Menu

Game Developer Meetup Online #2 – znów dzielimy się wiedzą z MoCapu i animacji!

Game Developer Meetup z udziałem PCC Polska 2

Kategoria: Aktualności, Tagi: , ,

Zapraszamy na naszą prelekcję z MoCapu i animacji, która odbędzie się podczas wydarzenia Game Developer Meetup!


Game Developer Meetup z udziałem PCC Polska

Game Developer Meetup – to kolejna edycja spotkań online z twórcami gier, gdzie będziemy mieli jako PCC Polska okazję pochwalić się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z branżą GameDev.

Temat, który chcemy poruszyć jest taki sam, jak miał miejsce podczas prezentacji na ubiegłorocznym Game Dev Conference #GIC20 – Pipeline animacji z wykorzystaniem Motion Capture dla studiów Indie i AA. Jeżeli przegapiliście naszą prelekcję, to macie okazję teraz obejrzeć tematykę prezentacji live już 18 stycznia 2021 o godzinie 18:30.


Dla kogo przeznaczona jest konferencja Game Developer Meetup?

Prezentacja jest dla każdego, kto w swoim studiu GameDev tworzy animacje i chciałby przyspieszyć pracę działania w pipeline’ie. Pozwoli ona pokazać wszystkie zalety oraz wskazać miejsca, które spowalniają pracę całych zespołów nad animacją i jak rozwinąć, by cała praca w projekcie przyspieszyła!

 

Czego można się spodziewać po naszej prelekcji o MoCapie?

Całość zostanie poprowadzona w formie online, ale z wykorzystaniem całego sprzętu do systemów motion capture. Prezentacja będzie się opierać na systemie MoCapowych inercyjnym Xsens, uzupełnionym przez MoCap palców – Manus VR, a ekspresja twarzy będzie wspierana przez najnowszy system FaceWare Mark IV. Cała postać będzie streamowana live do silnika Unreal, gdzie jako „character” – opowiemy o całym tym sprzęcie i zaletach systemów MoCapowych w studiach GameDev.

Xsens

Kiedy odbędzie się konferencja Game Developer Meetup?

Webinar odbędzie się 18 stycznia 2021 o godzinie 18:30. Będzie on streamowany na kilku platformach jak Facebook i YouTube.

Jeżeli chcecie wziąć udział, to zapraszamy do rejestrowania się (bezpłatnie) pod tym linkiem:

https://app.evenea.pl/event/gamedevmeetup2/?fbclid=IwAR2AHn36uK-lQ7wZ8WICPzm6VQ01GLvBuGyf0yxaY4t8SatBUepagj_3XjA

 

I do zobaczenia na kolejnej edycji Game Developer Meetup Online!

 

Autor: Michał Chmielewicz | PCC Polska