Menu

Wiedza online – skorzystaj z naszych zasobów

zasoby online wiedza online kursy

Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

Pracujesz zdalnie? Home office zaczyna być już przyciasnawy? Wykorzystaj dobrze ten czas i zrób to, co od dawna odkładasz na później – zdobądź nową wiedzę! W tym artykule znajdziesz linki do naszych najlepszych zasobów online.


Znajdź wiedzę online na naszych serwisach

Już za kilka dni Netflix zacznie nudzić, a zaległe książki zostaną przeczytane. Więc poszerz swoje horyzonty! W tym artykule znajdziesz najciekawsze zasoby online, z których możesz czerpać wiedzę niezależnie od branży! Pracujesz w programie AutoCAD, Inventor, 3ds Max czy może Maya – poniżej znajdziesz to, co Cię interesuje! Każdy czas jest dobry, by zarazić się wiedzą, więc zjedź niżej, znajdź swoją branżę i.. udostępniaj link do artykułu swoim kolegom z pracy!

Wybierz swoją branżę i kliknij, żeby odkryć zasoby:

Projektowanie 2D >>> Branża mechaniczna >>> Branża mediów i animacji >>> Branża wizualizacji >>>Projektowanie 2D

Baza wiedzy online - IKONY AutoCAD kurs wideo

Kurs AutoCAD: 5 kroków do szybszej pracy >>>

Zapisz się na kurs online, który składa się z 5 krótkich lekcji wideo. Każda z nich zawiera omówienie wskazówki, która przyspieszy Twoją codzienną pracę w programie.

Zawartość kursu:
lekcja 1: dostosowanie interfejsu i skróty klawiszowe

lekcja 2: zarządzanie warstwami
lekcja 3: kreskowanie i style wymiarowania
lekcja 4: ustawienia rzutni
lekcja 5: ustawienia druku


Baza wiedzy online - IKONY AutoCAD baza wiedzy

Baza Wiedzy, czyli autocadowa pomoc techniczna >>>

W tym dziale znajdziesz niezliczoną ilość niezbędnych artykułów. Rozwiązywanie problemów z programem, tips & tricks, problemy z licencją czy odpowiedzi na pytania, których szukasz są właśnie tu! Jak zrobić swoje skróty klawiszowe? Jak naprawić uszkodzone pliki .dwg? Jak zrobić monochromatyczny wydruk do .pdf? To tylko część z artykułów, które tu znajdziesz!


Baza wiedzy online - IKONY AutoCAD ebook tips & tricks

33 porady dla każdego użytkownika programu AutoCAD >>>


W tym ebook’u znajdziesz aż 33 wskazówki, które ułatwią Twoją pracę w programie. Idealne dla użytkownika na każdym poziomie zaawansowania! Przejrzyj koniecznie, a być może odkryjesz odkryjesz funkcje, o których jeszcze nie wiedziałeś!


Baza wiedzy online - IKONY AutoCAD case study

Case study, czyli jak ułatwiliśmy pracę klientowi >>>

W tym case study opisaliśmy ciekawy przypadek konsultacji u klienta. Rozwiązaliśmy żmudny problem eksportu danych z AutoCAD-a do Excela.


AutoCAD raport zestaw narzedzi

Raporty: AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi >>>

AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi. potrafi naprawdę mocno przyspieszyć pracę – nawet o 60%! W zależności od zestawu narzędzi, możesz korzystać z obszernych bibliotek branżowych liczących nawet kilkaset elementów!


Branża mechaniczna

Baza wiedzy online - Inventor kurs wideo

Kurs Inventor: 5 kroków do szybszej pracy >>>

Zapisz się na kurs online, który składa się z 5 krótkich lekcji wideo. Każda z nich zawiera omówienie wskazówki, która przyspieszy Twoją codzienną pracę w programie.

Zawartość kursu:
lekcja 1: szablon rysunku
lekcja 2: edycja bezpośrednia
lekcja 3: upraszczanie zespołów
lekcja 4: uczestnictwo w przekroju
lekcja 5: kopiowanie dokumentacji


Baza wiedzy online - Inventor baza wiedzy

Baza Wiedzy, czyli pierwsza pomoc od Inventora >>>

W tym dziale znajdziesz niezliczoną ilość niezbędnych artykułów. Tips & tricks, problemy z licencją czy odpowiedzi na pytania, których szukasz są właśnie tu! Jak modelować cęści o swobodnych kształtach? Jak importować bloki w Invetorze? A może jak wykonać analizę tolerancji? Dowiesz się tego z Bazy Wiedzy!


Baza wiedzy online - Inventor webinary na żądanie

Webinary na żądanie >>>

Nie miałeś okazji obejrzeć naszych webinarów na żywo? Nie ma problemu – dostępne są na żądanie. Możesz obejrzeć je kiedy i gdzie chcesz! Chcesz wiedzieć jak kompleksowo wykorzystać pakiet programów Product Design & Manufacturing Collection? Albo w czym pomaga Vault i jak go wdrożyć? Te odpowiedzi znajdziesz na webinarach!


Baza wiedzy online - Inventor case study

Case study, czyli jak ułatwiliśmy pracę klientom >>>

Jak przyspieszyć produkcję? Jak przyspieszyć powtarzalne czynności w programie Inventor? Odpowiedzi na te dwa pytania znajdziesz w case study z konsultacji z klientami, podczas których rozwiązaliśmy problemy produkcyjne i biznesowe.


Branża mediów i animacji

 

Baza wiedzy online - Maya animacje kurs wideo

Kurs Maya: 5 kroków do szybszej pracy >>>

Zapisz się na kurs online, który składa się z 5 krótkich lekcji wideo. Każda z nich zawiera omówienie wskazówki, która przyspieszy Twoją codzienną pracę w programie.

Zawartość kursu:
lekcja 1: customizacja interface’u
lekcja 2:
planowanie pracy
lekcja 3:
narzędzie quad draw
lekcja 4:
narzędzie Graph Editor
lekcja 5: pluginy do programu


Baza wiedzy online - IKONY Maya animacje baza wiedzy

Baza Wiedzy, czyli pierwsza pomoc w animacjach >>>

W tym dziale znajdziesz niezliczoną ilość niezbędnych artykułów. Tips & tricks, problemy z licencją czy odpowiedzi na pytania, których szukasz są właśnie tu! O jakich zasadach pamiętać podczas riggowania? Jak pracować w MotionBuilderze? A może chcesz się dowiedzieć jak lepiej modelować dzięki Quad Drawing? Odkryj wszystkie tajniki!


Baza wiedzy online - IKONY Maya animacje webinary na żądanie

Webinary na żądanie >>>

Nie miałeś okazji obejrzeć naszych webinarów na żywo? Nie ma problemu – dostępne są na żądanie. Możesz obejrzeć je kiedy i gdzie chcesz! Jak zacząć riggować w programie Maya? A może zastanawiasz się jak stworzyć farmę renderującą? Nie szukaj odpowiedzi dalej.


  case-study-mini-animacje-media

Case study, czyli jak ułatwiliśmy pracę klientowi z branży animacji i gier >>>

W tym case study opisaliśmy jak przebiegało kompleksowe wdrożenie pakietu programów Autodesk M&E Collection: MotionBuilder, Maya, 3ds Max, które skróciło i usprawniło cały pipeline w Motion Capture Studio. Zobacz wywiad z klientem specjalizującym się w performance capture i uniwersalnych animacjach postaci do gier AAAprodukcji filmowych i reklamowych.


Baza wiedzy online - IKONY Maya animacje grupa Facebook

Facebookowa grupa do wymiany doświadczeń >>>

Dołącz do naszej grupy Autodesk 3ds Max + Maya – 3D porady i ciekawostki”, na której wymieniamy się doświadczeniami z tworzenia animacji i wizualizacji. Rozmawiamy o motion capture, silnikach renderujących, wymieniamy się wiedzą i pomagamy sobie rozwiązywać problemy. Zostań częścią grupy!


Branża wizualizacji

Baza wiedzy online - 3ds Max wizualizacje kurs wideo

Kurs 3ds Max: 5 kroków do szybszej pracy >>>

Zapisz się na kurs online, który składa się z 5 krótkich lekcji wideo. Każda z nich zawiera omówienie wskazówki, która przyspieszy Twoją codzienną pracę w programie.

Zawartość kursu:
lekcja 1: opcje renderowania
lekcja 2: wyszukiwanie quadów
lekcja 3: powtarzanie elementów
lekcja 4: losowość
lekcja 5: pobieranie referencji


Baza wiedzy online - 3ds Max wizualizacje baza wiedzy

Baza Wiedzy, czyli pierwsza pomoc w wizualizacjach >>>

W tym dziale znajdziesz niezliczoną ilość niezbędnych artykułów. Tips & tricks, problemy z licencją czy odpowiedzi na pytania, których szukasz są właśnie tu! Jak tworzyć lepsze wizualizacje od podstaw? Jak ustawić kamerę w 3ds Max? Albo jaki silnik renderujący będzie najlepszy? Tego się dowiesz właśnie w tym dziale!


Baza wiedzy online - 3ds Max wizualizacje webinary na żądanie

Webinary na żądanie >>>

Nie miałeś okazji obejrzeć naszych webinarów na żywo? Nie ma problemu – dostępne są na żądanie. Możesz obejrzeć je kiedy i gdzie chcesz! Dowiedz się jak krok po kroku zbudować farmę renderującą albo czy warto korzystać z nowszej wersji oprogramowania 3ds Max!


Baza wiedzy online - 3ds Max wizualizacje case study

Case study, czyli jak ułatntowi >>>wiliśmy pracę klie

W tym case study opisaliśmy ciekawy przypadek konsultacji u klienta. Tym razem pomogliśmy dobrać odpowiednie oprogramowanie klientowi zajmującemu się zarówno projektowaniem parametrycznym jak i wizualizacjami mebli. Zobacz jak przebiegały konsultacje!


Baza wiedzy online - 3ds Max wizualizacje grupa Facebook

Facebookowa grupa do wymiany doświadczeń >>>

Dołącz do naszej grupy „Autodesk 3ds Max + Maya – 3D porady i ciekawostki”, na której wymieniamy się doświadczeniami z tworzenia animacji i wizualizacji. Rozmawiamy o motion capture, silnikach renderujących, wymieniamy się wiedzą i pomagamy sobie rozwiązywać problemy. Zostań częścią grupy!


Dzielimy się wiedzą chętnie, abyś Ty mógł skupić się na tym, co najważniejsze – na swojej pracy i prowadzeniu biznesu. Na naszych obszernych serwisach na pewno znajdziesz to, czego szukasz! Masz jednak problem, którego nie jesteś w stanie rozwiązać samemu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z możliwości konsultacji online lub bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.


Pamiętaj, że jesteśmy także na kanałach social media. Możesz wygodnie śledzić nas tam, gdzie wolisz!
 

 

Facebook pccpolska Instagram pccpolska LinkedIn pccpolska YouTube pccpolska