Kontakt


Skontaktuj się z Certyfikowanym Konsultantem PCC Polska

Dostępni poniżej Inżynierowie Sprzedaży i Specjaliści techniczni pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie lub przygotować optymalną ofertę.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter >>>


MarcinS Pccpolska

Marcin Sroka

Inżynier Sprzedaży

email: marcin.sroka@pccpolska.pl
tel.: +48 71 74 94 653
kom.: 730 973 939

  • Inventor
  • PD&M Collection
  • AutoCAD
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Mechanical
  • Fusion 360
  • Navisworks
  • Inventor CAM
  • Inventor Nastran
  • Alias Design
  • Manipulatory 3D
  • Komputery CAD
  • Karty graficzne CAD 3D
  • Stacje robocze

Jakub Piwowar

Inżynier Sprzedaży

email: jakub.piwowar@pccpolska.pl
tel.: +48 71 74 94 656
kom.: 690 003 307

  • Inventor Professional
  • PD&M Collection
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Mechanical
  • Alias Design
  • Fusion 360
  • Navisworks
  • VRED
  • Inventor Nastran
  • CFD
  • Moldflow
  • Manipulatory 3D
  • Komputery CAD
  • Karty graficzne CAD 3D
  • Stacje robocze
Adam PCC Polska specjalista 3ds Max

Adam Jakubek

Specjalista Handlowo-techniczny

email: adam.jakubek@pccpolska.pl
tel.: +48 71 749 46 52
kom: 730 973 989

  • Media & Entertainment Collection
  • 3ds Max
  • Maya
  • MotionBuilder
  • Mudbox
  • V-Ray / V-Ray Collection
  • Xsens
  • Faceware
  • Manus
  • Stretchsens
bartek-banner

Bartosz Kondracki

Inżynier Sprzedaży

email: bartosz.kondracki@pccpolska.pl
kom: 607 784 087

  • Xsens,
  • Faceware,
  • Manus,
  • Stretchsens,
  • MotionBuilder,
  • Maya,
  • 3ds Max.
na-zdjecia-kontakt-anetta

Anetta Hauzer

Inżynier Sprzedaży

email: anetta.hauzer@pccpolska.pl
tel.: +48 71 74 94 655
kom: 502 125 880

  • Media & Entertainment Collection
  • 3ds Max
  • Maya
  • Maya LT
  • MotionBuilder
  • Mudbox
  • Stingray
  • Character Generator
  • Smoke
  • V-Ray
  • Maxwell Render
  • RealFlow
Tomasz Jarmuszczak - banner kontakt

Tomasz Jarmuszczak

Specjalista ds. Technicznych

email: tomasz.jarmuszczak@pccpolska.pl
tel.: +48 71 74 94 650
kom.: 601 762 936

  • Inventor
  • Product Design & Manufacturing Collection
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Mechanical
  • Alias Design
  • Configurator 360
  • VRED
  • Vault
  • Navisworks
  • Nastran In-CAD
  • CFD
  • Simulation Mechanical
  • Moldflow
  • Manipulatory 3D
  • Komputery CAD
  • Karty graficzne CAD 3D
  • Stacje robocze
  • Stacje graficzne
  • Wdrożenia, szkolenia i konsultacje

Szkolenia

Karolina Kryczka

email: szkolenia@pccpolska.pl
kom.: 507 470 718

  • Szkolenia
  • Warsztaty
  • Webinaria
  • Konsultacje
  • Usługi dedykowane
  • Egzaminy i Certyfikacja
Weronika Olewińska - banner kontakt

Zamówienia i płatności

Weronika Olewińska

email:weronika.olewinska@pccpolska.pl
tel.:+48 71 74 94 657
kom.: 513 124 079

Marketing:

Karolina Kekin

 email: karolina.kekin@pccpolska.pl
 kom.: 509 603 810

Daria Pieczka PCC Polska

Marketing:

Daria Pieczka – Brzezińska

 email: daria.pieczka@pccpolska.pl
 kom.:  693 155 355



Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.



    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.



    Promocje

    Kontakt, 4.0 out of 5 based on 25 ratings