Menu

PCC Polska na VAFA 2014 w WarszawieKategoria: 3ds Max, Tagi: , , , ,

W dniu 22 maja 2014 reprezentowaliśmy firmę Autodesk na pierwszej polskiej Konferencji branży animacji 2D, 3D i efektów wizualnych, która odbyła się na terenie klimatycznego Kina Muranów. 


Dziękujemy za liczny udział na konferencji VAFA 2014. Mamy nadzieję, że wszyscy przybyli do Kina Muranów zainteresowani znaleźli w programie coś dla siebie. 

Każdy uczestnik warszawskiej konferencji VAFA 2014 miał możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w obszarze animacji i efektów wizualnych, wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, praktykami i ekspertami branży.


Pisaliśmy już wcześniej w newsach, że ostatnich 19 laureatów Oskara za najlepsze efekty wizualne używają programów Autodesk do projektowania, wizualizacji i symulacji swoich pomysłów. Uczestnicy konferencji na licznych prelekcjach  i pokazach mogli przekonać się dlaczego, a ponadto bezpośrednio spotkać i porozmawiać zarówno z nami oraz innymi ekspertami z branży.


Prezentacja Autodesk 3ds Max na VAFA 2014

20140522_131133
W trakcie konferencji odbyła się prelekcja MIKE KUHN’a „Making of Giana Sisters from Black
Forrest Games”, podczas której na oprogramowaniu Autodesk demonstrował fragmenty
procesów projektowych stosowanych przez BLACK FORREST GAMES przy tworzeniu remake’u
gry sprzed lat.

Mike Khun rozpoczął swoją przygodę z oprogramowaniem 3D podczas studiów na kierunku wzornictwa przemysłowego. Gdy później pracował jako inżynier aplikacji 3ds Max w Autodesk nieustannie pogłębiał wiedzę w dziedzinie oprogramowania 3D.  Dzięki temu został jedynym certyfikowanym instruktorem Autodesk (ACI – Autodesk Certified Instructor) dla programu 3ds Max na terenie Niemiec.

Ze względu na swoją zaawansowaną wiedzę o oprogramowaniu 3ds Max często rozwiązuje
zawiłe problemy, a jego nazwisko znane jest również dzięki zleceniom na terenie
Stanów Zjednoczonych, Włoch, Rosji czy Francji.


20140522_131101_2    Vafa2014    VAFA 2014

Warsztaty 3ds Max

W ciągu kolejnych 4-ch dni konferencji VAFA 2014 można było wziąć udział w czterogodzinnych warsztatach technicznych m.in. z oprogramowania 3ds Max, podczas których uczestnicy mogli poznać różne oblicza tego oprogramowania. Warsztaty odbyły się w specjalnie przygotowanych salach Ośrodka szkoleniowego IT MEDIA – organizatora konferencji.

 

Źródło/ Autor: VAFA, PCC Polska


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]