by zapewnić intuicyjną, wygodną i precyzyjną nawigację w aplikacjach CAD, której nie może zagwarantować używanie jedynie standardowej myszki i klawiatury. To idealne narzędzie dla nowoczesnych inżynierów, architektów i projektantów, służące do przeglądania projektów 3D i badania trójwymiarowych obszarów.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

SpaceMouse_iso_right_Receiver_news

SpaceMouse Wireless

SpaceMouse® Wireless to pierwsza na rynku profesjonalna bezprzewodowa myszka 3d. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku. Możesz doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świecie, podczas gdy bezprzewodowa technologia firmy 3Dconnexion z wbudowanym akumulatorem zapewni bezpośrednie, rzeczywiste i zaawansowane połączenie z treściami 3D.

Więcej o produkcie     Zapytanie ofertowe

Wypożycz manipulator do testów

Doświadczysz sprawniejszego, bardziej intuicyjnego i efektywniejszego tworzenia z profesjonalną myszką 3D firmy 3Dconnexion. Zobacz jak sprawdza się pod twoje oprogramowanie CAD i 3D.testy-manipulatorów-3dconnexion-spacemouse

Wypróbuj profesjonalny sprzęt 3D
przez 2 tygodnie, bez kosztów i zobowiązań!

  • Wypełnij prosty formularz aby móc wypróbować wyjątkową nawigację 3D i ergonomię
  • Możesz wypozyczyć jeden z dwóch modeli: SpaceMouse Enterprise lub SpaceMouse Pro.
  • Bezpłatne testy demo możliwe są tylko dla firm i instytucji.

 

Wypełnij formularz >>

Kontakt z nami


Nasi konsultanci udzielą pełnej informacji, zaproponują również optymalną ofertę cenową. Skontaktuj się z anmi na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the key.  Promocje