Menu

Wejdź na nowy poziom kreatywności dzięki nowym aktualizacjom w 3ds Max!

Autodesk 3ds Max 2023

Kategoria: 3ds Max, Tagi: , , ,

Odblokuj nowy poziom kreatywności oraz przyśpiesz swoją pracę dzięki nowym aktualizacjom w 3ds Max! Aktualizacja wprowadza ulepszenia do popularnych modyfikatorów, takich jak: Turbosmooth, Chamfer i Spline; nowa funkcjonalność Spline Extrude i wiele wieciej – Sprawdź!


Możliwości 3ds Max

Spline Extrude

Obiekty spline są ważną częścią  przepływu pracy związany z modelowaniem w 3ds Max. Artysta może z łatwością twórzyć i ulepszać treści 3D do gier, filmów, projektów graficznych i wizualizacji. Nowe wyciągnięcie splajnów umożliwia artystom wyciąganie lub wydłużanie segmentów, , edytuj zmodyfikowany obiekt splajnu bezpośrednio z rzutu. To znacznie zmniejszy zmęczenie ruchami myszy i poprawi wydajności.


Morpher Modifier

Modyfikator Morpher, jest powszechnie używany do tworzenia realistycznych animacji morph opartych na celach. Zostało poprawione odtwarzanie w oknie Viewport. To znacznie poprawa zdolność animatorów do przeglądania i iteracji swojej pracy.


Skin Modifier

Ulepszenie modyfikatora skóry zapewniaja zauważalne zwiększenie liczby klatek na sekundę co przekłada się na szybkość odtwarzania w oknie Viewport, dzięki czemu przyspieszamy zdolność animatorów.


File Merge

Ulepszone Importowanie plików za pomocą Merge. Krótszy czas importu plików.


Turbosmooth

Turbosmooth działa teraz bez opóźnień.


Zoom Extents-przy izolacji

Ułatwony zoom podczas pracy . Możliwość wyizolowania obiekt I zastosowane Zoom Extents.


Alembic

Alembic został zaktualizowany do wersji 1.8.3 w 3ds Max, zapewniaja szereg poprawonych  błędów i ulepszeń, w tym szybszy czas odczytu plików Alembic.


Chamfer

Modyfikator Chamfer zawieraja teraz ulepszony algorytm retriangulacji, który zmniejsza ryzyko długich i cienkich krawędzi lub niewspółosiowości krawędzie.


Spline Vertex i Segment Type Change

Podczas pracy z modyfikatorem Editable Spline lub Edit Spline, zmiana typu wierzchołka splajnu na Smooth, Bezier lub Bezier Corner automatycznie dostosuje sąsiednie segmenty splajnu do typu krzywej.


Face Smart Extrude

Smart Extrude zawiera teraz ulepszony algorytm do wykrywania nakładania się lub przecinających  face-ów . Możemy Extrudować poligony bez obaw o błędy w topologii obietów 3d.


ATF Updates

3ds Max obsługuje teraz format plików Sketchup 2022, aby zapewnić lepszą interoperacyjność.


Progress bar

Zaktualizowany pasek postępu pliku zapisu. Dzięki temu mamy wiecej informacji podczas zapisu scen lub tworzenie kopii zapasowej  w 3ds Max.


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat oprogramowania do animacji skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Autor: Piotr Bolek | PCC Polska