Menu

Złośliwe skrypty wykryj je za pomocą 3ds Max security tool

3ds Max Security Tool - zabezpieczenie

Kategoria: 3ds Max, Tagi: , ,

3ds Max Scene Security Tools to zalecany przez firmę Autodesk sposób wykrywania i usuwania znanych złośliwych skryptów!


Trzeba uważać jakie dodatkowe pluginy instalujemy, lub gdy otwieramy projekty z nieznanego źródła. Dlatego 3ds Max Scene Security Tools to zalecany przez firmę Autodesk sposób wykrywania i usuwania znanych złośliwych skryptów innych firm zidentyfikowanych jako CRP\ADSL, ALC, ALC2, PhysXPluginMfx, MSCPROP i ich warianty. Złośliwe skrypty mogą uszkodzić środowisko 3ds Max, spowodować utratę danych i niestabilność, a także rozprzestrzenić się na inne systemy poprzez udostępnianie plików scen 3ds Max.


Cechy:

  • Wykrywa i usuwa wymienione powyżej złośliwe skrypty ze skryptów startowych i plików scen programu 3ds Max niezależnie od sposobu ich załadowania.
  • Pomaga zapobiegać zapisywaniu przez program 3ds Max scen uszkodzonych przez złośliwe skrypty wymienione powyżej.
  • Pyta o potwierdzenie użytkownika przed wyczyszczeniem skryptów startowych i plików scen.
  • Działa w cichych i nieinteraktywnych scenariuszach użytkowania 3ds Max, takich jak renderowanie wiersza poleceń i skrypty wsadowe.
  • Rejestruje działania w dzienniku systemowym (Max.log) i nasłuchiwaniu MAXScript.
  • Pozwala użytkownikowi na dalsze korzystanie z 3ds Max, nawet jeśli zdecyduje się nie czyścić skryptów startowych lub danych scen.

Obsługiwane wersje 3ds Max:

Firma Autodesk zaleca wszystkim klientom korzystającym z programu 3ds Max 2015 SP1 i nowszych, w tym z licencjami edukacyjnymi 3ds Max, wersjami próbnymi 3ds Max Indie i 3ds Max, pobranie i zainstalowanie aplikacji 3ds Max Scene Security Tools w celu wykrywania i rozwiązywania problemów powodowanych przez złośliwe skrypty innych firm .


Ważne:

Narzędzia 3ds Max Scene Security zostały zaprojektowane, aby pomóc naprawić uszkodzone pliki scen 3ds Max i środowisko użytkownika 3ds Max. Nie jest przeznaczone jako ogólne narzędzie do ochrony. Firma Autodesk zaleca, aby wszyscy użytkownicy uruchamiali na swoich komputerach renomowany program antywirusowy lub chroniący przed złośliwym oprogramowaniem i regularnie aktualizowali zarówno program, jak i definicje wirusów.


Autodesk udoskonala swoje oprogramowanie na wielu płaszczyznach. 3ds Max Scene Security Tools to jedna z propozycji, które ułatwią pracę i zabezpieczą Twoje projekty. Skorzystaj także z naszej oferty szkoleń i sprawdź jakie jeszcze udoskonalenia pracy możesz zastosować!

Autor: Jakub Baran | PCC Polska