Menu

TOP 11: najchętniej czytane artykuły z branży architektonicznej w 2019

Top 11 najciekawsze artykuły z branży architektonicznej z 2019 roku

Kategoria: Aktualności, Tagi: , ,

Podsumowań bieżącego roku nadszedł czas, więc i my prezentujemy zestawienie 11 najchętniej czytanych artykułów z newslettera dla branży architektonicznej w 2019 roku.


TOP 11 najchętniej czytanych artykułów z branży architektonicznej 2019

Poniżej prezentujemy zestawienie najchętniej czytanych tematów z newslettera z każdego miesiąca:

Styczeń 

Edycja polilinii – AutoCAD tips & tricks

Styczeń zaczęliśmy od szukania odpowiedzi na temat edycji polilinii, co nie jest tak proste jak w przypadku zwykłej linii.

klik

Luty 

Jak włączyć pasek narzędzi w programie AutoCAD?

W lutym największym zainteresowaniem cieszył się artykuł o włączaniu paska narzędzi w programie AutoCAD, gdzie krok po kroku opisaliśmy jak przywrócić wyłączoną wstążkę zadań.

klik

Marzec 

AutoCAD 2020 ze specjalistycznymi zestawami narzędzi już dostępny!

W marcu największą popularnością cieszył się artykuł o nowej wersji programu AutoCAD 2020. W artykule opisaliśmy najważniejsze zmiany tej aktualizacji.

klik

Kwiecień 

Nowości AutoCAD 2020: Ciemny motyw

W kwietniu czytaliście chętnie artykuł o tym jak stosować nowość AutoCAD-a 2020, czyli ciemny motywprogramu. Z artykułu dowiesz się jak go używać i jakie są plusy.

klik

Maj 

Torient – w jaki sposób wyrównać tekst względem linii? – AutoCAD tips & tricks

W maju przygotowaliśmy tipsa o tym, jak wyrównać tekst na rysunku do linii obróconej pod kątem. A wiadomo, że przy bardziej rozbudowanych rysunkach w AutoCAD-zie i schematach zawsze pojawia się potrzeba dodania opisu tekstowego!

klik

Czerwiec 

Najważniejsze, co musisz wiedzieć o licencji Single User

W czerwcu z kolei pogłębialiście swoją wiedzę o zasadach używania licencji Single User, której warunki są niby oczywiste, ale dla pewności zawsze warto sobie je przypomnieć.

klik

Lipiec

AutoCAD i AutoCAD LT 2020 na mac już dostępne!

W lipcu czytaliście najchętniej artykuł o najnowszej wersji programu AutoCAD 2020 wydanej na komputery z systemem macOS. Przypomnieliśmy też najważniejsze zmiany wprowadzone w programie AutoCAD 2020.

klik

Sierpień

Autodesk kończy wsparcie techniczne dla wersji 2010 i starszych

W czerwcu w przerwie od nowości w AutoCAD-zie pisaliśmy, że Autodesk kończy wsparcie techniczne dla wersji programów 2010 i starszych. Posiadasz starą licencję wieczystą produktu Autodesk? Przeczytaj co to dla Ciebie oznacza.

klik

Wrzesień 

AutoCAD tips & tricks: Automatyczny zapis projektu

We wrześniu przygotowaliśmy tipsa jak ustawić w programie AutoCADfunkcję automatycznego ustawienia zapisu. To gwarancja, że nie stracisz godzin pracy, gdy niespodziewanie wyłączy Ci się komputer.

klik

Październik

Kup licencję na 12 rat i uzyskaj tylko 104% kosztów

W październiku tematem, który wzbudził największe zainteresowanie była możliwość nieskoprocentowego leasingowania zakupu subskrypcji dowolnego programu na rok lub 3 lata.

klik

Listopad

Usprawnij prace projektowe – stwórz dedykowane narzędzia dla AutoCAD-a

W listopadzie zagłębialiście wiedzę na temat usprawniania pracy w programach dzięki automatyzacji działań projektowych. Programy takie jak AutoCAD dają pole do usprawnień powtarzalnej pracy. Przeczytaj jak można to osiągnąć!

klik

 

Źródło: PCC Polska