Menu

Media & Entertainment Collection – Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki

Media & Entertainment Collection – Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki - WWW baner grafika na strony kolekcji


Media & Entertainment Collection

Kompleksowe narzędzia End-to-End do tworzenia różnorodnej treści rozrywkowej.

Media & Entertainment Collection pozwala animatorom, modelarzom i twórcom efektów wizualnych dostęp do narzędzi potrzebnych do tworzenia atrakcyjnych efektów, wiarygodnych postaci 3D i ogromnych światów cyfrowych. Przenoś projekty szybko między programami za pomocą jednego kliknięcia.

Kolekcja obejmuje wszystkie narzędzia niezbędne do zbudowania zaawansowanego i skalowalnego procesu produkcji animacji 3D obejmującego złożone symulacje, efekty i renderowanie.

 • Z modułem Arnold możesz renderować nawet najtrudniejsze ujęcia — od szczegółowych sekwencji bitewnych po wyjątkowo realistyczne stworzenia
 • wykorzystaj rozszerzenie Bifrost do programu Maya i twórz złożone efekty, w tym wybuchy, ogień, piasek i śnieg,
 • zapewnij grafikom komplet narzędzi pozwalających tworzyć za każdym razem olśniewające sceny o filmowej jakości.

Kolekcja Media & Entertainment Collection

Jak kolekcja M&E pomoże twojej firmie?

Największe studia tworzące animacje, efekty wizualne i gry używają kolekcji Media & Entertainment Collection do tworzenia przebojowych gier, programów telewizyjnych i hitów filmowych.

Zwiększ możliwości swojego studia w zakresie renderingu i symulacji, a jednocześnie zapewnij sobie narzędzia do modelowania i animacji, których potrzebują.

Kolekcja Media & Entertainment to jedyny sposób na uzyskanie dostępu do programów 3ds Max, Maya, Bifrost i Arnold – wszystko na jednej licencji.

Zawartość kolekcji Media & Entertainment Collection

Programy główne

Programy pomocnicze

 • Maya – Twórz rozległe światy, realistyczne postacie i olśniewające efekty
 • MotionBuilder – Przechwytuj, edytuj i odtwarzaj złożone animacje postaci
 • 3ds Max – Twórz rozbudowane światy do gier i szczegółowo dopracowane wnętrza do wizualizacji projektów
 • Mudbox – Twórz niezwykle szczegółowe geometrie 3D i tekstury
 • Arnold – Renderuj nawet najbardziej złożone projekty
 • ReCap Pro – Twórz modele 3D na podstawie importowanych zdjęć i skanów laserowych
 • Sketchbook for Enterprise – profesjonalne oprogramowanie do szkicowania
 • Autodesk Rendering – Używaj usługi renderowania w chmurze, aby szybciej tworzyć fotorealistyczne obrazy
 • Character Generator – twórz postacie humanoidalne
 • Przechowywanie w chmurze (25 GB)


Dodatkowo możesz poszerzyć możliwości kolekcji Media & Entertainment o produkty, które wzniosą Twoją pracę na wyższy poziom:

 • ShotGrid – program do zarządzania projektami w branży mediowej. Pomaga w uporządkowaniu często bardzo rozbudowanych projektów. Umożliwia śledzenie, planowanie, przeglądanie, współpracę i zarządzanie zasobami studiów kreatywnych.
 • Flame to wydajne narzędzie do komponowania 3D, tworzenia efektów wizualnych i prac wykończeniowych w zintegrowanym środowisku przyspieszającym realizację procesów twórczych.

Dzięki Autodesk Media & Entertainment Collection możesz sprostać najbardziej wymagającym projektom, wyprzedzać szybko zmieniające się potrzeby biznesowe i zawsze być gotowym na wszystko.


 Render wykonany za pomocą programów z Media & Entertainment Collection  Render wykonany za pomocą programów z Media & Entertainment Collection 2

Moc i kreatywność

Modeluj, renderuj, twórz animacje 3D i symulacje dzięki wszechstronnemu oprogramowaniu Maya używanemu przez profesjonalistów na całym świecie. Dzięki takim zasobom możesz połączyć żywą akcję filmu z fotorealistycznymi zwierzętami i otoczeniem jak to zrobiono w filmie Disney’a „Księga Dżungli”.

Twórz niesamowite światy

Wszystko o czym możesz zamarzyć możesz stworzyć dzięki oprogramowaniu 3ds Max do modelowania 3D, animacji i renderingu. Wykorzystując dodatkowe programy z Media & Entertainment Collection, np. MotionBuilder stworzono grę video typu RPG taką jak „Deus Ex: Mankind Devided”.


Zobacz pozostałe rodzaje Kolekcji Branżowych

PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE PRODUKTÓW ARCHITEKTURA,
INŻYNIERIA I BUDOWNICTWO
Product Design & Manufacturing Collection Architecture, Engineering & Construction Collection – Kolekcja z zakresu AEC
   Dowiedz się więcej >>  Dowiedz się więcej >>

Korzystniej, prościej i elastyczniej

Teraz to Kolekcje Branżowe zapewnią Ci dostęp do szerokiego wyboru niezbędnego oprogramowania Autodesk dla swojej profesji. Oferują one natychmiastowy dostęp do nowych technologii, usług w chmurze, a także kilka opcji licencjonowania – w atrakcyjnej cenie.

Korzyści, prostota, elastyczność dzięki kolekcji branżowych


Dlaczego Kolekcja Branżowa Media & Entertainment Collection?

Sprawdzone narzędzia w Media & Entertainment Collection

Autodesk daje Ci dostęp do bogatego zestawu kluczowych programów używanych w Twojej branży, który z biegiem czasu będzie dodatkowo rozwijany i ulepszany. To idealne rozwiązanie, gdy potrzebnych jest kilka produktów Autodesk. Nie ma konieczności pobierania całej kolekcji branżowej. Można wybrać potrzebne produkty dostępne w ramach kolekcji, a następnie pobrać je i zainstalować w dowolnych kombinacjach i w dowolnej chwili.


Większa wartość dla użytkownika

Kolekcje branżowe obejmują produkty o wartości znacznie wyższej niż w przypadku wycofanych pakietów w wersjach Premium, a są oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie.


Elastyczne okresy licencjonowania Media & Entertainment Collection

Kolekcje Branżowe podobnie jak pojedyncze programy Autodesk dostępne są obecnie w kilku różnych okresach licencjonowania (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni). Umożliwia to dopasowanie ilości licencji i kosztów do swoich potrzeb.


Proste zarządzanie oprogramowaniem w Media & Entertainment Collection

Masz bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń programów.  Masz także prawo do korzystania z wcześniejszych wersji i uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży. Inne ważne zalety to pełna kontrola nad aktualizacjami i prawami dostępu, ujednolicony cykl zakupowy i łatwiejsze zarządzanie licencjami.


Dostęp do technologii wtedy, gdy jest potrzebna dzięki Media & Entertainment Collection

Nowe pakiety będą zawsze umożliwiać dostęp do najnowszych aplikacji i usług chmurowych, dostarczając przy tym ulepszone procesy dopasowane do zmieniających się potrzeb biznesowych. Dostępnych będzie więcej usług w chmurze, co oznacza więcej okazji do wykorzystania ich mocy obliczeniowej. Pamiętaj także o możliwości wybrania jednego z dwóch rodzajów wsparcia technicznego.


Pytania i odpowiedzi na temat Kolekcji Branżowej


Jakie są najważniejsze korzyści związane z subskrybowaniem kolekcji branżowej Autodesk Media & Entertainment Collection?
Kolekcje branżowe Autodesk dają klientom liczne korzyści:

 • dostęp do bogatego zestawu kluczowych programów Autodesk używanych w branży klienta, który z biegiem czasu będzie dodatkowo rozwijany i ulepszany;
 • bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń oprogramowania
 • elastyczne okresy licencjonowania (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni)
 • dostępność licencji zarówno dla jednego użytkownika (indywidualnych), jak i dla wielu użytkowników (udostępnianych)
 • prawa do korzystania z wcześniejszych wersji
 • uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży
 • dostęp do dodatkowych usług w chmurze
 • pomoc techniczna
 • narzędzia administracyjne


Co zrobić, jeśli potrzebuję produktu nieobjętego posiadaną kolekcją branżową?

Zawsze istnieje możliwość subskrybowania dodatkowych produktów indywidualnych odpowiadających specjalistycznym potrzebom, na przykład narzędzi do symulacji, zarządzania danymi itp.


Czym kolekcje branżowe różnią się od pakietów Design Suite i Creation Suite?

Kolekcje branżowe mają liczne zalety w porównaniu z pakietami Design Suite i Creation Suite:

Większa wartość: Kolekcje branżowe obejmują produkty o wartości znacznie wyższej niż w przypadku pakietów w wersjach Premium, a są oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie.

Ciągłe ulepszanie: Kolekcje branżowe będą ciągle rozwijane, aby dawały dostęp do najnowszych aplikacji i usług w chmurze, dostarczając przy tym ulepszone procesy dopasowane do zmieniających się potrzeb biznesowych. Nie musisz już czekać na doroczną premierę nowej wersji — teraz możesz korzystać z najnowszych technologii, gdy tylko się pojawią, a dzięki temu skutecznie reagować na zmieniające się wymagania prowadzonej działalności.

Większa elastyczność i wybór: Subskrypcje kolekcji branżowych będą dostępne w wersjach dla jednego lub wielu użytkowników i kilku różnych okresach, pozwalając klientom dobrać kombinację najlepiej dopasowaną do potrzeb biznesowych. Obecne subskrypcje pakietów Design Suite i Creation Suite są dostępne tylko z dostępem dla jednego użytkownika.

Więcej usług w chmurze: W porównaniu z pakietami Design Suite i Creation Suite dostępnych będzie więcej usług w chmurze, co oznacza więcej okazji do wykorzystania ich mocy obliczeniowej. W przypadku subskrybowania kolekcji z dostępem dla wielu użytkowników dodatkowo będzie możliwe dzielenie dostępu do usług w chmurze, podczas gdy posiadacze pakietów są obecnie ograniczeni do jednego nazwanego użytkownika na każdą usługę w chmurze.

Uproszczony podział na produkty: Ułatwiliśmy wybranie najbardziej odpowiedniej propozycji. Nie trzeba już zapoznawać się z zawartością wielu dostępnych pakietów, a następnie jeszcze wybierać poziomu (Standard, Premium lub Ultimate) — teraz wszystkie niezbędne narzędzia są zebrane w trzech kolekcjach branżowych:

 • Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa
 • Kolekcja z zakresu projektowania produktów
 • Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki

Ile kosztuje Media & Entertainment Collection?


Cena kolekcji zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.


Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 1 rok - single-user
Cena:
10 951,22 zł netto
2 575,00 € netto
Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 3 lata - single-user
Cena:
32 853,65 zł netto
7 725,00 € netto
Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 1 rok - single-user - odnowienie
Cena:
9 951,79 zł netto
2 340,00 € netto
Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 3 lata - single-user - odnowienie
Cena:
29 855,36 zł netto
7 020,00 € netto

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!

Licencjonowanie programów Autodesk odbywa się poprzez subskrypcję.


Autodesk umożliwia użytkownikom wynajem oprogramowania na określone przedziały czasowe:

Autodesk-supscription-badger
AUTODESK SUBSCRIPTION – subskrypcja

 • Wynajem oprogramowania: stacjonarny program z licencją czasową
 • Możliwe okresy wynajmu 1 miesiąc, 1 rok lub 3 lata

Zalety:

 • Pełna funkcjonalność licencji stacjonarnej
 • Praca na najbardziej aktualnych wersjach
 • Elastyczne licencjonowanie z możliwością rozbudowy o kolejne stanowiska
 • Praca w poprzednich wersjach
 • Dostęp do usług w chmurze
 • Dostęp do dodatkowych usług i narzędzi
 • Płacisz tylko wtedy gdy korzystasz

Czytam więcej >>


Manipulatory 3D dla branży GameDev i animacji

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the cup.


  Shotgun-program do zarządzania produkcją filmów i gier


  Promocje