Menu

Warsztaty – Efekty specjalne w grafice i animacji 3D

PCC Polska – Autodesk Gold Partner– serdecznie zaprasza na warsztaty dotyczące programów Autodesk do tworzenia grafiki 3D i efektów specjalnych.

KOGO ZAPRASZAMY NA WARSZTATY:

Warsztaty skierowane są do wszystkich związanych z branżą gier, filmów i animacji. Zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programem 3ds Max, jak i osoby już pracujące w 3ds Max i chcące powiększyć swoje umiejętności w tym zakresie.

TEMATYKA WARSZTATÓW:

Efekty specjalne w programie 3ds Max

  • Podczas warsztatów poznać będzie można najnowsze narzędzia oferowane przez Autodesk oraz nowości do tworzenia efektów specjalnych w oprogramowaniu do grafiki 3D.
  • Rozpocząć pracę z efektami specjalnymi w programie 3ds Max.
  • Będzie można uzyskać informacje dotyczące subskrypcji.

Warsztaty prowadzone będą przez Experta w branży filmów i TV.
Warsztaty są podzielone na dwie grupy, w każdej grupie maksymalnie może uczestniczyć 6 osób.


TERMIN: 21 lipca 2015

MIEJSCE: PCC Polska – Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk

ul. Kościerzyńska 10, WrocławREJESTRACJA:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w seminarium należy dokonać rejestracji online korzystając z formularza znajdującego się poniżej. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

[easy_contact_forms fid=24]


INFORMACJA:

Warsztaty są bezpłatne. Warunkiem udziału jest zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej, przez formularz elektroniczny i uzyskanie potwierdzenia uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Rezygnację z udziału w warsztatach należy zgłosić najpóźniej 4 dni przed datą ich rozpoczęcia, w przeciwnym razie uczestnik może zostać obciążony kosztami organizacji warsztatów. Po otrzymaniu automatycznego potwierdzenia rejestracji proszę czekać na oficjalną informację o przyznaniu miejsca.

UWAGA: Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu warsztatu.