Media & Entertainment Collection – Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki

Media & Entertainment Collection – Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki - WWW baner grafika na strony kolekcji


Media & Entertainment Collection

Kompleksowe narzędzia End-to-End do tworzenia różnorodnej treści rozrywkowej


KOLEKCJA Z ZAKRESU MEDIÓW I ROZRYWKI

Media & Entertainment Collection pozwala animatorom, modelarzom i twórcom efektów wizualnych dostęp do narzędzi potrzebnych do tworzenia atrakcyjnych efektów, wiarygodnych postaci 3D i ogromnych światów cyfrowych. Przenoś aktywa szybko między programami za pomocą jednego kliknięcia.


Media & Entertainment Collection zawiera*:

Główne programy:

Programy wspomagające:

 • Sketchbook for Enterprise
 • Generator postaci
 • ReCap 360 Pro
 • Renderowanie w usłudze A360
 • Cloud Rights
 • Przechowywanie w chmurze (25 GB)

* Zawartość poszczególnych kolekcji branżowych może być modyfikowana przez Autodesk


W czym pomoże Ci Media & Entertainment Collection

Kolekcja z zakresu Mediów i Rozrywki umożliwia Ci natychmiastowy dostęp do odpowiednich narzędzi do projektowania 3D w jednym instalatorze. Możesz modyfikować zestaw używanego w danej chwili oprogramowania dopasowując go do potrzeby danego projektu i klienta. Korzystaj z możliwości oprogramowania Reality Capture i do skanowania 3D oraz przeglądaj i twórz rozbudowane wizualizacje.

 Render wykonany za pomocą programów z Media & Entertainment Collection  Render wykonany za pomocą programów z Media & Entertainment Collection 2

Moc i kreatywność

Modeluj, renderuj, twórz animacje 3D i symulacje dzięki wszechstronnemu oprogramowaniu Maya używanemu przez profesjonalistów na całym świecie. Dzięki takim zasobom możesz połączyć żywą akcję filmu z fotorealistycznymi zwierzętami i otoczeniem jak to zrobiono w filmie Disney’a „Księga Dżungli”.

Twórz niesamowite światy

Wszystko o czym możesz zamarzyć możesz stworzyć dzięki oprogramowaniu 3ds Max do modelowania 3D, animacji i renderingu. Wykorzystując dodatkowe programy z Media & Entertainment Collection, np. MotionBuilder stworzono grę video typu RPG taką jak „Deus Ex: Mankind Devided”.


Zobacz pozostałe rodzaje Kolekcji Branżowych

PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE PRODUKTÓW ARCHITEKTURA,
INŻYNIERIA I BUDOWNICTWO
Product Design & Manufacturing Collection Architecture, Engineering & Construction Collection – Kolekcja z zakresu AEC
   Dowiedz się więcej >>  Dowiedz się więcej >>

Korzystniej, prościej i elastyczniej

Teraz to Kolekcje Branżowe zapewnią Ci dostęp do szerokiego wyboru niezbędnego oprogramowania Autodesk dla swojej profesji. Oferują one natychmiastowy dostęp do nowych technologii, usług w chmurze, a także kilka opcji licencjonowania – w atrakcyjnej cenie.

Korzyści, prostota, elastyczność dzięki kolekcji branżowych


Dlaczego Kolekcja Branżowa Media & Entertainment Collection?

Sprawdzone narzędzia w Media & Entertainment Collection

Autodesk daje Ci dostęp do bogatego zestawu kluczowych programów używanych w Twojej branży, który z biegiem czasu będzie dodatkowo rozwijany i ulepszany. To idealne rozwiązanie, gdy potrzebnych jest kilka produktów Autodesk. Nie ma konieczności pobierania całej kolekcji branżowej. Można wybrać potrzebne produkty dostępne w ramach kolekcji, a następnie pobrać je i zainstalować w dowolnych kombinacjach i w dowolnej chwili.


Większa wartość dla użytkownika

Kolekcje branżowe obejmują produkty o wartości znacznie wyższej niż w przypadku wycofanych pakietów w wersjach Premium, a są oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie.


Elastyczne okresy licencjonowania Media & Entertainment Collection

Kolekcje Branżowe podobnie jak pojedyncze programy Autodesk dostępne są obecnie w kilku różnych okresach licencjonowania (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni). Umożliwia to dopasowanie ilości licencji i kosztów do swoich potrzeb.


Proste zarządzanie oprogramowaniem w Media & Entertainment Collection

Masz bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń programów.  Masz także prawo do korzystania z wcześniejszych wersji i uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży. Inne ważne zalety to pełna kontrola nad aktualizacjami i prawami dostępu, ujednolicony cykl zakupowy i łatwiejsze zarządzanie licencjami.


Dostęp do technologii wtedy, gdy jest potrzebna dzięki Media & Entertainment Collection

Nowe pakiety będą zawsze umożliwiać dostęp do najnowszych aplikacji i usług chmurowych, dostarczając przy tym ulepszone procesy dopasowane do zmieniających się potrzeb biznesowych. Dostępnych będzie więcej usług w chmurze, co oznacza więcej okazji do wykorzystania ich mocy obliczeniowej. Pamiętaj także o możliwości wybrania jednego z dwóch rodzajów wsparcia technicznego.


Dla użytkowników indywidualnych i zespołów

Kolekcje Branżowe dają Ci dostępność licencji dla jednego użytkownika (single-user) lub — gdy potrzeba dzielić się oprogramowaniem — dla wielu użytkowników (multi-user). W przypadku subskrybowania kolekcji z dostępem dla wielu użytkowników dodatkowo będzie możliwe dzielenie dostępu do usług w chmurze.


Pytania i odpowiedzi na temat Kolekcji Branżowych


Jakie są najważniejsze korzyści związane z subskrybowaniem kolekcji branżowej Autodesk Media & Entertainment Collection?
Kolekcje branżowe Autodesk dają klientom liczne korzyści:

 • dostęp do bogatego zestawu kluczowych programów Autodesk używanych w branży klienta, który z biegiem czasu będzie dodatkowo rozwijany i ulepszany;
 • bieżący dostęp do najnowszych wersji i udoskonaleń oprogramowania
 • elastyczne okresy licencjonowania (miesięczny, kwartalny, roczny, wieloletni)
 • dostępność licencji zarówno dla jednego użytkownika (indywidualnych), jak i dla wielu użytkowników (udostępnianych)
 • prawa do korzystania z wcześniejszych wersji
 • uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży
 • dostęp do dodatkowych usług w chmurze
 • pomoc techniczna
 • narzędzia administracyjne


Co zrobić, jeśli potrzebuję produktu nieobjętego posiadaną kolekcją branżową?

Zawsze istnieje możliwość subskrybowania dodatkowych produktów indywidualnych odpowiadających specjalistycznym potrzebom, na przykład narzędzi do symulacji, zarządzania danymi itp.


Czym kolekcje branżowe różnią się od pakietów Design Suite i Creation Suite?

Kolekcje branżowe mają liczne zalety w porównaniu z pakietami Design Suite i Creation Suite:

Większa wartość: Kolekcje branżowe obejmują produkty o wartości znacznie wyższej niż w przypadku pakietów w wersjach Premium, a są oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie.

Ciągłe ulepszanie: Kolekcje branżowe będą ciągle rozwijane, aby dawały dostęp do najnowszych aplikacji i usług w chmurze, dostarczając przy tym ulepszone procesy dopasowane do zmieniających się potrzeb biznesowych. Nie musisz już czekać na doroczną premierę nowej wersji — teraz możesz korzystać z najnowszych technologii, gdy tylko się pojawią, a dzięki temu skutecznie reagować na zmieniające się wymagania prowadzonej działalności.

Większa elastyczność i wybór: Subskrypcje kolekcji branżowych będą dostępne w wersjach dla jednego lub wielu użytkowników i kilku różnych okresach, pozwalając klientom dobrać kombinację najlepiej dopasowaną do potrzeb biznesowych. Obecne subskrypcje pakietów Design Suite i Creation Suite są dostępne tylko z dostępem dla jednego użytkownika.

Więcej usług w chmurze: W porównaniu z pakietami Design Suite i Creation Suite dostępnych będzie więcej usług w chmurze, co oznacza więcej okazji do wykorzystania ich mocy obliczeniowej. W przypadku subskrybowania kolekcji z dostępem dla wielu użytkowników dodatkowo będzie możliwe dzielenie dostępu do usług w chmurze, podczas gdy posiadacze pakietów są obecnie ograniczeni do jednego nazwanego użytkownika na każdą usługę w chmurze.

Uproszczony podział na produkty: Ułatwiliśmy wybranie najbardziej odpowiedniej propozycji. Nie trzeba już zapoznawać się z zawartością wielu dostępnych pakietów, a następnie jeszcze wybierać poziomu (Standard, Premium lub Ultimate) — teraz wszystkie niezbędne narzędzia są zebrane w trzech kolekcjach branżowych:

 • Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa
 • Kolekcja z zakresu projektowania produktów
 • Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki

Ile kosztuje Media & Entertainment Collection?


Cena kolekcji zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.


Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 1 rok - single-user
Cena:
12 143,70 zł netto
2 575,00 € netto
Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 3 lata - single-user
Cena:
36 431,10 zł netto
7 725,00 € netto
Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 1 rok - single-user - odnowienie
Cena:
11 035,44 zł netto
2 340,00 € netto
Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 1 rok - multi-user - odnowienie
Cena:
16 553,16 zł netto
3 510,00 € netto
Media and Entertainment Collection - licencja - subskrypcja 3 lata - single-user - odnowienie
Cena:
33 106,32 zł netto
7 020,00 € netto

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!

Licencjonowanie programów Autodesk odbywa się poprzez subskrypcję.


Autodesk umożliwia użytkownikom wynajem oprogramowania na określone przedziały czasowe:

Autodesk-supscription-badger
AUTODESK SUBSCRIPTION – subskrypcja

 • Wynajem oprogramowania: stacjonarny program z licencją czasową
 • Możliwe okresy wynajmu 1 miesiąc, 1 rok lub 3 lata

Zalety:

 • Pełna funkcjonalność licencji stacjonarnej
 • Praca na najbardziej aktualnych wersjach
 • Elastyczne licencjonowanie z możliwością rozbudowy o kolejne stanowiska
 • Praca w poprzednich wersjach
 • Dostęp do usług w chmurze
 • Dostęp do dodatkowych usług i narzędzi
 • Płacisz tylko wtedy gdy korzystasz

Czytam więcej >>


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.


  Shotgun-program do zarządzania produkcją filmów i gier


  Promocje