Menu

Czerwcowa agenda PCC Polska: webinaria, konsultacje i warsztaty

Głodnych wiedzy, przed wakacyjnym odpoczynkiem, zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzących wydarzeniach: webinariów, konsultacji czy warsztatów. Zarówno dla branży mediowej i mechanicznej. Jest w czym wybierać! 


Nadchodzące wydarzenia: webinaria, konsultacje i warsztaty


wydarzenia M&E

Artystów 3D zapraszamy do wzięcia udziału w naszych nadchodzących wydarzeniach:

14.06 – webinarium

3DS MAX

W sesji 3ds Max Tips & Tricks dowiesz się, jak wykorzystać nowe narzędzia i funkcjonalności do gier i wizualizacji projektów. Od cyklu pracy w systemie „Max Creation Graph” przez Datachannel Operator, do aktualnych możliwości renderingu prezentowanych w silniku Arnold 5.

Zapisy

zakończone

21.06 – konsultacje

3DS MAX/MAYA

Bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami będą trwały godzinę i odbędą się na miejscu w naszym biurze we Wrocławiu. Do udziału zapraszamy osoby z firm, które mają pytania lub problemy związane z oprogramowaniem Autodesk. W szczególności dotyczą one użytkowników oprogramowania Autodesk 3ds Max i Maya oraz V-ray.

Zapisuję się ➡️

?27.06 – webinarium

MAYA

Aktualizacje dla Maya 2017 przyniosły nam wiele nowych funkcji i ulepszeń na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. W tej prezentacji będą pokazane przykłady pracy w programie z długo istniejącymi funkcjami, niedawno dodanymi oraz tymi poprawionymi, jak również „ukrytymi” lub „nie tak oczywistymi” funkcjami, na odkrycie których rzadko był czas.

Zapisuję się ➡️

?4.07 – warsztaty

3DS MAX

Najbliższe warsztaty mediowe będą poświęcone tematowi 3ds Max-a – niezwykle potężnego narzędzia do tworzenia animacji 3D, wizualizacji czy gier. Uczestnicy na zajęciach dowiedzą się m.in. w jaki sposób poruszać się po programie, jak poruszać się kamerą, modelować proste formy, ustawiać oświetlenie i opcje renderingu oraz jak wykonać prostą animację sceny.

Zapisuję się ➡️


wydarzenia MFG

Dla inżynierów i mechaników także przygotowaliśmy aktywny miesiąc na zdobywanie wiedzy::

19.06 – webinarium

FUSION 360

Na webinarium zostaną omówione narzędzia chmurowe Autodesk do współpracy i obliczeń:  programy chmurowe A360 i Fusion 360. Pod lupę wzięte zostaną obliczenia, symulacje i analizy wytrzymałościowe w Fusion 360 z wykorzystaniem chmury obliczeniowej Autodesk a także współpraca z kontrahentem, udostępnianie projektów , recenzje on-line na żywo z wykorzystaniem chmury Autodesk A360.

Zapisy

zakończone

28.06 – konsultacje

INVENTOR / FUSION 360 / VAULT

Bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami będą trwały godzinę i odbędą się na miejscu w naszym biurze we Wrocławiu. Do udziału zapraszamy osoby z firm, które mają pytania lub problemy związane z oprogramowaniem Autodesk. W szczególności dotyczą one użytkowników oprogramowania Autodesk: Inventor, Vault czy Fusion 360.

Zapisuję się ➡️

?29.06 – webinarium

INVENTOR

Inventor Professional to program, który pozwala na bardzo dużo, ale mnogość funkcji wymaga dobrego poznania. Webinarium omówi głównie nowości wersji 2018. Dołącz do webinarium, aby zoptymalizować swoją pracę i poznać sztuczki stosowane przez praktyków.

Zapisuję się ➡️

?11.07 – warsztaty

FUSION 360

Najbliższe warsztaty mechaniczne będą poświęcone tematowi Fusion 360 – chmurowej platformy projektowej stworzonej z myślą szeroko rozumianym przemyśle mechanicznym i wzornictwie przemysłowym. Uczestnicy na zajęciach dowiedzą się m.in. w jaki sposób Fusion 360 umożliwia szybką weryfikację pomysłów projektowych w jednym, łatwym w użyciu środowisku, poprzez możliwość szybkiego przeniesienia pomysłu od koncepcji do modelu, poprzez: modelowanie, dokumentację, analizy, obliczenia, wizualizacje, prezentacje, aż do produkcji.

Zapisuję się ➡️

 

Źródło: PCC Polska