Menu

Manus Prime II Xsens – mobilny system Motion Capture do sczytywania ruchu dłoni

Manus VR finger tracking

MANUS – mobilny system Motion Capture do sczytywania ruchu dłoni

Manus Prime II Xsens to świetne uzupełnienie do rozwiązań Xsens’a.  Rękawice współpracują z oprogramowaniem MVN Animate i dzięki temu jest możliwość streamowania na żywo – ciała w raz z ruchem palców do odpowiedniego oprogramowania. Taka funkcjonalność zdecydowanie poprawia i przyśpiesza tworzenie realityczych ruchów postaci. Doceniają to studia tworzące animacje i gry na całym świecie. Teraz rękawice Manus dostępne są także w ofercie PCC Polska.

©MANUS


Wszystkie rękawice drugiej generacji ManusVR posiadają charakterystyczne cechy i zalety wyróżniające na tle konkurencji:

 

PRECYZYJNE ŚLEDZENIE PALCÓW W MANUS II PRIME

Łącząc wytrzymałość z precyzją, rękawice Prime II zawierają przemysłowe czujniki flex połączone z inercyjnymi jednostkami pomiarowymi, podnosząc poprzeczkę w zakresie precyzyjnego śledzenia palców. Czujniki flex mierzą 2 stawy na palec, wzmocnione śledzeniem 11DOF poszczególnych palców przez IMU, aby zapewnić precyzyjne ruchy palców. Dryfowi IMU zapobiegają nowo zaimplementowane automatyczne filtry, wzmocnione punktami odniesienia solidnych czujników flex. Umożliwia to szczegółowy pomiar rozłożenia palców bez utraty jakości podczas przechwytywania na żywo.

Rękawice Manus Prime II

©MANUS


WYMIENNA I MOCNIEJSZA BATERIA W MANUS II PRIME

Wszystkie rękawice Manus nowej generacji są wyposażone w wymienne baterie, z ulepszoną żywotnością baterii zapewniającą 5 godzin ciągłego, nieprzerwanego przechwytywania ruchu. Możliwość ładowania baterii podczas użytkowania lub ładowanie indywidualne. Rękawice natychmiast ponownie łączą się po wymianie baterii, eliminując przestoje związane z ponowną kalibracją.

Wymienna bateria Manus Prime II

©MANUS


MOŻLIWOŚĆ PRANIA RĘKAWIC MANUS II PRIME

Przy wielogodzinnym użytkowaniu ważne jest, aby rękawiczki były w doskonałym stanie i były gotowe do następnej sesji. Rękawice Prime II Xsens, które można prać poprzez łatwe usunięcie czujników z materiału rękawic. Dodatkowe materiały na rękawice można nabyć osobno, więc wszyscy użytkownicy  mają swój własny zestaw , wystarczy zamienić czujniki z jednego na inny, co zapewnia odpowiedzialne i higieniczne użytkowanie.

Rękawice Manus II Prime do Mocapu dłoni są higieniczne i nadają się do prania

©MANUS


KALIBRACJA W 45 SEKUND W MANUS II PRIME

Za pomocą trzech prostych gestów rękawice Manus Prime II Xsens dokonują szybkiej i dokładnej kalibracji dostosowanej do dłoni użytkownika. Przechwytywanie większych grup jest równie usprawnione, Prime II obsługuje jednoczesną kalibrację wielu użytkowników, co zapewnia płynniejsze sesje zespołowe.

Kalibracja W MANUS II PRIME

©MANUS


KOMPATYBILNOŚĆ W RĘKAWICACH MANUS II PRIME

Łatwa integracja rękawic Manus jest jednym z głównych priorytetów. bezpośrednia integracja z oprogramowaniem Xsens MVN, a także ze wszystkimi głównymi pakietami oprogramowania 3D.

Doznania z łączenia interakcji w świecie rzeczywistym z doświadczeniami w świecie wirtualnym jest teraz jeszcze lepsze dzięki wysokiej jakości rękawiczkom Prime II. Dzięki szerokim możliwościom implementacji sprzętu i oprogramowania rękawice Prime II są idealnym produktem do wszelkich zastosowań VR. Rękawic Manus Prime II można używać z Oculus Rift S, Oculus Quest Link i dowolnym zestawem kompatybilnym ze SteamVR.

Rękawice Manus II Prome są kompatybilne z wieloma programami 3D

©MANUS


Zobacz przykład połączenia ManusVR z Xsens Link.

Wirtualny koncert przeprowadzony na żywo przez  John Legend. Taka forma rozrywki staje się co raz to bardziej popularna, a w Azji już staje się trendem i normalnością – głównie w Japonii, Chinach, Koreii PD.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o finger tracking lub wypróbować ww. sprzęt zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami od rozwiązań MotionCapture.

     Przejdź do sklepu     
Zapisz się na newsletter
  Skontaktuj się z nami  

Ile kosztują rękawice MANUS?


Cena programu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz aktualnych rabatów i promocji. Zachęcamy do negocjacji ceny programu oraz kontaktu z handlowcem.

kontakt
    Zapytaj o ofertę naszych doradców    
promocja
                 Sprawdź promocje                 Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy na rynku od 2002 roku i w tym czasie współpracowaliśmy z kilkoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Nasi doświadczeni specjaliści techniczni i handlowi doradzą, zapewnią pomoc wdrożeniową oraz wsparcie. Nasza szeroka oferta wspiera Twój biznes, a precyzyjne dobrane rozwiązania pomogą usprawnić jego działanie. Jeśli potrzebujesz konsultacji, szkolenia lub usług wdrożeniowych – możesz na nas liczyć.

Wybierając PCC Polska zyskujesz nie tylko renomowanego dostawcę oprogramowania, ale doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy na długie lata. Znamy się na rzeczy!
Manus oficjalny dystrybutor

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the flag.    Promocje