Menu

Sukcesy klientów: CD Projekt i Wiedźmin 3 na prestiżowych targach E3

Nasz partner biznesowy firma CD Projekt RED zaprezentowała na tegorocznych targach E3 garść najnowszych materiałów na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
 Po światowych sukcesach pierwszej i drugiej części, trzecia odsłona sagi jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów z gatunku gier RPG. Ujawniono bardzo interesujący gameplay, w którym wyróżnia się ładna grafika i fascynujący, otwarty świat. Dojrzała i wciągająca fabuła oraz widowiskowe taktyczne bitwy mają być ukoronowaniem ostatniej części tej serii.


Dodatkowy, zrealizowany z wielkim rozmachem film, który warto zobaczyć, to „Początek”. Twórcy gry opowiadają tu o procesie jej powstawania i prezentują założenia, które przyświecały im podczas tworzenia wyczekiwanej produkcji.
Firma CD Projekt do realizacji swoich projektów korzysta m.in. z oprogramowania Autodesk 3ds Max, Autodesk Maya, Autodesk MotionBuilder, Autodesk Mudbox i Autodesk Softimage. Wszystkie te programy można zakupić w jednym pakiecie Autodesk Entertainment Creation Suite 2014 Utlimate.


Interesuje Ciebie zakup powyższego oprogramowania?
Chcesz dowiedzieć się więcej o pakietach lub poszczególnych programach?

W ciągu ponad 12 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Skontaktuj się z nami