Menu

Warsztaty i webinaria dla inżynierów – podsumowanieKategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

19 kwietnia odbyły się ostanie warsztaty z cyklu „Przyszłość Tworzenia” dedykowane branży MFG. Oto nasze krótkie podsumowanie..Warsztaty dla branży MFG zakończone

Na przełomie marca i kwietnia w siedzibie PCC Polska –Autoryzowany Centrum Szkoleniowym Autodesk odbył się cykl warsztatów dotyczących światowej klasy oprogramowania do projektowania 3D, zarządzania dokumentacją oraz do przeprowadzania analiz i  symulacji firmy Autodesk.

Uczestnicy mogli na żywo zobaczyć jak pracuje się w takim oprogramowaniu jak Inventor, Showcase, ForceEffect/ ForceEffect Motion oraz Vault Professional. Dodatkowo podczas spotkań on-line można było poznać technologię Any-CAD czy sposoby  optymalizacji kosztów materiałowych oraz analizy nieliniowych i z wykorzystaniem materiałów kompozytowych w Autodesk Nastran In-CAD.

Każdy uczestnik dysponował przygotowanym stanowiskiem komputerowym wyposażonym w mobilną stację roboczą oraz manipulator 3D.


Dlaczego Warto Brać Udział?

Jednym z atutów spotkań w naszym Centrum Szkoleniowym podczas takich warsztatów jest możliwość zadawania pytań bezpośrednio prowadzącemu oraz miła i swobodna atmosfera, ponieważ warsztaty prowadzone są w małych grupach. Nasi Eksperci prowadzący warsztaty mogą dzięki temu poświęcić każdemu z uczestników odpowiednią ilość czasu.


Zobacz fotorelację z warsztatów

 

warsztty-inv vault

Galeria – Warsztaty Inventor >>

Galeria – Warsztaty Vault >>


 
Bieżące wydarzenia sprawdzisz zawsze na naszej stronie szkoleniowej>>