Menu

PCC Polska i warsztaty Autodesk na festiwalu Promised Land

Przyjedź na festiwal Promised Land do Łodzi i weź udział w szeregu wydarzeń, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe.


PCC Polska na Promised Land

Serdecznie zapraszamy do udziału w festiwalu artystycznym Promised Land, którym głównym organizatorem jest znany na całym świecie producent gier – CD Projekt RED.  Do współtworzenia festiwalu zaproszeni zostali również wykładowcy z całego świata. To osoby z bogatym portfolio, posiadające doświadczenie w produkcji filmów i gier na światowym poziomie. Dodatkowo zespoły projektowe podzielą się z uczestnikami ciekawostkami i wnioskami z produkcji ich najciekawszych projektów.

Termin: 27-30.09.2016

Miejsce:  Kompleks Łódź EC1

Wstęp: tylko dla profesjonalistów, płatny


Jako partner technologiczny festiwalu i Autoryzowany Partner Autodesk
przygotowaliśmy wiele atrakcji:

Prelekcja w sali głównej

Zapraszamy do sali głównej na godzinną prelekcję na temat Trendów w branży tworzenia gier oraz w oprogramowaniu do zarządzania produkcją. Prelekcję przygotowali pracownicy PCC Polska oraz Autodesk.

bez-nazwy-1

Warsztaty z oprogramowania

W czasie trwania festiwalu przeprowadzone będą trzy warsztaty przez ekspertów Autodesk – Rolanda Reyer’a oraz Alexa Horst’a.  Tematy warsztatów:

  • Maya 2017: Working with the new Time Editor and Workspaces
  • Maya 2017: Motion Graphics together with 3D Text and SVG
  • 3ds Max 2017: Games and Cinematic Workflows

a

Stoisko PCC Polska

W dniach  27-30.09.2016 możecie nas także odwiedzić na naszym stoisku, które znajdować się będzie w atelier od strony głównego wejścia do kompleksu. Nasi pracownicy oraz eksperci Autodesk chętnie doradzą i odpowiedzą na pytania techniczno-handlowe. Na naszym stoisku możecie także otrzymać specjalną ofertę na oprogramowanie, sprzęt i usługi dla branży tworzenia gier oraz grafiki 3D.

b

Atrakcja specjalna:  HTC VR AREA

Tuż obok naszego stoiska zobaczycie specjalną strefę VR, w której będziecie mogli poruszać się w wirtualnej rzeczywistości stworzonej przy użyciu oprogramowania 3ds Max i Stingray.  W wirtualną rzeczywistość wprowadzą Was eksperci Autodesk: Alex Horst i Roland Reyer.


Serdecznie zapraszamy!