Menu

AutoCAD i AutoCAD LT 2019 na Mac już dostępne!Kategoria: Aktualności, Tagi: , , , ,

Doczekaliśmy się najnowszej wersji AutoCAD-a na system operacyjny macOS. Wydanie AutoCAD na Maca w 2019 roku zawiera wiele przydatnych, nowych funkcji, które użytkownicy już uwielbiają. 


Nowości AutoCAD i AutoCAD LT 2019 na Mac

Poniżej znajdują się najważniejsze ulepszenia w stosunku do poprzednich wersji:

1. AutoCAD i AutoCAD LT dla platformy MAC dostępne w języku niemieckim i japońskim. Oprócz tego, dostępne są języki: angielski i francuski.


2. Funkcja porównywania różnic w pliku DWG. DWG Compare umożliwia znalezienie różnic między dwoma wersjami rysunku lub Xref.


3. Funkcja czyszczenia wielu obiektów jednocześnie. Polecenie Usuń ma nowy interfejs, dzięki któremu można łatwiej przeglądać elementy i jednocześnie czyścić wiele typów obiektów.


 


4. Poprawienie wydajności wydruku wraz z podglądem. Często używane opcje mogą przeniesione na wierzch.


5. Wstawianie widoków podczas rysowania. Wstawianie nowych widoków i rzutni, mogą być tworzone podczas projektowania. Galeria widoków umożliwia nazywanie widoków, które mogą być wstawiane z paska narzędzi bez potrzeby dostosowywania (przybliżania itp.).


6. Określanie domyślnej warstwy za pomocą XREFLAYER. Określ domyślną warstwę Xref i bądź pewien, że każdy wstawiony element znajdzie się na prawidłowej warstwie.


Uwaga! Przypominamy, że na system MAC dostępne są programy AutoCAD i AutoCAD LT. Programy specjalistyczne m.in. AutoCAD Mechanical, Electrical, Architecture nie są kompatybilne!

 

Autor: Autodesk | Jakub Piwowar PCC Polska