Menu

3ds Max z elementami V-Ray podczas meetingu projektowego PCC Polska

Poznaj sztuczki i narzędzia pomocne w codziennej pracy w programie 3ds Max i V-Ray na wakacyjnych spotkaniach projektowych w PCC Polska..


Meeting projektowy 3ds Max z elementami V-Ray

W okresie wakacyjnym zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu na kolejne spotkania dla Artystów 3D: Architektów, Twórców Animacji i Grafików. Tym razem będą to spotkania eksperckie na zasadzie Tips&Tricks, które umożliwią uczestnikom większą interakcję z prowadzącym – ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży Grafiki i Animacji 3D.

Wspólnie wykonamy i omówimy opracowanie elementów projektu, przećwiczymy techniki wykonania poszczególnych składowych, wykorzystania konkretnych narzędzi i funkcji oprogramowania 3ds Max i V-Ray. Dla uczestników spotkania oprócz wiedzy i gadżetów przygotowaną mamy także specjalną promocyjną ofertę handlową na oprogramowanie, szkolenia i sprzęt.

Małe zadania projektowe Tips&Tricks obejmowały będą zakres:

  • modelowanie w 3ds Max,

  • pracę z materiałami, oświetleniem i teksturowaniem,

  • ustawianie kamer i tworzenie animacji,

  • prezentację paru ciekawych opcji silnika renderującego V-Ray.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY  SPOTKANIA >>


Dodatkowe zalety spotkania

Nasze spotkania to także doskonała okazja do zapoznania się z naszą firmą i pracownikami w open space. Odwiedź nas nawet jeśli nie interesuje się zakres spotkania – nasi pracownicy będą dostępni dla Ciebie w godzinach trwania Meetingu. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania handlowe.


Czas i miejsce

Dostępne terminy: 23 czerwca i 27 lipca
Miejsce: Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk – Wrocław, ul. Kościerzyńska 10


Kogo zapraszamy?

Spotkania przeznaczone są dla średniozaawansowanych użytkowników 3ds Max, którzy pierwsze kroki i pierwsze projekty mają już za sobą. Jeśli nie wiesz czy to spotkanie dla Ciebie sprawdź czy znasz wszystkie zagadnienia objęte w Szkoleniu 3ds Max – poziom I.

Zapraszamy również:

  • Obecnych architektów, projektantów i grafików, mających już pewne podstawy pracy w programie 3ds Max.
  • Projektantów – freelancerów, pracowników agencji reklamowych i studiów wizualizacji.
  • Średniozaawansowanych użytkowników oprogramowania 3ds Max, zainteresowanych wymianą doświadczeń w tworzeniu profesjonalnych wizualizacji produktów lub animacji reklamowych.
  • Posiadaczy starszych, nieaktualizowanych wersji oprogramowania Autodesk 3ds Max i V-Ray.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W MEETINGU >>