Menu

Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D

Chaos Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D-min

Kategoria: 3ds Max, Tagi: , , ,

Zobacz potężne narzędzia, które pozwalają artystom tworzyć swoje światy 3D szybciej i z większą ilością szczegółów niż kiedykolwiek. Przeczytaj o nowościach w programie Corona 9.


Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D

Corona przechodzi do ekosystemu Chaos. Pojedyncza licencja działa zarówna na programach 3ds Max, jak i Cinema 4D, z ofertami Premium i Solo, podobnie jak V-Ray. Po raz pierwszy Corona jest połączona z innymi potężnymi produktami Chaosu. Licencja Corona Premium zawiera Chaos Phoenix, Chaos Scans i Chaos Player, podczas gdy zarówno Solo jak i Premium zawierają Chaos Scatter i Chaos Cosmos.


Najważniejsze funkcje w Coronie 9 dla 3ds Max i Cinema 4D

Chmury proceduralne

HDRI mogą wyglądać dobrze, ale są ustalone na konkretną porę dnia, nie można ich dostosować, i nie są animowane. Poprzednia Corona Sky pozwalała animować porę dnia z łatwością, a teraz idzie a teraz idzie dalej, dodając proceduralne chmury, które pozwalają użytkownikom na dostosowanie i animację realistycznych chmur w swoich scenach, przy minimalnym wpływie na czas renderowania i zapotrzebowanie na pamięć. czas renderowania lub zapotrzebowanie na pamięć

Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D 1


Chaos Scatter

Użytkownicy pokochali moc i łatwość Chaos Scatter, wprowadzonego w Corona 8. Najbardziej pożądanym dodatkiem do Scatter był dodatek Edge Trimming, pozwalający na lepszą kontrolę nad na przykład nad krawędziami trawników. co wielu użytkowników powiedziało nam, że będzie przydatne. My z przyjemnością spełniamy ich prośby i udostępniamy to narzędzie w tej aktualizacji.

Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D 2


Chaos Phoenix

Chaos Phoenix to symulator dynamiki, który bezproblemowo integruje się z 3ds Max i Corona, aby tworzyć realistyczny ogień, dym, płyny, płomienie, eksplozje, fale oceaniczne, mgły, rozpryski i wiele innych. Chaos Phoenix był wcześniej poza zasięgiem wielu użytkowników użytkowników Corony ze względu na swoją odrębną cenę, ale teraz jest on teraz jest dołączany do każdej subskrypcji Corona Premium.

Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D 3

Corona 9 dla 3ds Max i Cinema 4D 4


Skany Chaosu

Są pewne materiały, które są niemożliwe do odtworzenia przy użyciu dowolnej liczby parametrów i map w uogólnionych materiałach, ponieważ mają one unikalny sposób reagowania na światło. To właśnie tutaj Chaos Scans wkracza do akcji. Każdy materiał w bibliotece jest skrupulatnie zeskanowany, aby uchwycić jego interakcję z światłem, abyś mógł przeciągnąć i upuścić go do swojej sceny aby uzyskać 100% dokładności zarówno w wyglądzie, jak i skali.

I więcej…

Chaos Player. Teraz użytkownicy mogą szybko podejrzeć swoje animacje, a nawet dokonywać istotnych edycji i tworzyć finalne filmy, a wszystko to bez konieczności płacenia i uczenia się zbyt skomplikowanego oprogramowania, którego ładowanie trwa wieki i robi więcej niż trzeba.

Shutter Curve for Motion Blur. Użytkownicy mogą teraz mieć precyzyjną kontrolę nad efektami Motion Blur.

Out of Core Rendering dla Corona Bitmap Textures. Znaczne oszczędności w ilości wymaganej pamięci RAM dla tekstur ładowanych przez Corona Bitmap, pomaga utrzymać całkowite zużycie pamięci jest nieco łatwiejsze do opanowania.

Depth of Field dla kamery Fisheye. Teraz funkcja Depth pola może być zastosowana do renderingu w stylu Fisheye.

 

Autor: Adam Jakubek | PCC Polska