Menu

TOP 12: najchętniej czytanych artykułów z branży architektonicznej AutoCAD w 2017Kategoria: Aktualności, Tagi: , , , ,

Zeszłorocznych podsumowań czas, więc i my prezentujemy zestawienie 12 najchętniej czytanych artykułów z newslettera dla branży architektonicznej AutoCAD w 2017 roku.


TOP 12 najchętniej czytanych artykułów dla branży architektonicznej AutoCAD 2017

Poniżej prezentujemy zestawienie najchętniej czytanych tematów z newslettera z każdego miesiąca:

Styczeń 

Bezpłatna aktualizacja AutoCAD-a do wersji 2017.1.1

W styczniu największą popularnością cieszył się artykuł o bezpłatnej aktualizacji AutoCAD-a i AutoCAD-a LT do wersji 2017.1.1, która jak zawsze przyniosła kilka ulepszeń.

klik

Luty 

Aplikacje z Autodesk App Store

W lutym najciekawszą informacją dla naszych czytelników były aplikacje Autodesk App Store dla programu AutoCAD, które są tworzone przez społeczność użytkowników i pomagają w dostosowaniu oprogramowania do unikatowych i specyficznych wymagań projektowych.

klik

Marzec 

Wzrost cen programów AutoCAD i AutoCAD LT

W marcu informowaliśmy o wzrostach cen programów AutoCAD i AutoCAD LT oraz tabelę ich nowych cen. Warto śledzić takie informacje na bieżąco, bo mogą wpłynąć na mądrzejsze decyzje zakupowe.

klik

Kwiecień 

Nowości wersji AutoCAD 2018

W kwietniu największym zainteresowaniem cieszyła się informacja o wypuszczeniu nowej wersji programu AutoCAD”. Nowe wersje zawsze przynoszą kilka ułatwień i poprawek, które opisaliśmy w artykule.

klik

Maj 

Majówka

W maju wszyscy cieszyliśmy się wiosenną pogodą i urlopem na skąpanym w promieniach słońca. W 2018 roku liczymy na powtórkę!

Czerwiec 

Zaawansowane wsparcie techniczne dla programów AutoCAD i AutoCAD LT

W czerwcu z kolei najwięcej kliknięć przypadło informacji o pakiecie Advanced Support, który od 7 maja został standardem dla programów Autodesk.
W artykule opisaliśmy co daje zaawansowane wsparcie techniczne.

klik

Lipiec

Webinarium: zaawansowane funkcje w AutoCAD i AutoCAD LT

W lipcu informowaliśmy o bezpłatnym seminarium online dla użytkowników programów AutoCAD i AutoCAD LT, podczas którego mogli poznać zaawansowane wykorzystanie popularnych funkcji programów.

klik

Sierpień

Konferencja „Przyszłość tworzenia 2.0″

Sierpniowym tematem, który nie schodził z ust, była konferencja „Przyszłość tworzenia 2.0”, która odbyła się 17 października we Wrocławiu. Wydarzenie skierowane było do profesjonalistów z kilku branż: mediowej, architektonicznej oraz mechanicznej.

klik

Wrzesień 

Rozwiązania NVIDIA dla użytkowników AutoCAD

We wrześniu najczęściej przeglądana była strona o najnowszych rozwiązaniach kart graficznych NVIDIA Quadro, które zapewniają wyjątkową wydajność pracy w połączeniu z oprogramowaniem Autodesk. O rozwiązaniach można przeczytać w artykule.

klik

Październik

Podsumowanie konferencji „Przyszłość tworzenia 2.0”

Październik był czasem podsumowania konferencji, która była także uświetnieniem 15 lat firmy PCC Polska na rynku. Jeśli przypadkiem zdjęcia i filmy umknęły czyjejś uwadze, zachęcamy do przeżycia wydarzenia jeszcze raz!

klik

Listopad

10 powodów, dla których warto pracować w 3D

Listopad był miesiącem rozważań nad przejściem z 2D do 3D. W artykule opisaliśmy 10 ważnych powodów do zastanowienia się, czy praca w 2D jest efektywna, czy już może czas na skorzystanie z optymalniejszych rozwiązań.

klik

Grudzień

Powrót do korzenia – AutoCAD I

W grudniu najczęściej czytaliście o zastosowaniu szkoleniu z programu AutoCAD na poziomie podstawowym. Szczególnie chętnie z okazji naszego prezentu – rabatów na szkolenia indywidualne i z grupą.

klik

 

Źródło: PCC Polska