Menu

Game Development Meetup – kolejna konferencja, która gościła Xsens’a, Manus VR oraz Faceware!

kolejna prelekcja Game Developer Meetup

Kategoria: Motion Capture, Tagi:

Zapraszamy na powtórkę prelekcji z MoCapu i animacji, która odbędzie się podczas wydarzenia Game Developer Meetup!


Prelekcji z MoCapu i animacji podczas Game Developer Meetup

Zaraz po zakończeniu konferencji, na której opowiadaliśmy o pipeline animacji z wykorzystaniem Motion Capture w GameDev, otrzymaliśmy zaproszenie do kolejnej organizowanej przez Game Developer Meetup Poland.

Na konferencji poruszyliśmy ten sam temat, który przygotowaliśmy na GIC Conference, jednak tutaj mieliśmy więcej czasu, ze względu że mogliśmy samodzielnie poprowadzić prelekcję a sama interakcja z widzami była na wysokim poziomie, dzięki czemu spędziliśmy z Wami prawie 2 godziny!

Nie obyło się bez „problemów”, ponieważ tuż przed relacją live, zepsuło się Nam połączenie z mikrofonem, przez co sam dźwięk „mógł trochę odstraszać”, jednak już na kolejne spotkania online jesteśmy świetnie przygotowani, ponieważ dokupiliśmy sprzęt do poprawny obrazu oraz dźwięki, więc w przyszłości nic nie powinno nas zaskoczyć 😊.

Co do samej konferencji, poprowadzona była w świetny sposób. Paweł – twórca tej formy spotkań zaprezentował Nas w genialny sposób i poprowadził całą relację live w profesjonalny sposób. Mamy nadzieję, że uda się nam spotkać jeszcze nie raz.

Nasze odczucia po samej konferencji były świetne. Przez 2 godziny mogliśmy opowiedzieć o naszych doświadczeniach związanych z tworzeniem animacji z wykorzystaniem technologii Motion Capture. Pokazaliśmy cały sprzęt, dzięki któremu możemy przyspieszyć pracę w procesach tworzenia animacji oraz weszliśmy w ciekawą wymianę zdań z uczestnikami i na pewno zapamiętamy ją od bardzo miłej strony 😊.

A kto nie mógł być w tym czasie na spotkaniu – odsyłamy do nagranego materiału z tego wydarzenia:

 

Ta konferencja była także świetnym czasem do wprowadzenia Was do naszej nowej serii, którą wprowadzamy w naszych mediach – MoCap Vlog.

O tej serii przeczytacie w kolejnym artykule z naszej strony – więc zapraszamy!

A jeżeli macie jakieś pytania co do tych systemów lub informacji na temat Motion Capture – zapraszamy do kontaktu z nami!

Łukasz Kocyk – lukasz.kocyk@pccpolska.pl

Bartosz – bartosz.kondracki@pccpolska.pl

 

Autor: Michał Chmielewicz | PCC Polska