Menu

Dni otwarte PCC Polska – 21 i 28 października

PCC Polska, autoryzowany partner Autodesk, zaprasza wszystkich przedstawicieli branży mechanicznej na Dni Otwarte PCC Polska


W ramach Dni Otwartych PCC Polska  21 i 28 października organizowanie będą pokazy, warsztaty i konsultacje prowadzone przez certyfikowanych ekspertów Autodesk. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc na warsztaty ograniczona – wymagana wcześniejsza rejestracja.


Dni Otwarte dedykowane są dla osób pracujących w branży mechanicznej. Każdy dzień składa się z dwóch części: warsztatowej i konsultacyjnej. W czasie 3-godzinnych warsztatów poznać będzie można m.in. oprogramowanie Autodesk InventorAutoCAD 2014AutoCAD Mechanical 2014 czy Autodesk Simulation, niezbędne współczesnym konstruktorom i projektantom.


ADSK_training

Termin i miejsce

21 i 28 października 2013

Centrum Szkoleniowe PCC Polska we Wrocławiu,
ul. Wybrzeże Słowackiego 12 – 14


Warsztaty | godz. 9:00 -12:00

Tym razem w ramach warsztatów przygotowaliśmy dwa tematy: Pierwszy projekt w 3D dla osób początkujących, nie posiadających umiejętności obsługi oprogramowania Inventor oraz Obliczenia wytrzymałościowe dla osób z zaawansowaną znajomością obsługi oprogramowania Inventor. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona – wymagana wcześniejsza rejestracja.  Jedna osoba może zarejestrować się tylko na 1 grupę.

Zarejestruj się na warsztaty


Konsultacje | godz. 12:00 – 15:00

Po warsztatach zapraszamy do sali szkoleniowej na konsultacje techniczne. Chętnie odpowiemy na pytania odnośnie narzędzi oprogramowania Autodesk. Doradzimy jaki produkt lub pakiet wybrać aby tworzyć zaawansowane projekty, pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie sprzętowe, opowiemy o bieżących promocjach. Konsultacje przeznaczone są także dla osób nie biorących udział w warsztatach.

Więcej o Dniach Otwartych PCC Polska

Nie zwlekaj – zarejestruj się już dziś!