Menu

WARSZTATY DLA BRANŻY SAMOCHODOWEJ

 foto1-n

PCC Polska (Autodesk Gold Partner) serdecznie zaprasza na warsztaty poświęcone m.in. pracy na geometrii importowanej czy też naprawie modeli powierzchniowych przy zastosowaniu programu Autodesk Inventor.

KOGO ZAPRASZAMY:

Warsztaty skierowane są do wszystkich projektantów i konstruktorów związanych z przemysłem samochodowym. Zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programem Inventor, jak i osoby już pracujące, zainteresowane podniesieniem swoich umiejętności w tym zakresie.

TEMATYKA WARSZTATÓW:

  • Import modeli 3D z innych systemów CAD
  • Praca z importowana geometrią 3D, modyfikacja i edycja bezpośrednia modeli
  • Naprawa modeli powierzchniowych
  • Nowości Inventor 2016

Warsztaty prowadzone będą przez eksperta z branży mechanicznej, certyfikowanego instruktora Autodesk.


TERMIN: 30 czerwca 2015, godzina 9:00-12:00 lub 12:30-15:30

MIEJSCE: PCC Polska – Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk

        ul. Kościerzyńska 10, Wrocław

REJESTRACJA:


Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w seminarium należy dokonać rejestracji online korzystając z formularza znajdującego się poniżej. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

[easy_contact_forms fid=22]


INFORMACJA:

Warsztaty są bezpłatne. Warunkiem udziału jest zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej, przez formularz elektroniczny i uzyskanie potwierdzenia uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Rezygnację z udziału w warsztatach należy zgłosić najpóźniej 4 dni przed datą ich rozpoczęcia, w przeciwnym razie uczestnik może zostać obciążony kosztami organizacji warsztatów. Po otrzymaniu automatycznego potwierdzenia rejestracji proszę czekać na oficjalną informację o przyznaniu miejsca.

UWAGA: ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY TERMINU WARSZTATU