Menu

Case Study: Trailer Platige Image do gry WiedźminKategoria: 3ds Max, Tagi: , , , , , ,

PLATIGE IMAGE dla naszego klienta CD Projekt RED stworzyło fantastyczny trailer do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Zabijając potwory..


Wiedźmin 3: Dziki Gon to niezwykłe zakończenie trylogii Geralta z Rivii wyprodukowane przez firmę CD Projekt RED z Warszawy. Otwarty, ogromny świat, nowy system walki i wielowątkowa, dojrzała fabuła – to ukonorowanie gatunku RPG. Premiera w 2014 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Zarówno Studio Platige Image jak i firma CD Projekt RED w swojej codziennej pracy korzystają m.im. z oprogramowania Autodesk 3ds Max.
Poprzednie realizacje Platige Image cieszyły się wielkim uznaniem – we wrześniu 2012 świat obiegła informacja, że Intro do gry „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów” otrzymało nominację do animago Awards 2012 w kategorii Postprodukcja roku. Natomiast w październiku ogłoszono, że to samo Intro dostało się na shortlistę festiwalu London International Awards! Jest to jeden z najważniejszych międzynarodowych festiwali reklamowych. Film Platige’a ponownie znalazł się w gronie dzieł największych studiów animacji i postprodukcji na świecie.


Zobaczcie jak Damian Nenow z Platige Image wykorzystał Autodesk  3ds Max do stworzenia krótkometrażowego filmu animowanego Paths of Hate. Paths of Hate otrzymał główną nagrodę SIGGRAPH Jury Award oraz wygrały szereg innych festiwali.
Skontaktuj się z nami

Uzyskaj więcej informacji o 3ds Max lub poproś o ofertę na interesujące Ciebie oprogramowanie.

Kontakt z PCC Polska >>

Źródło: Autodesk AREA, Platige Image