Menu

Zupełnie nowy AutoCAD 2019 ze specjalistycznymi zestawami narzędzi

Masz dylemat, którą wybrać wersję produktu AutoCAD? Od 22 marca 2018 r. zestawy narzędzi branżowych AutoCAD wchodzą w skład subskrypcji programu AutoCAD!


AutoCAD 2019 ze specjalistycznymi zestawami narzędzi

Od dziś nie musisz się zastanawiać którą wersję AutoCAD-a wybrać, ani analizować który zestaw narzędzi branżowych będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom. Subskrypcja najnowszej wersji programu AutoCAD 2019 zapewnia subskrybentom dostęp do wszystkich bibliotek i funkcji branżowych produktu w specjalistycznych zestawach narzędzi:

Architecture (wcześniej AutoCAD Architecture)

Mechanical (wcześniej AutoCAD Mechanical)

Electrical (wcześniej AutoCAD Electrical)

– Map 3D (wcześniej AutoCAD Map 3D)

MEP (wcześniej AutoCAD MEP)

Raster Design (wcześniej AutoCAD Raster Design)

Plant 3D (wcześniej AutoCAD Plant 3D)

Te wszystkie programy są dostępne teraz w obrębie jednej subskrypcji – AutoCAD 2019.


autocad-2019-release-comparison-matrix-a4-en-1

Od dziś AutoCAD 2019 będzie zawierał wszystkie niezbędne do pracy narzędzia

W związku ze zmianami każda nowa subskrypcja programu AutoCAD będzie obejmować dostęp do programu AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi.

Nowy AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi to także większa mobilność dzięki dostępowi do nowej aplikacji internetowej i mobilnej. Pracuj na AutoCAD-zie w każdej chwili i każdym miejscu.

Korzystanie z nowej subskrypcji AutoCAD 2019

Posiadasz subskrypcję* programu AutoCAD i chciałbyś skorzystać z zestawu specjalistycznych narzędzi? Skontaktuj się z nami!

Licencję produktu AutoCAD można bezpłatnie zmienić w pozostałym okresie subskrypcji na produkt AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi. Pomożemy Ci, by na Twoim koncie www.accounts.autodesk.com pojawiły się dostępne do pobrania nowe wersje programu AutoCAD.

Wypróbuj już dziś i pobierz wersję testową.

*nie dotyczy posiadaczy licencji wieczystych z aktywnym planem obsługi (Maintenance Plan), subskrypcji które zostały migrowane z planu obsługi, oraz użytkowników AutoCAD for Mac.

Źródło: Autodesk