Menu

Nadchodzące wydarzenia w Centrum Szkoleniowym PCC PolskaKategoria: Aktualności, Tagi: , ,

Przełom kwietnia i maja to czas intensywnej nauki nie tylko dla maturzystów. W tym czasie w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym PCC Polska we Wrocławiu ma miejsce wiele ciekawych wydarzeń.


Aktualne rodzaje i terminy szkoleń, na które serdecznie zapraszamy naszych klientów, można sprawdzić na bieżąco i zakupić on-line na uruchomionym niedawno nowym portalu szkolenia.pccpolska.pl >>


Miesiąc maj szczególnie obfituje w specjalne wydarzenia takie jak Dzień Certyfikacji Autodesk czy specjalne tematyczne warsztaty z obsługi oprogramowania Maya (teraz w jeszcze atrakcyjniejszej cenie!). One także znajdują się w naszym terminarzu. Dla wygody oznaczyliśmy je innymi kolorami.

CERTYFIKACJA:

 • 8.05. Dzień Certyfikacji Autodesk w PCC Polska
  • Sprawdź się i zdobądź świadectwo potwierdzające swoje praktyczne umiejętności pracy w programach firmy Autodesk. Zapisz się >>

WARSZTATY:

 • 15.05. Warsztat: Modelowanie organiki w Maya
  • Teraz jedyne 89 zł za 3-godzinny warsztat z box modelingu w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowy Autodesk we Wrocławiu.
   Zapisz się >>

WEBINARIA:

Na uwagę na naszym portalu szkoleniowym także zasługuje dział WEBINARIA, gdzie umieszczamy nagrania ze spotkań on-line. Są one dostępne na żądanie po wypełnieniu i wysłaniu formularza zgłoszeniowego.

 • Webinar na żądanie: Proste riggowanie postaci w Maya
  • 63 minuty darmowej nauki przygotowania szkieletu humanoida do animacji. Uzyskaj dostęp >>
 • Webinar na żądanie: Przemysł 4.0 – nasze miejsce w czwartej rewolucji przemysłowej

TYLE WYDARZEŃ! JAK BYĆ NA BIEŻĄCO?

To proste. Wystarczy subskrybować nasz elektroniczny biuletyn szkoleniowy. To w nim co miesiąc przypominać będziemy o zbliżających się wydarzeniach i promocjach.

    Zapisz się do Newslettera >>     

 

Serdecznie zapraszamy!