Menu

Kalendarz nadchodzących wydarzeń PCC Polska: webinaria i warsztaty

Głodnych wiedzy i rozwoju zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzących wydarzeniach: webinariów i warsztatów. Zarówno dla branży mediowej i mechanicznej. Jest w czym wybierać! 


Nadchodzące wydarzenia: webinaria i warsztaty


Artystów 3D i animatorów zapraszamy do wzięcia udziału w naszych nadchodzących wydarzeniach:

5.12.2017 – webinarium 

Proste riggowanie postaci w Maya

Spróbuj swoich sił przy riggowaniu postaci w programie Autodesk Maya. Na nadchodzącym webinarium zostaną omówione zagadnienia budowy szkieletu, tworzenia łańcuchów kinematycznych, oraz ich kontrolerów dla wszystkich części ciała humanoida niezbędnych do stworzenia animacji dla silników graficznych.

Webinarium będzie wstępem do otwartych warsztatów, na których podjęty będzie szeroko rozumiany temat character art’u i animacji.

Zapisuję się ➡️

16.01.2018 – warsztaty 

Animacja postaci w Maya

Warsztaty przeznaczone są dla osób rozpoczynających pracę w programie Maya.

Aby przejść stricte do animacji postaci, przypomniane zostaną następujące aspekty przygotowania postaci do animacji, które również będą poruszone na webinarium:
– character modeling,
– budowa szkieletu,
– łańcuchy kinematyczne,
– kontrolery,

Po przypomnieniu tych aspektów poruszone zostaną tematy samej animacji, prowadzenia postaci na osi czasu i chwyty, które mogą sprawić, że nasze animacje będą wyglądać naturalnie i żywiołowo.

Omówione też zostaną pryncypia animacji, m. in.: zgniatanie i rozciąganie, wyprzedzanie, inscenizacja, zasady rysowania klatek, rozpędzanie i zwalnianie, łuki, itd.

Zapisuję się ➡️


Dla inżynierów i mechaników także przygotowaliśmy aktywny czas na zdobywanie wiedzy:

28.11.2017 – webinarium

Przemysł 4.0 – nasze miejsce w czwartej rewolucji przemysłowej

Czym jest Przemysł 4.0? Jakie wyznacza kierunki w projektowaniu? Do czego służy nam Internet rzeczy? Opowiemy o nowych technologiach, elastycznym projektowaniu i trendach w wytwarzaniu już dziś.

Zapisuję się ➡️

12.12.2017 – webinarium

Jak sprawnie odpowiedzieć na zapytanie klienta dostosowując wyrób do jego potrzeb?

Wiele firm przed sprzedażą wyrobów musi je skonfigurować na życzenie klienta. Wiąże się to ze stworzeniem nowego projektu technicznego, ustaleniami z klientem, wyceną, itd. Jeżeli więc chcesz usprawnić i przyspieszyć proces sprzedaży, zobacz jakie rozwiązania możesz wdrożyć w swojej firmie w kontekście współpracy pomiędzy działem handlowym, konstrukcji i zamówień. Narzędzia Autodesk umożliwiają stworzenie systemu pozwalającego na szybkie tworzeni ofert, wykonywanie zestawień produktów, wycenę, komunikację z klientem i zaprezentowanie rozwiązania.

Zapisuję się ➡️

 

Źródło: PCC Polska