Menu

PCC Polska na Promised Land Festival 2022

Przyjedź na festiwal Promised Land do Łodzi i weź udział w szeregu wydarzeń, które podniosą Twoją wiedzę i umiejętności.


Czym jest Promised Land Festival?

Promised Land Festival to święto branży GameDev – 4 dniowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów i profesjonalistek z branży kreatywnej.  Organizatorem jest studio CD PROJEKT RED. Możesz na nim posłuchać ponad 30 prelegentów i prelegentek w całego świata podczas licznych wykładów i paneli dyskusyjnych. Na liście osób, które możesz spotkać podczas festiwalu pojawiły się takie nazwiska jak: Harvey Newman, Daniel Lupien, Jordu Schell, Dawid Lubryka, Genci Buxheli, Maxx Burman i in.

Wydarzenie to obfituje także w pokazy specjalne oraz warsztaty z zakresu tradycyjnej sztuki oraz cyfrowej.

wykłady-promised-land-2022


Kiedy i gdzie odbywa się Promised Land Festival?

Promised Land Art Festival organizowany jest we współpracy z EC1 Łódź – Miasto Kultury w EC1 to zespół budynków dawnej Elektrowni Łódzkiej EC1, która w 1907 roku stanęła centrum Łodzi, przy ulicy Targowej

Część główna – odbędzie się w dniach 31 sierpnia-3 września i przeznaczona jest dla profesjonalistów.

Część dodatkowa – Open Day organizowana jest na zakończenie wydarzenia, 4 września. W trakcie Dnia otwartego Promised Land odbęda sie liczne panele dyskusyjne dla osób mniej zaawansowanych, na tematy związane m.in. z tworzeniem gier, filmów i animacji. Poznać będzie można najnowsze technologie i narzędzia, z których korzystają twórcy szerokopojętej popkultury w najróżniejszym wydaniu.

EC1-Lodz-promised-land-2022


Co PCC Polska zaprezentuje na Promised Land?

Już trzeci raz zostaliśmy zaproszeni jako oficjalny partner do współtworzenia tego niesamowitego wydarzenia. Tym razem oprócz rozwiązań firmy Autodesk dla branży GameDev i Media&Entertainment  ( Maya, Max, MotionBuilder, ShotGrid) pojawimy się wraz z szeroką gamą rozwiązań do Motion Capture.

Na żywo będziecie mogli sprawdzić jak działają takie systemy jak Xsens (sczytywanie ruchów ciała), Faceware (minika twarzy) oraz systemy sczytywania ruchu dłoni (hand motion capture) i palców (fingertracking) jak Manus czy StretchSense.

Porozmawiaj z naszymi specjalistami na temat możliwości przyśpieszenia workflowu w tworzeniu animacji i gier.

Promised-land-motion-capture-pcc-polska

Gorąco zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, odwiedzenia naszego stoiska.
Wiecej informacji i bilety:
https://www.promisedland-artfestival.com/pl

Autor/Źródło: PCC Polska/ Promised Land Festival