Menu

MotionBuilder Tips&Tricks: Zapis i eksport animacji – część 9

Tips & Tricks MotionBuilder część 9

Kategoria: Motion Capture, Tagi: , , , ,

W tym odcinku poradnika Motion Builder Tips & Tricks pokażemy zapis i eksport animacji.


MotionBuilder Tips&Tricks część 9: Zapis i eksport animacji

Przed Wami już dziewiąty i jednocześnie ostatni tutorial z naszej serii MotionBuildera T&T przygotowany dla osób rozpoczynających przygodę z podstawami obsługi tego programu.

W tym filmie zajmiemy się zapisywaniem i eksportem animacji z MotionBuildera!


Jak eksportować pliki animacji z MotionBuildera?

Proces zapisu i eksportu animacji z MotionBuilder obejmuje kilka kluczowych kroków. Najpierw przygotowujesz animację, upewniając się, że jest gotowa do eksportu. Następnie wybierasz format eksportu i dostosowujesz ustawienia eksportu do swoich potrzeb. Po tym kroku eksportujemy animację, wybierając lokalizację i nazwę pliku. Po zakończeniu eksportu, sprawdzamy wygenerowany plik, aby upewnić się, że zawiera wszystkie potrzebne dane. Na koniec testujemy animację w docelowym środowisku, aby upewnić się, że działa zgodnie z oczekiwaniami.


Dołącz do naszego kolejnego odcinka i poznaj zasady pracy z animacjami w Motion Builder!

MotionBuilder: bezpłatne videotutoriale dla początkujących

Mamy nadzieję, że podobają się Wam nasza seria Tips&Tricks dotyczące MotionBuildera, które przygotowaliśmy dla Was w postaci filmów. To już był ostatni poradnik przygotowany przez nas. Dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieje, że nasze T&T były pomocne w rozpoczęciu pracy w MotionBuilder. Sprawdź pozostałe 8 filmów, znajdziesz je tutaj:

T&T Część 1 T&T Część 2 T&T Część 3 T&T Część 4
T&T Część 5 T&T Część 6 T&T Część 7 T&T Część 8