Menu

Bats-Toi wykorzystanie MoCapu ciała i dłoni do stworzenia gry!

Jak stworzono grę zapaśnicza dzięki MoCap

Kategoria: Motion Capture, Tagi: , , , ,

CEO BATS-TOI w krótkim materiale opowiada jakie problemy zostały przez nich napotkane na drodze podczas tworzenia gry o zapasach. Jak zostały rozwiązania i które rozwiązania sprawdziły się najlepiej. Zobacz rozwiązania Xsens i StretchSense do Motion Capture!


Co dają rękawice MoCap Pro?

Rękawice MoCap Pro wykorzystują unikalną technologię czujników elastycznych, co czyni je jednymi z najbardziej solidnych, precyzyjnych i komfortowych rękawic do rejestrowania ruchów dostępnych na rynku. Wytrzymują intensywną aktywność, taką jak walki mieczem czy gry w koszykówkę i można je prać w pralce.


Przewaga nad optycznym systemem MoCap?

Jako, że rękawice MoCap Pro są urządzeniem nieoptycznym,  nie musisz się martwić o zakrycie, dryf, zakłócenia magnetyczne ani ciągłą konieczność ponownego kalibrowania. Szybkie i łatwe ustawienie, wspomagane przez uczenie maszynowe, oznacza, że możesz szybko skonfigurować i natychmiast rozpocząć rejestrowanie danych dotyczących palców i dłoni za pośrednictwem Bluetooth lub nagrywania na wbudowaną kartę SD.

rękawice MoCap Pro od stretchsense.


Szeroka współpraca z Topowymi programami

Połącz z aplikacją oprogramowania Hand Engine i przesyłaj dane z rejestrowania ruchów z czołowych platform, w tym Maya, Unreal Engine, MotionBuilder i Unity3D, lub używaj go natywnie z Xsens MVN Animate lub OptiTrack Motive. Synchronizują się z systemami optycznymi: Qualisys i Vicon lub dają możliwość eksportu jako FBX dla jeszcze szerszego zastosowania!


Zobacz wywiad już teraz!Autor: Bartosz Kondracki | PCC Polska