Menu

MotionBuilder Tips&Tricks: Przydatne skróty klawiszowe – część 1

W części 1 prezentujemy podstawowe sterowanie z wykorzystaniem przydatnych skrótów klawiszowych


Tworzysz Animacje? Zacznij korzystać z MotionBuilder

MotionBuilder to profesjonalne oprogramowanie do animacji 3D opracowane przez firmę Autodesk. Jest często używane w przemyśle filmowym, gier wideo, telewizji i produkcji multimedialnej ze względu na swoje zaawansowane narzędzia do animacji postaci, które pozwalają animatorom łatwo manipulować ruchem, ekspresją czy gestami postaci. MotionBuilder umożliwia tworzenie skomplikowanych riggów postaci, co daje animatorom precyzyjną kontrolę nad ruchem poszczególnych części ciała.

MotionBuilder oferuje także zaawansowane funkcje do importowania, obróbki i animowania danych z systemów Motion Capture, co umożliwia tworzenie bardzo realistycznych animacji postaci. A dzięki dodaniu MotionBuildera i MoCapu do swojego workflołu zobaczysz prawdziwą synergię, przyśpieszenie realizacji projektów i zdecydowana poprawę ich jakości.

motion-builder-tips-trisk-porady-wskazowki-videotutoriale


MotionBuilder: bezpłatne wskazówki i porady – seria dla początkujących

Dla wszystkich twórców wizualnych, którzy chcą przejść na wyższy poziom ze swoimi animacjami stworzyliśmy serię videotutoriali, które krok-po-proku od podstaw pokażą jak zacząć pracę z MotionBuilder i jak wykorzystać dane z systemów Motion Capture. Śledź nas, aby nie przegapić kolejnych poradników i zdobądź nowe umiejętności w zakresie tworzenia realistycznych animacji 3D.

MotionBuilder Tips&Tricks – część 1: Przydatne skróty klawiszowe

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka naszego poradnika poświęconego Motion Builder. W tej części odkryjemy podstawy sterowania przestrzenią i modelem za pomocą prostych skrótów klawiszowych, co pozwolą Ci na szybkie i efektywne tworzenie zaawansowanych animacji postaci.

Nie zwlekaj – już teraz rozpocznij swoją przygodę z Motion Builder i stwórz niesamowite animacje!

Autor: Łukasz Kocyk | PCC Polska