Menu

Korzystaj z AutoCAD-a w przeglądarce web!

Subskypcja programów to wolność – dosłownie! Korzystaj z AutoCAD-a w przeglądarce! Przeglądaj projekty, pokazuj klientom, nanoś poprawki gdziekolwiek jesteś! Przedstawiamy AutoCAD obsługiwany w przeglądarce internetowej!


AutoCAD w przeglądarce www

AutoCAD – web application to benefit subskrypcji produktów takich jak AutoCAD oraz AutoCAD LT. Umożliwia korzystanie z programu AutoCAD przez przeglądarkę WWW. Oznacza to, że nie musisz instalować żadnego programu żeby dokończyć pracę, nanieść poprawki w drodze lub pokazać swój projekt podczas spotkania klientowi.

Rys 1. Przykładowy projekt AutoCAD www

AutoCAD – web application zawiera narzędzia do projektowania takie jak: prostokąt, okrąg, łuk, linia, polilinia, przesuń, zaokrąglij, rozciągnij, przytnij, lustro, szyk, odsunięcie, obróć, chmurka, wymiarowanie, tekst, balony i skala. Wersja ta, również jak pozostałe bazuje na warstwach, możliwe jest też tworzenie rzutni.

Jak włączyć program w przeglądarce?

Zaloguj się na https://web.autocad.com/ tym samym loginem co do programu AutoCAD, lub Twojej chmury Autodesk A360.

W jaki sposób otworzyć już powstały projekt?

Wszystkie pliki znajdują się na Twoim dysku A360. Aby znaleźć projekty zaloguj się na https://web.autocad.com/ lub na https://a360.autodesk.com/ i upewnij się, że chmura którą przeglądasz to A360 DYSK.

W tym miejscu możesz dodawać projekty jak i pobierać je w formacie DWG.

Rys 2. Grafika: pobieranie z AutoCAD www
Źródło: Jakub Piwowar, PCC Polska