Menu

Warsztaty Potęga wizualizacji 3ds Max

warsztaty Potęga wizualizacji3ds max

Kategoria: 3ds Max, Tagi: , , , , ,

PCC Polska – autoryzowany partner Autodesk – zaprasza wszystkich przyszłych i obecnych użytkowników oprogramowania do tworzenia wizualizacji i animacji z regionu na cykl bezpłatnych warsztatów ‚Potęga wizualizacji 3ds Max’.

Warsztaty odbędą się już za tydzień – 22 i 23 kwietnia – w sali szkoleniowej PCC Polska we Wrocławiu. Tematyka zajęć jest dostosowana zarówno dla osób początkujących (zajęcia typu „Pierwszy projekt”), jak i dla osób chcących poznać zaawansowane możliwości i funkcje programu 3ds Max firmy Autodesk.

Autodesk 3ds Max jest wykorzystywany w przemyśle filmowym, wizualizacji architektonicznej i produktowej, a szczególne miejsce zajął w branży produkcji gier komputerowych i oprogramowania multimedialnego. Jest idealnym wyborem dla osoby potrzebującej wydajnego programu do modelowania, wizualizacji, renderingu oraz animacji 3D.


Jesteś projektantem, architektem lub kierownikiem zespołu?

  • Poznaj światowej klasy rozwiązania Autodesk do projektowania, wizualizacji i animacji.
  • Wykorzystuj modele CAD 2D do stworzenia prostej animacji dzięki 3ds Max.
  • Naucz się tworzyć animacje do zaawansowanych wizualizacjach architektonicznych.
  • Poznaj możliwościami wykorzystania całych pakietów narzędzi do tworzenia projektów 3D, analizy, zarządzania i dokumentowania.
  • Ćwicz na dedykowanych stacjach graficznych firmy HP.

Cały cykl warsztatów podzielony jest na tematyczne sesje warsztatowe. Każdego dnia odbywają się 2 tematyczne sesje warsztatowe – każda trwa około 3 godzin:

Sesja I (g.9:00 -12:00): Podstawy tworzenia animacji w 3ds Max z wykorzystaniem modeli AutoCAD
Sesja II (g.12:30 -15:30): Wykorzystanie animacji w zaawansowanych wizualizacjach architektonicznych 3ds MaxUczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Jedna osoba może zarejestrować się tylko na 1 sesję ( jeden dzień). Ilość miejsc jest ograniczona – warunkiem uczestnictwa jest wysłanie formularza rejestracyjnego najpóźniej na 4 dni przed terminem warsztatu i uzyskanie potwierdzenia uczestnictwa.