Menu

PCC Polska na targach dla architektów i designerów 4 Design DaysKategoria: Aktualności, Tagi: , , , ,

W połowie lutego w Katowicach nasza firma, jako wystawca targów 4DD, zaprezentuje wachlarz zastosowań oprogramowania Autodesk w procesie projektowym.


W dniach 16 – 19 lutego PCC Polska zaprezentuje się na katowickich targach 4 Design Days. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników dobrze zaprojektowanych rzeczy, a przede wszystkim do: architektów, projektantów, deweloperów czy inwestorów.  Targi odbędą się także w miejscu znamiennym – w niesamowicie zaprojektowanym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, wielokrotnie wyróżnianym w wielu prestiżowych konkursach.

Zeszłoroczna, pierwsza edycja przyciągnęła blisko 3,5 tys. gości biznesowych, 20 tys. zwiedzających, 170 wystawców, a odbyło się prawie 40 sesji tematycznych. Tegorocznej edycji będzie przyświecało hasło: „ABCD: Architektura – Biznes – Człowiek – Design”. Tematyka będzie dotyczyła projektowania architektury na wysokim poziomie, dobrej jakości designu, który odpowiada na potrzeby człowieka, ale i który jest dobrym biznesem.

Podążając tym tropem, PCC Polska na podstawie autorskiego projektu przedmiotu użytkowego pokaże spektrum zastosowań oprogramowania Autodesk dla branży architektonicznej i projektowej. Zaprezentujemy jak wykorzystać możliwości programów, tj.: Sketchbook, AutoCAD, Inventor czy 3Ds Max na każdym etapie procesu projektowego. Na naszym stoisku pojawi się także dedykowana strefa wirtualnej rzeczywistości. Pokażemy zastosowanie VR jako mechanizmu sprzedażowego, przydatnego deweloperom, designerom i biurom architektonicznym, oraz jako narzędzie wspomagające proces projektowy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach! Znajdziecie tuż obok strefy chillout’u, na stoisku numer 28.

 

Źródło: 4dd.pl