AutoCAD

Branża architektoniczna


Twórz oszałamiające projekty 2D i 3D dzięki
oprogramowaniu AutoCAD

Twórz projekty jeszcze bardziej dokładne, a szczegółowe rysunki w jeszcze krótszym czasie w oprogramowaniu AutoCAD – najbardziej popularnym i obdarzonym na świecie zaufaniem. Zaktualizowany nowoczesny interfejs usprawnia proces projektowania a ulepszenia dotyczące wydajności pozwalają przyspieszyć procesy robocze.


Najnowszy AutoCAD 2024 posiada inteligentne narzędzia i nowe funkcje wymiarowania i do tego sprzedawany jest w pakiecie ze specjalistycznymi zestawami narzędzi. Teraz kupując jednego AutoCADa możesz w trakcie instalacji wybrać wszystkie narzędzia branżowe (np. AutoCAD, AutoCAD Architecture dla architektów i AutoCAD Mechanical dla mechaników), z których chcesz później korzystać. Dzięki temu możesz używać jednego, kilku albo wielu narzędzi na raz! Podobnie jak programy w pakiecie MS Office.


Program AutoCAD może pomóc:

 • Tworzyć atrakcyjne projekty 2D i 3D
 • Przyśpieszyć proces projektowania dzięki wydajnym ulepszeniom oprogramowania
 • Importować i zbierać modele z różnych aplikacji
 • Mieć dostęp do projektów za pomocą urządzenia przenośnego


Niezawodna technologia udostępniania plików TrustedDWG w AutoCAD

Technologia TrustedDWG pomaga zapewnić, że wszystkie elementy w rysunkach i zależności między nimi zostaną zachowane w nienaruszonym stanie. Dzięki temu rozszerzeniu można swobodnie wymieniać i edytować rysunki różnych firm. Technologia  TrustedDWG zapewnia stabilność oraz zgodność komunikacji z klientami oraz współpracownikami. Wszystkie produkty AutoCAD mogą się dzięki niej komunikować między sobą.


Więcej swobody projektowania w AutoCAD

Dzięki narzędziom do modelowania powierzchni, brył i siatek, oprogramowanie AutoCAD zapewnia obecnie pełną kontrolę i elastyczność. Zaawansowane narzędzia do obsługi chmury punktów umożliwiają import zeskanowanych obiektów składających się nawet z 2 miliardów punktów, dzięki czemu można rozpocząć projektowanie w oparciu o dane na temat istniejącego środowiska.


Szybsze dokumentowanie w AutoCAD

Przepływy zadań w procesie tworzenia dokumentacji ulepszono na szereg różnych sposobów, m.in. dodając takie opcje, jak widok przekroju i widok szczegółowy importowanych modeli, podgląd edycji właściwości i podgląd zmian w oknie roboczym. Zaktualizowany interfejs wyposażono w bardziej elastyczny wiersz poleceń i więcej wielofunkcyjnych uchwytów.


Intuicyjne połączenie w AutoCAD

Technologia oparta o przetwarzanie w chmurze znacznie ułatwia współpracę, a dostęp do projektów i ich edycja są obecnie możliwe za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Wbudowane połączenie z portalami Facebook i Twitter pozwala łatwo udostępniać projekty członkom społeczności internetowej.


Sugestywna komunikacja w AutoCAD

Zintegrowane narzędzia do renderowania pozwalają tworzyć efektowne reprezentacje modeli 3D. Oprogramowanie AutoCAD obsługuje również funkcję drukowania 3D, dzięki czemu można szybko tworzyć trójwymiarowe prototypy projektów.


Łatwiejsze dostosowanie w AutoCAD

Firma Autodesk oferuje za pośrednictwem portalu Autodesk Exchange szereg aplikacji pozwalających rozszerzyć możliwości oprogramowania AutoCAD. Można również udostępniać preferencje dostosowania programu, co ułatwia pracę na różnych komputerach. Migracja niestandardowych ustawień jest nieskomplikowana; można także zresetować oprogramowanie AutoCAD do ustawień domyślnych.


FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

 

1. Ile kosztuje subskrypcja programu AutoCAD?

Dostęp do programu AutoCAD dostępny jest wyłącznie w formie subskrypcji czasowych. Koszt rocznej subskrypcji to 1935 € netto, a trzyletniej subskrypcji 5515 € netto [ Sprawdź aktualne promocje w sklepie >> ]. Klienci posiadający subskrypcję programu AutoCAD otrzymują dostęp do specjalistycznych narzędzi takich jak: Mechanical, Electrical, Architecture, Map 3D, MEP, Plant 3D, Raster Design.

Dostępna jest również wersja na urządzenia mobilne i w wersji przeglądarki Internetowej.Więcej informacji o specjalistycznych narzędziach: https://www.pccpolska.pl/branza-architektoniczna/autocad/autocad-one/


2. Czy dostępna jest darmowa wersja testowa?

Tak. Możliwe jest bezpłatne pobranie 30-dniowej wersji testowej programu AutoCAD w wersji podstawowej jak i specjalistycznej np. AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical. W firmie może być testowana tylko 1 bezpłatna wersja testowa.


3. Czy licencja wieczysta AutoCAD jest dostępna?

Z uwagi na zmianę sposobu licencjonowania Autodesk od 2016 roku nie ma możliwości zakupu licencji wieczystej. Dostęp do licencji wieczystej mają wyłącznie osoby, które zakupiły taką licencję przed 2016r.


4. Ilu użytkowników może korzystać z jednej licencji (licencji czy subskrypcji) AutoCAD?

W ramach jednej subskrypcji AutoCAD użytkownik może pracować naprzemiennie na trzech urządzeniach. Pragniemy przypomnieć, że w przeciwieństwie do licencji wieczystej subskrypcja jest imienna, nie stanowiskowa.

W przypadku, gdy z programu AutoCAD w Twojej firmie musiałby skorzystać ktoś inny uprzednio musisz wylogować subskrypcję ze swojego urządzenia, a następnie przekazać dostęp do programu. W panelu administracyjnym online (https://manage.autodesk.com/home/) możliwe jest utworzenie dodatkowych użytkowników i dowolne przenoszenie dostępu do programu. Posiadając 1 subskrypcję w tym samym czasie AutoCAD może być uruchomiony tylko na 1 urządzeniu.
Nie zalecamy przekazywania swojego loginu i hasła innym osobom.


5. Jakie systemy operacyjne obsługują program AutoCAD?

Program AutoCAD może być uruchomiony w systemie operacyjnym Windows, oraz Mac.

Na platformie Windows AutoCAD 2022 może zostać zainstalowany wyłącznie na 64-bit wersji Microsoft Windows 10.

Na platformie Mac AutoCAD 2022 może zostać zainstalowany na systemach Apple macOS Big Sur v11, Catalina v10.15 i Mojave v10.14

Wymagania systemowe i sprzętowe dla wersji AutoCAD 2004 i nowszych:
https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/learn-explore/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/System-requirements-for-AutoCAD.html


6. Czy subskrypcja AutoCAD jest autoodnawialna?

Subskrypcja na 1 rok i 3 lata nie jest autoodnawialna. Taka opcja występuje wyłącznie w postaci subskrypcji miesięcznej dostępnej bezpośrednio w sklepie Autodesk.


Stacja do AutoCAD

 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.


  Promocje

  AutoCAD, 3.4 out of 5 based on 5 ratings